Jump to content
Sign in to follow this  
fulham

Nak Join Hyip

Recommended Posts

selangorde.. ko rasa yg mana bagus hyip ni kalo nak invest byk ? takkan 12dp je kot... VOTE2EARN.COM tu camner konsep dia ? hyip gak eks ?

Aku tgh cari hyip yg stable & cepat dalam masa 7 etc hari leh dapat untung dah.. kalo 12dp kene tunggu lama lak tu...

randomizer tu sama ke hyip ? byk mende aku kene blaja nih....

Edited by code7

selangorde.. ko rasa yg mana bagus hyip ni kalo nak invest byk ? takkan 12dp je kot... VOTE2EARN.COM  tu camner konsep dia ? hyip gak eks ?

Aku tgh cari hyip yg stable & cepat dalam masa  7 etc hari leh dapat untung dah.. kalo 12dp kene tunggu lama lak tu...

randomizer tu sama ke hyip ? byk mende aku kene blaja nih....

hi / a;kum semua...

kalu ko nak masuk hyip byk risiko .....sbb kebanyakan hyip adalah scammer ....aku pernah utg banyak dan pernah rugi ....kalu nak main hyip nie ko kena main hari dia start (kadang2 tak sampai sehari hyip dah lari) depand atas keberanian ko mengambil risiko ler...tapi kalu hari 1 lepas ...ko withdraw semua ko punyer duit .....kalu nak main pastu main utg shj .....invest dlm jumlah yg minima....sbb hyip kita taktahu perjalanannyer kemana...sbb script boleh beli 50$ jer...kalu nak scirpt....

buat masa sekarang aku byk main kat ministryofgold....hyip takyah register ...tapi memang masyuk ......cuma ko kena jadi ahli ministryofgold...tapi pertauran kat situ ketat sikit.... kalu nak jadi ahli kena baca rule ...aku dah 2 kali kena banned ....kat situ bapak segala hyip semua ader...ko nak 30minit 2 jam semua ader...cuma kena pandai pilih ....aku boleh bagi hyip maner yg o.k ( aku masuk yg hyip long term takyah buat aper-2).........-tapi kalu rugi ko kena tanggung sendiri ler...sbb aku hanya bagitau kat ko jer...nak invest terpulang pada ko....kalu ko minat nanti ko pm kat aku ......nanti aku balas k....pastu aku boleh emailkat ko senarai web ranking ....yg maner dia akan paparkan hyip-2 terbaru .....kalu ko berminat ....termauk autosurf ...terbaru dan lama yg paling tinggi rating....skrg 12 dp .......studiotraffic jatuh sikit sbb 'WAITING' status....

tapi yg stable income nie o.k ...sbb so far aku punyer payment takde masalah .....taktahu ler kalu nanti ...tapi admin dia mmg o.k ..sentiasa email kat member dia utk perkembangan terkini ataupun apa2 yg melibatkan member.....aku dah invest kat ngan 18$ .....

kalu nak hyip yg cepat ...toksah lah cari sbb kebanyakan nyer adalah scammer ...cuma kalu nak masuk pastikan hari pertama /kedua ko yg lari bukan dia ....hee...hee...nie biasa aku buat .....sbb kebanyak hyip tak bertahan lama ...kalu jenis yg 1 hari dapat 130%-200% ......ko berani ko cuba....aku cuma boleh cakap atas pengalaman aku jer...

kalu nak randomizer tu lain sikit ...bukan hyip ...keuntungan dia berdasarkan org yg akan masuk selepas ko masuk .....ko akan dapat apabila org baru masuk .....tapi dia berdasarkan rotater....aku dah try tapi tak pernah yg masuk ....

TRY 12DP ......AKU PUNYER O.K JER SETAKAT NIE ....DUIT TERKUMPUL DEKAT NGAN 300$ DAH...HEE..HEE

selangorde

hi / a;kum semua...

kalu ko nak masuk hyip byk risiko .....sbb kebanyakan hyip adalah scammer ....aku pernah utg banyak dan pernah rugi ....kalu nak main hyip nie ko kena main hari dia start (kadang2 tak sampai sehari hyip dah lari) depand atas keberanian ko mengambil risiko ler...tapi kalu hari 1 lepas ...ko withdraw semua ko punyer duit .....kalu nak main pastu main utg shj .....invest dlm jumlah yg minima....sbb hyip kita taktahu perjalanannyer kemana...sbb script boleh beli 50$ jer...kalu nak scirpt....

buat masa sekarang aku byk main kat ministryofgold....hyip takyah register ...tapi memang masyuk ......cuma ko kena jadi ahli ministryofgold...tapi pertauran kat situ ketat sikit.... kalu nak jadi ahli kena baca rule ...aku dah 2 kali kena banned ....kat situ bapak segala hyip semua ader...ko nak 30minit 2 jam semua ader...cuma kena pandai pilih ....aku boleh bagi hyip maner yg o.k ( aku masuk yg hyip long term takyah buat aper-2).........-tapi kalu rugi ko kena tanggung sendiri ler...sbb aku hanya bagitau kat ko jer...nak invest terpulang pada ko....kalu ko minat nanti ko pm kat aku ......nanti aku balas k....pastu aku boleh emailkat ko senarai web ranking ....yg maner dia akan paparkan hyip-2 terbaru .....kalu ko berminat ....termauk autosurf ...terbaru dan lama yg paling tinggi rating....skrg 12 dp .......studiotraffic jatuh sikit sbb 'WAITING' status....

TRY 12DP ......AKU PUNYER O.K JER SETAKAT NIE ....DUIT TERKUMPUL DEKAT NGAN 300$ DAH...HEE..HEE

selangorde

Betul cakap ko... aku dah faham hyip yg sebenarnya camner.. mcm jalan selamat ko kata main byk2 then cabut, pastu guna hasil untung itu utk invest lelama so takla rugi sgt... ttg http://www.ministryofgold.com/ ni mmg dia senaraikan list hyip yg ok, byk sgt sampai mana satu yg nak masuk pun tak faham2... but skrg ni aku focus 12dp dulu.. nak tgk sejauh mana dia run... Mmg hyip ni berisiko asalkan kita ada strategi main mende ni..