Jump to content
10sen

Jai Network System Sdn Bhd (jnssb)

Recommended Posts

kalu takut duit hangus jgn buat byak.. buat 1000 je dulu.. :P

lagipun, bagi saya kalu 1k leh dpt smpai 50k dlm 2 1/2 tahun dah kira berbaloi..

kalu hangus 1k je tapi kalu benar leh untung smpai 50k takkan taknak kan....

bila partnership tu dah besar amik la balik modal 1k tu... :lol:

dr ape yg sy fhm semasa di kursus JAI, kuota utk satu nama cuma smp 50k shj. ini bermakna, sykt dah letakkan limit. so, utk yg xmoh cr org tu, once dah smp 50k, kena la daftar semula pk nama org lain. at the same time, kan dah dpt down line. btul x??

lgpun, klu kita just masuk 1k utk s.p'ship, after 4mnth kn dah blk modal and even after 8mnth klu kita dpt blk modal RM1550 (50+500+1000) tu dan msih dpt untung RM450. anyway, it's up to you to decide.

nak pi kursus tu kena apa2 syarat ke?

:rolleyes:

aii wpg6169,

klu ikut jadual jnssb, 23hb - 25hb feb07 nie ada kursus SPK di kuantan. yuran masih lg sama RM500. mungkin ade introducer yg minta awk masukkn duit dulu b4 pg kursus tp saya prefer awk call Cik Yaslina dulu utk book tempat coz takut dah full. masa sy gi kursus yg lepas, sy just book tempat dulu n buat full payment semasa di tempat kursus. klu x faham and nak perlu bantuan, just gimme a call at 019-7161531, ok.

Event of 23/Feb/2007

Event Info

Type: Public / Meeting

Name: Kursus ke 20 (Kuantan)

Priority: 0

Date: 23/Feb/2007

Time: 8:30pm

Description: TARIKH: 23-25 FEB. TEMPAT: BAILEY'S COURT SERVICE APARTMENT, NO. A155, JALAN HJ AHMAD, 25300 KUANTAN (tel: 09-5159393). SILA HUBUNGI CIK YASLINA 012-7817477.

nak pi kursus tu kena apa2 syarat ke?

:rolleyes:

nak gi kursus takde ape2 syarat.. malah bukan ahli pun boleh pegi..

elok cepat2 jgn tunggu.. mmg bagus kursus tu..

banyak input2 yg takde kat tmpt lain..

Assalamualaikum....

Saya dah gi kursus ke 18 di pengkalan balak, melaka. Kursus ni bukan sahaja mengenai stromberg tapi menyedarkan diri kita tentang siapa kita khasnya orang melayu yang mudah leka... tapi memang betul tau... JAI NETWORK ni memang bagus untuk orang2 melayu bangkit dari kemiskinan... Mula2 join tu, saya was2 lagi... maklumlah dah banyak sangat skim yang menipu macam ni... Tapi, Alhamdullillah... Sekarang saya yakin dengan JNSSB ni...

Kalau anda disekitar JEMPOL / KUALA PILAH serta KAWASAN BERHAMPIRAN bolehla call saya untuk keterangan yang lebih lanjut... Cepat rebut peluang yang ada... Jangan tunggu hingga peluang anda direbut...

ZARD / 012-6669949 :D

aku confuse ler..setahu aku penjimatan minyak teknologi stromberg ni dah lama ada dalam pasaran..dulu 2 tahun lepas hari hari brother kat carefour promote aku beli menatang ni..memang lah kalau tengok test dia gunakan plug tu memang menarik gila..tapi aku still tak beli jugak..

aku confuse ler..setahu aku penjimatan minyak teknologi stromberg ni dah lama ada dalam pasaran..dulu 2 tahun lepas hari hari brother kat carefour promote aku beli menatang ni..memang lah kalau tengok test dia gunakan plug tu memang menarik gila..tapi aku still tak beli jugak..

memang la..dulu diorang jual cara trading ..open table kat giant..kat carefour...la ni jual ke seluruh 56 negara Asia...di eropah dah 40 thn..dM'sia baru 8thn...dan dgn cara Networking pulak kita ahli banyak kelebihannya....

saya dah guna dan sedang guna di Gen2 saya...Wokay....Power ranger wa cakap luu... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Satu lagi Teori Jimat minyak sebenarnya ada 3 faktor ajer...

1. Angin

2. Arus Elektrik

3. Pembakaran sempurna

PM atau contact saya jika mahu maklumat lanjut...0193858027....email> [email protected]

Assalamualaikum....

Saya dah gi kursus ke 18 di pengkalan balak, melaka. Kursus ni bukan sahaja mengenai stromberg tapi menyedarkan diri kita tentang siapa kita khasnya orang melayu yang mudah leka... tapi memang betul tau... JAI NETWORK ni memang bagus untuk orang2 melayu bangkit dari kemiskinan... Mula2 join tu, saya was2 lagi... maklumlah dah banyak sangat skim yang menipu macam ni... Tapi, Alhamdullillah... Sekarang saya yakin dengan JNSSB ni...

Kalau anda disekitar JEMPOL / KUALA PILAH serta KAWASAN BERHAMPIRAN bolehla call saya untuk keterangan yang lebih lanjut... Cepat rebut peluang yang ada... Jangan tunggu hingga peluang anda direbut...

ZARD / 012-6669949 :D

weh warikh...kau kumpulan berapo..den kumpulan 6 pado kursus ke 18 tu....

Sapo2 dok CYBER/PUTRAJAYA/SHAH ALAM/BANTING/KAJANG leh contact den

0193858027.

nak gi kursus takde ape2 syarat.. malah bukan ahli pun boleh pegi..

elok cepat2 jgn tunggu.. mmg bagus kursus tu..

banyak input2 yg takde kat tmpt lain..

teruk tak masa kat kursus tu? ada aktiviti luar?

teruk tak masa kat kursus tu? ada aktiviti luar?

teruk atau tak terpulang pd penerimaan masing2. standard la klu kena follow rules & regulation. anyway, kena tnya pd diri knpa kita hadir ke kursus tu. most of the people yg dtg sbb nak dpt kelayakn 10% income from Smart Partnership plan instead of motivation. but at the end of the day, we realize the value of the course is just more then that. SAPER SOKONG, ANGKAT TGN!!!

p/s - bila teringat time bola api tu, t'igt lak bau sate bulu kaki....ahahahah :lol: :lol: :lol:

teruk atau tak terpulang pd penerimaan masing2. standard la klu kena follow rules & regulation. anyway, kena tnya pd diri knpa kita hadir ke kursus tu. most of the people yg dtg sbb nak dpt kelayakn 10% income from Smart Partnership plan instead of motivation. but at the end of the day, we realize the value of the course is just more then that. SAPER SOKONG, ANGKAT TGN!!!

p/s - bila teringat time bola api tu, t'igt lak bau sate bulu kaki....ahahahah :lol: :lol: :lol:

makne nye mmg betul la ada adegan sepak bola api tu?? ingatkan member dok takutkan saya je..sy akan hadiri kursus ke 20 di kuantan hujung minggu ni insyaallah..ade ape2 pesanan? sy ni tak la kuat sgt semangat nye..

makne nye mmg betul la ada adegan sepak bola api tu?? ingatkan member dok takutkan saya je..sy akan hadiri kursus ke 20 di kuantan hujung minggu ni insyaallah..ade ape2 pesanan? sy ni tak la kuat sgt semangat nye..

yup!!! so, slmt menghadiri kursus dan semoga menjadi bakal usahawan berjaya. kuatkn smgt, tekadkn azam dan teruskn perjuangan..

p/s - part main bola api tu klu ada la, pesan kat kwn2 nt jgn la kemaruk sgt mcm nak selection wakil m'sia. takut nt jd mcm last kursus ade yg heading bola api. tup2 dah flat...nasib baik xde ape2 :wacko: :wacko: :wacko:

yup!!! so, slmt menghadiri kursus dan semoga menjadi bakal usahawan berjaya. kuatkn smgt, tekadkn azam dan teruskn perjuangan..

p/s - part main bola api tu klu ada la, pesan kat kwn2 nt jgn la kemaruk sgt mcm nak selection wakil m'sia. takut nt jd mcm last kursus ade yg heading bola api. tup2 dah flat...nasib baik xde ape2 :wacko: :wacko: :wacko:

ada part kena bakar lidah jugak ke masa awak kursus dulu?

pakaian masa kursus cam mana lak? takut lak sy

ada part kena bakar lidah jugak ke masa awak kursus dulu?

pakaian masa kursus cam mana lak? takut lak sy

jika kita yakin dengan Allah tiada apa2 yg boleh mengapa-apakan kita...

YAKINLAH....

Pakaian yang kemas...Masa main bola api elok pakai tracksuit....

kalau bulu keting kaki .... lebat ada can terbakar..he..he..he... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

jika kita yakin dengan Allah tiada apa2 yg boleh mengapa-apakan kita...

YAKINLAH....

Pakaian yang kemas...Masa main bola api elok pakai tracksuit....

kalau bulu keting kaki .... lebat ada can terbakar..he..he..he... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

sy mmg nak buat fulltime ngan co ni..that's why nak gi kursus..keje kat co korea ni..sakit ati je..bonus tak de, no increment..incentive pun dah kena tarik balik..takat mkn gaji je..tenaga kena kerah..tp bonus tak de, gaji pun tak naik..ingat nak berenti tp kena ada punca cuit lain la br boleh quit..

kalau wanita boleh pakai baju kurung la ya..

sy mmg nak buat fulltime ngan co ni..that's why nak gi kursus..keje kat co korea ni..sakit ati je..bonus tak de, no increment..incentive pun dah kena tarik balik..takat mkn gaji je..tenaga kena kerah..tp bonus tak de, gaji pun tak naik..ingat nak berenti tp kena ada punca cuit lain la br boleh quit..

alhamdulillah, klu dah ade niat utk jdkn bisnes ni sbg main income dan itu juga la yg kita semua hrpkn. bukan mksud sy keja mkn gaji tu x bagus coz sy pun msih lg fulltime keja mkn gaji n i believe almost everybody here is the same but my advice jdkn ini sbg rezeki sampingan dulu. sbb halangan dan dugaan psti ada dlm ape jua yg kita lakukan, so at least di prngkt awal our fulltime income leh guna utk sara hidup, byr utang, etc and our partime income leh jdkn saving n 4 us to generate more income.. once u dah smp ke thp yg lebih baik, then u decide to change partime to fulltime, ok.

p/s - baju kurung pun ok, xde masalah. cuma time outdoor xtvt je kena pk pakaian riadah.

p/s/s - wpg6169 dah jd member lum? introducer x explain ke psl kursus nt? klu nak upline, kecik tapak tgn, stadium shah alam sy sediakan.. :lol: :lol: :lol:

Time saya kursus ke18 dulu..yang hebat main bola api..kaum hawa la....mula2 takut2...lepas tu siap pegang lagi bola tu....yang penting yakin lah NGan Allah....

elok ler pakai tracksuit...terbakar baju kurung tu kang...mahal baju raya tu tu woooo... :lol::lol::lol:

Time saya kursus ke18 dulu..yang hebat main bola api..kaum hawa la....mula2 takut2...lepas tu siap pegang lagi bola tu....yang penting yakin lah NGan Allah....

elok ler pakai tracksuit...terbakar baju kurung tu kang...mahal baju raya tu tu woooo... :lol::lol::lol:

boleh pakai t-shirt ngan seluar jeans ke?

weh warikh...kau kumpulan berapo..den kumpulan 6 pado kursus ke 18 tu....

Sapo2 dok CYBER/PUTRAJAYA/SHAH ALAM/BANTING/KAJANG leh contact den

0193858027.

den kumpulan 4....

alhamdulillah, klu dah ade niat utk jdkn bisnes ni sbg main income dan itu juga la yg kita semua hrpkn. bukan mksud sy keja mkn gaji tu x bagus coz sy pun msih lg fulltime keja mkn gaji n i believe almost everybody here is the same but my advice jdkn ini sbg rezeki sampingan dulu. sbb halangan dan dugaan psti ada dlm ape jua yg kita lakukan, so at least di prngkt awal our fulltime income leh guna utk sara hidup, byr utang, etc and our partime income leh jdkn saving n 4 us to generate more income.. once u dah smp ke thp yg lebih baik, then u decide to change partime to fulltime, ok.

p/s - baju kurung pun ok, xde masalah. cuma time outdoor xtvt je kena pk pakaian riadah.

p/s/s - wpg6169 dah jd member lum? introducer x explain ke psl kursus nt? klu nak upline, kecik tapak tgn, stadium shah alam sy sediakan.. :lol: :lol: :lol:

dah jd ahli dah..upline tak citer apa pun pasal kursus ni..apa persediaan yang perlu untuk gi kursus ni?

Alud001,

Denla antara kaum hawa yang paling aktif malam tu... siap jatuh atas bola lagi kat semak tepi tuu... Panic siut.... Ko perasan tak den yang mano satu? Kalau ko perasan ade sorang budak tomboi tu, maknenye ko perasan la den kut...

erk eleh..kau rupo eh...amacam sekarang ...dah ramai Downline lom...

tapi aku bukan yg tomboi tu... aku kawan dierla... downline okla... aku dah re-entry... ko mcmane lak, dah beratur lum d/line ko?