Jump to content
Phoenixwunin

Sembang² SPM dan lepasan SPM (part 1)

Recommended Posts

ok. terima kasih civ3, Ohayo, Phoenixwunin, WisePrince dan yg lelain..

dah 'dapat' sekarang. tamak sangat pun tak baik jugak kan. sebab.. orang tamak selalu kaya/untung smile.gif

ok. terima kasih civ3. dah 'dapat' sekarang. tamak sangat pun tak baik jugak kan. sebab orang tamak selalu untung smile.gif

u're welcome izwan.... cool.gif

dan sebelum terlupa, ucapan semoga mendapat keputusan yang MENARIK dan MENAWAN kepada semua ahli Putera yg mengambil SPM !!

aku pun sama semoga result STPM aku mengancam dahla result SPM aku tak mengancam melepas peluang gi matriks takpa aku redha ngan result aku ...insyallah pasti boleh..... smile.gif

dan sebelum terlupa, ucapan semoga mendapat keputusan yang MENARIK dan MENAWAN kepada semua ahli Putera yg mengambil SPM !!

thx..izwan cool.gif

apa kata kita sama2 post result barula meriah...amacam ok tak happy.gif

ok saje....aku akan posting dgn muke selamba jea nanti.... laugh.giflaugh.gif

korang tak dapat result lagik ker?

aku dah dapat laa...

Ai... mamat dah kerja... memang la dah dapat dah...

Abang Siput... Crimson Star kirim salam... laugh.gif

ok saje....aku akan posting dgn muke selamba jea nanti.... laugh.giflaugh.gif

Kalau result bagus, aku post kot.... kalau tak, hareammm... laugh.gif

aku ambik 10subjek bm,bi,sej,agama,add math,math,bio,kimia,spn,est.....

dengar cerita isnin nie... keluar result...

Aallaammaakk.... sad.gif my time of enjoyment has come to the end...

Terima kasih bebanyak... smile.gif

Harap - harap... hm... sad.gif Bolehlah dapat matrikulasi...

Masuk form 6 is really not an option... huh.gif

aku amek 11... bukan kuar isnin ni.... kalo tak salah tunggu bdk pkn abis dulu.... tamatla masa enjoy...

Edited by syazone

Termasuk lak topic nie... sorry kengkawan sumer... sajer terdetik di hati nak post...

Guru Besar skool lama aku di Bagan Serai... SM Sri Kurau kata... Isnin nie la kuar...

Bapak sedara aku lak... salah sorang pegawai JPN kata.. lambat lagi... bulan 3... so... nak tahu biler kuar...

Korang tunggu surat khabar esok... kalo isnin nie... mesti ader warning kasi tahu... masa tue... bolehlah korang baca Yaasin ke bebanyakk...

Anyway... aku doakan semua korang selamat dalam menghadapi dugaan nie ok... smile.gif

I wish you all luck... especially adik aku yang bengong tue... semoga berjaya ok...!

(Sembang macam aku duduk jauh jer... padahal ader sebelah dier masa taip post nie ... LOL)

aku dengar isnin nie keluar... dah beremang bulu roma aku... aduss.. mintak mintak ahh result aku OK...Doakan untuk aku dan kekawan yang lainn...

Korang ambik result ngan mak bapak ker..sorang diri kerr... atau kengkawan???...aku mungkin ngan kekawan...

p/s:masa exam dulu... aku banyak buat kesilapan yang paling bodoh yang aku pernah buat kat dunia nie.. cam tersalah jawab soklan x wajib dan tertinggal soklan wajibb...bodol atau bengongkah aku niee??... subjek tu pulak subjek P.islam... banyak markah hilang ...kalau ler terukk... seumur hidup aku malu... mungkin kerana dosa aku kot sad.gif

rilek....rilek....geng...sabor bawak bertenang... smile.gif

bukannya mati kalau result kantoi....

jangan menyesal benda dah berlaku terimalah dengan tabah....

banyak lagi peluang yg ada, tak dpt matriks ada matriks UIA, kalau tak dpt juga ada IPTA tapi diploma jerla utk lepasan SPM, kalau tak dpt juga ada politeknik, kalau tak dpt juga ada IPTS, last2 korang masuk jer form 6 macam aku nih tak ruginya JIMAT KOS dan belajar pun senang malah biasiswa still dpt gak peluang utk apply IJAZAH lagi luas berbanding budak diploma..... smile.gif

aku doakan korang semua berjaya...insyaallah setiap yg kita dpt ada hikmahnya sbg tanda tuhan sayang kat kita....pastikan ceria dan senyum time ambil result dan lagi satu sedia duit banyak2 kot2 la baguih punya result boleh belanja member makan.....ahaks tongue.gif

Edited by ohayo

perghhhh......isnin nie?? wahahaha......cuak gler aku...... tapi ade ramai kate isnin ni keluar dan juga ade yg kate result keluar lepas budak plkn habis....wahahaha...makin cuak aku seh.... blink.gifph34r.gifunsure.gif

aku rasa result aku mungkin tak teruk sangat... hanya 20 markah jer hangus dalam PAI, 5 markah hangus dalam BM, dan... ermz.. biarkan ahhh... peduli apa aku... lantak ahh teruk ker takk.. yang penting bleh sambung belajar jerr... biggrin.gifwink.gif

ada baca ker Surat Khabar... kalau siapa yang baca.. beritau ahh kat sini bila keluar... kalau surat khabar tak beritau.. beritau jugakk ahh surat khabar tak beritau wink.gif

Kesian kurang... mesti cuak gler...

Surat khabar takde pon kasi tahu... takpe... sabar...

huhuhu..ntahlah paling ramai kate pd 28 Februari 05.... dan juga pada 9 Mac 05 atau pun pada 11 Mac 05..... blink.gifwacko.gifblink.gif

edit: berdasarkan sumber moe.gov.my...result spm dijangka keluar Mac ni... blink.gif

Edited by civ3

surat khabar hari ahad baru2 nih ada bg tau diminta calon SPM, STPM ngan STAM membuat permohonan online lebih awal bg mengelakkan kesesakan masa keputusan diumumkan nanti...

penting utk mengelakkan kegagalan dlm permohonan... smile.gif

apa kata kalau aku sarankan korang masuk tentera...disamping dpt elaun, peluang masuk IPTA lagi luas juga....untung apa.....tak semestinya jadi tentera, jadi doktor tentera pun boleh, jurutera, pakar IT pun boleh gak...kerja pun dah ada tak payah pikir panjang

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...