Jump to content
Sign in to follow this  
aku

Chess $$ Tournament

Recommended Posts

Sapa-sapa nak main chess kat yahoo game meh ler sini.

tarikh: 2 April 2006 (Ahad)

waktu: 8.00 pagi - 5 petang.

format: swiss (nih aku gune swissperfect ntuk handle sape lawan sape)

hadiah: menanti penajaan sesapa yang pemurah.

30min/player setiap round. (kire max 1 jam ntuk satu round)

jumlah round: 5

tempat: kat yahoo game >> chess >> room akan ditentukan kemudian (tangkap muat hehehe)

Persediaan mental dan fizikal diperlukan hehehe.. kite main ntuk suke2, nak gaduh2 pi balik kampung hahaha..

Aku akan confirmkan mengenai tournament nih pada hari Jumaaat malam. Jadi ke tak jadi ke, Jumaat malam ni hampa bleh tau. yang mana berminat, sila reply dengan menyatakan yahoo id anda ntuk proses pendaftaran. sila menjenguk ke yahoo games dulu ntuk amik feel dan ntuk pastikan browser hampa leh run java applet kat situ.

menang - 1 point

kalah - 0 point

seri - 0.5 point

jika terdisconnect semasa perlawanan berlangsung, sila cari balik table yang sedang anda main. kegagalan berbuat begitu dikira anda menarik diri. 1 point akan diberikan kepada lawan anda. setiap table nanti akan dipantau oleh aku.

Semasa perlawanan berlangsung, sila datang ke thread ni ntuk mendapat sebarang pengumuman.

Sekian, terima kasih. harap mendapat sambutan thehehehe.. :D:P:lol::rolleyes:

Edited by aku

aku x penah pun main chess online kat Yahoo

kat Yahoo slalu aku main Pool Online but sekang dah jarang..kalo main pun ngan member YM je :)

heh.. itu umpan jek.. ekceli aku nak wat ntuk suke2 jerk.. tak dapat sambutan plak.. tak per aa.. kul 12 ni gua close topic ek...

sorry la dude x dpt sambutan..sini ramai main video game je..x ramai main menatang board2 game nih.. :)

dengan secara rasminya aku menclose topic ni...

sambutan sangat2 tidak menggalakkan... kalo ada sesapa yang ada geng nak main reramai dan nak aku handle, sila PM aku yer..

ok, calos...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...