Jump to content
Prince_AsurA

Need Help~please Help Me

Recommended Posts

Naper aku nyer window takleh diupdate huh?? Aku nyer Still Xp SP1 ..... yang pelik nyer....Sebelom kene Virus(tak tau gak) boleh update sampai Xp SP2... Tapi skang dah tak leh update....

Sesaper tau hal nie,please tell me

Edited by Prince_AsurA

Kalau ye pun .. jangan la boh tajuk ? saja ... bantulah kami untuk membantu anda .. eeemmmm

Kalau rasa malas nak taip untuk diri sendiri ... begitu juga macam kami tentu juga malas untuk membantu anda .. hanya satu pesanan bukan amaran

uiks..kenapa garang sangat ace ni? kepada user baru bagilah peluang....anyway anda gunakan windows original atau cap lanun? kalau cap lanun memang adalah masalah dengan INI untuk update....sila detailkan lagi masalah anda. harap maklum.

uiks..kenapa garang sangat ace ni? kepada user baru bagilah peluang....anyway anda gunakan windows original atau cap lanun? kalau cap lanun memang adalah masalah dengan INI untuk update....sila detailkan lagi masalah anda. harap maklum.

memang [lanun] pun~

tapi yang dulu pun [lanun] gak,,tapi leh update.

memang [lanun] pun~

tapi yang dulu pun [lanun] gak,,tapi leh update.

kalau itulah masalahnya (lanun), memang anda tidak boleh anda update lagi sebabnya pihak m$ sekarang dah buat genuine....refer di SINI. so, supportlah yang ORIGINAL. laugh.gif

kalau itulah masalahnya (lanun), memang anda tidak boleh anda update lagi sebabnya pihak m$ sekarang dah buat genuine....refer di SINI. so, supportlah yang ORIGINAL. laugh.gif

jap~

Skali lagi: Yang dulu pun CD lanun gak. Yang herannyer naper leh update?? kalo nak beli CD window yang original,abis la duit aku.

jap~

Skali lagi: Yang dulu pun CD lanun gak. Yang herannyer naper leh update?? kalo nak beli CD window yang original,abis la duit aku.

dulu lanun memang boleh update sebab tiada lagi genuine ketika itu, so sekarang pihak m$ dah buat genuine, so tak boleh update lagi kalau guna lanun. laugh.gif nak tau lebih lanjut pasal genuine tuh klik link yang aku bagi tuh.

Edited by civ3

dulu lanun memang boleh update sebab tiada lagi genuine ketika itu, so sekarang pihak m$ dah buat genuine, so tak boleh update lagi kalau guna lanun. laugh.gif nak tau lebih lanjut pasal genuine tuh klik link yang aku bagi tuh.

owh~

like that.... thankx civ3.. Genuine tu aper huh?

owh~

like that.... thankx civ3.. Genuine tu aper huh?

sila klik di SINI untuk baca pasal mende ni....tapi sekarang di kedai dah ada kedai yang jual cd windows xp wih sp2 = rm5 jea.... so tak payah susah-susah nak download dari web m$

sila klik di SINI untuk baca pasal mende ni....tapi sekarang di kedai dah ada kedai yang jual cd windows xp wih sp2 = rm5 jea.... so tak payah susah-susah nak download dari web m$

Hehehe,takper lah civ3,lagipon aku tgh download nie dah 50%. Thanks for all information.

Dok eehh .. mana ada garang .. kan dah habaq tu .. cuma pesanan bukan amaran ... Macam tajuk tu kan molek juga kalau boh cam ni Kenapa Windows XP Tak Boleh Update ... boleh juga menjadi rujukkan orang lain nanti ... Berdasarkan tajuk dah tahu isinye ... eeemmm maaf ye kalau terkasar .. tak ada niat pun ..

Tapi jegaja jugaa nak update windows ni pun apatah lagi yang guna cap mata sebelah .. heheh dah banyak dah kena ... terus kantoi

Silap hari bulan nanti masa log on windows dia mintaak password .. hehehehe kantoi bungkuih mak enon.

Tapi otai otai lain tau kot nak settle ... tak pee .. try ajee ... mana tau lepas ni lagi pandai kan ... boleeh pulak bantu oraang lain

Edited by ace

wuu.. kalau perempuan laju je jawab. kalau aku bukak topik sekor tak jawab.

releks beb.. biggrin.gif moral of the story..pakailah nick ala2 perempuan utk mendapat sambutan tongue.gif

ha kalau nak update guna windows yang lanun keluarkan,korang kena la tunggu update dari lanun jugak..akalu beli dari m$ boleh la update dari m$

macam mana nak dapat update dari lanun ? senang saja..setiap kali dia releasekan windows XP with service pack tu..beli la rm5 aja..yang terbaru aku beli win XP with SP 2.4..huhu!!

satu lagi cara mudah untuk menewaskan WG@ ini ialah dengan biarkan pc di 'install' wga dan biar sampai kantoi. pastu, di IE bukak Tools > Manage Add-Ons, cari "Wind0ws Genu1ne Advant@ge validation To0ls" pastu set ke 'disable'je.

perlu ditegaskan bahawa ini bukannya perbincangan kerak/cr@ck, tp kita exploit kelemahan yang ada pada IE sendiri yang mana m$ 'gagal membuat wg@ dengan sempurna'.

Edited by electroboy

wuu.. kalau perempuan laju je jawab. kalau aku bukak topik sekor tak jawab.

biggrin.gif ..emosi sungguh kwn kite sorang ni..... smile.gif ..bace le betul2... smile.gif

Edited by vampire

haa kau, tersembur air liur aku

naper tersembur air liur ko?

Ubuntu tu mmg tak cantik~ wat letih download jer....

hehehe tgk yang kawan jer... Ingat nak jugak tapi bile tengok.... sedih la.. hudus ph34r.gif

Only replaced LegitCheckControl.DLL and everything seems to be working fine with the updates.

Elop, mana nak cari file tu...boleh link kan address dia tak?? ataupun kalau takut nak linkkan emailkan je.... mailto:[email protected]

perlu ditegaskan bahawa ini bukannya perbincangan kerak/cr@ck, tp kita exploit kelemahan yang ada pada IE sendiri yang mana m$ 'gagal membuat wg@ dengan sempurna'. biggrin.gifbiggrin.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...