Jump to content
x_pd_c_27

Jom Menanam Pokok Duit

Recommended Posts

Jom jadi yg terawal join mende ni..ikut kajian aku, untuk program2 mcm ni, hanya 1000 peserta yg terawal yg berpeluang cerah nak dapat income, walaupun xbyk, tp dapat lebey la dari modal die org.. :lol: So, sesape yg berminat, sile ke referal link aku kat bawah ni, baca sendiri peluang2 yg ditawarkan..Kalo ada ape2 pertanyaan, sila ajukan kat forum ni..lagi satu, cepat2 mendaftar sebab skrg ni baru 400 setelah di + dan di - org mendaftar..Korang cube try dapatkan 1000 org yg pertama...Good luck semua...Thanks

Jom jadi yg terawal join mende ni..ikut kajian aku, untuk program2 mcm ni, hanya 1000 peserta yg terawal yg berpeluang cerah nak dapat income, walaupun xbyk, tp dapat lebey la dari modal die org.. :lol: So, sesape yg berminat, sile ke referal link aku kat bawah ni, baca sendiri peluang2 yg ditawarkan..Kalo ada ape2 pertanyaan, sila ajukan kat forum ni..lagi satu, cepat2 mendaftar sebab skrg ni baru 400 setelah di + dan di - org mendaftar..Korang cube try dapatkan 1000 org yg pertama...Good luck semua...Thanks

bro,leh ko xplain x secara details?

okay..mcm ni..simple je..bila anda mendaftar di pokokduit.com, secara automatiknya anda akan berada downline seseorang. Jika anda menggunakan direct link referal, upline anda semestinya orang yg mereferkan anda. Jika anda masuk pokokduit.com, anda akan berada di bawah orang lain (secara random). Utk mengaktifkan akaun anda, anda perlulah transfer duet RM50 kpd upline anda dan hantarkan bukti transaksi wang kpd upline, apabila upline anda menerima wang tersebut, beliau akan mengaktifkan akaun anda.Kelebihan akaun anda diaktifkan ialah anda boleh mengrefer org lain direct ke pokokduit.com dgn menggunakan link referal anda. Di sini, anda akan mendapat downline hasil usaha anda sendiri dan akan menambahkan pendapatan anda. Bagi yg tidak aktif mencari downline, jgn risau. Orang lain yg mahu mendaftar ke pokokduit.com selepas anda mungkin akan mendaftar di bwah anda kerana pokokduit.com mengamalkan sistem 'random'. Jadi, sesiapa pun boleh mendapat untung dgn menyertai pokokduit.com. Di harap sesiapa yg berminat akan mendaftar menggunakan referal link di bawah sebagai tanda terima kasih. Sebarang pertanyaan boleh la diajukan di sini.Sekian terima kasih.

ala.. mcm lebey kurang perigiduit jer..

join boleh.. masalahnya adalah promosi. Kalau promosi tak reti.. sesen pon takkan buat.

Di sini, anda akan mendapat downline hasil usaha anda sendiri dan akan menambahkan pendapatan anda. Bagi yg tidak aktif mencari downline, jgn risau. Orang lain yg mahu mendaftar ke pokokduit.com selepas anda mungkin akan mendaftar di bwah anda kerana pokokduit.com mengamalkan sistem 'random'. Jadi, sesiapa pun boleh mendapat untung dgn menyertai pokokduit.com.

Take note perkataan mungkin tuh.

So encik x_pd_c_27.. ada jaminan tak orang yg join ko konfirm dapat downline?? Kalau ya aku jamin mesti bebudak yg tak buat se-sale pun dalam perigiduit akan berpusu-pusu join under engko :D

So encik x_pd_c_27.. ada jaminan tak orang yg join ko konfirm dapat downline?? Kalau ya aku jamin mesti bebudak yg tak buat se-sale pun dalam perigiduit akan berpusu-pusu join under engko :D

hmm.. menarik. Ko tak buat promosi ek?? Habis yg ko masuk forum nih bukan promosi?? :rolleyes:

But ok la.. aku malas masuk campur. Doakan ko berjaya buat program ni yeah... bye :wave: :blush:

So, saya xnak la dituduh pandai bercakap saja..Saya akan tunjukkan bukti yg saya dapat downline tanpa membuat sebarang promosi. Sila lihat gambar di bawah. Seperti yg saya nyatakan sblm ini, anda boleh mendapat downline tanpa mencari sendiri.Downline akan dtg sendiri kpd anda. Pokokduit.com mengamalkan system random, di mana sesiapa saja bleh jd downline anda.

time bila bole dpt income ni?

kalau mcm perigiduit masa level4 baru dpt, tp bole susun downline... kalau 'random' mcm payah ke nak dpt duit

a ah la macam perigi duit jer..

join ni,walaupun dengan sorang downline

jer modal dah balik ke?

modal aku dah balik :rolleyes: skrg ni aku tggu menuai hasil je...Bg pendapat aku, mende seswai untuk long term investment.Bukan nye sekejap2 je dapat untung..So, lepas ni aku xpayah bwat ape2, just tggu duit masuk je.. <_<

Edited by x_pd_c_27

aku baru je join tadi........ heheheh nak tambah pendapatan sampingan

wat side income ye???malam ni aku try

servey kat umh...mcm best gak...

kepada mfaiz,yusazie8991 dan wizard, saya telah menghantar email kepada anda. Sila check mailbox anda. Kepada ahli putera, boleh la melawat ke blog saya seperti yang tertera di signature saya di bawah ini. Boleh la bertanyakan sebarang pertanyaan kpd saya di chat box di dalam blog berkenaan. Sekian terima kasih.

Kepada warga putera sekalian, berikut saya lampirkan 2 email yang saya ajukan kepada pengelola pokokduit.com . Di harap email ini dapat meyakinkan lagi anda berkenaan dgn pokokduit.com dan juga dapat menjawab persoalan yang mungkin timbul.

email 1

email 2

agak2 brape lama 'tanaman' pokokduit ni blh menghasilkan duit kalau dibandingkan dgn menanam pokok serai wangi? :lol:

agak2 brape lama 'tanaman' pokokduit ni blh menghasilkan duit kalau dibandingkan dgn menanam pokok serai wangi? :lol:

Kalau pokok serai wangi ambil masa 6bulan nak dapat hasil, pokokduit.com mungkin ambil masa lebih kurang mcm tu gak..Bergantung la dekat usaha masing2, kalo rajin siram air, bagi baja kat pokok (carik downline) , lagi cepatla dapat tuai hasil..

Kalau pokok serai wangi ambil masa 6bulan nak dapat hasil, pokokduit.com mungkin ambil masa lebih kurang mcm tu gak..Bergantung la dekat usaha masing2, kalo rajin siram air, bagi baja kat pokok (carik downline) , lagi cepatla dapat tuai hasil..

dan agak2 brapa tahun plk hasil tuaian tu blh kita nikmati?

Oh.. kena cari downline :lol:

em..

berminat gak ni,, tpi mcm mane kita bleh dpt duit ek ? bole terangkan x ?

orang yang berada pada dahan kelima anda yang memasukkan duit ke akaun bank anda..

Oh.. kena cari downline :lol:

Baca dulu mende ni sebelum nak komen ape2...

Edited by x_pd_c_27

8x5 kan ? lambat jgak la klu cmni.. xpe, kan jgka msa panjang, hehe.. xtau la nk join ke x .. :lol:

xda la lambat kalo kita berusaha..Sebab tu ia dipanggil pokokduit. Kalo kita rajin letak baja, lagi cepat la pokok kita membesar.

Edited by x_pd_c_27