Jump to content
anaznawie

Untuk Yg Minat Nak Cari Duit Lebih Sahaja

Recommended Posts

de hajat nak cari duit lebih ke?

meh aku tolong.

cuma daftar nak bayar rm50 aje.

pastu duk diam2, aku yg akan bekerja 24 jam sehari mencari downline untuk korang.

kalau korang rajin nak carik sendiri, pon tak pe. tapi kalo rasa malas nak cerita and anta emel sana sini, korang duk diam aje la.. xyah buat ape2. tunggu aje duit masuk.

jangan risau sbb program ni dah limit bawah aku kena ada 6 downliner aje. xleh lebih. org ketujuh tu otomatik kene pass kat org bawah..so korang tak yah risau aku makan sorang la ek..

stakat ni aku boleh dpt hingga 20 org ahli baru sehari.. kat siapa aku nak bagi downline aku tu??? kat korang yg join team aku lahh...

so? minat tak? sapa tak nak tu mmg rugi ar... program lain, korang kene anta emel sana sini. kat program ni, di bawah aku, korang tak yah wat ape2 sbb aku yg buat untuk korang. korang cuma daftar n buat bayaran rm50 aje.

bole dapat sehingga rm64k ++... duiebebbb... sapa tak mau.

sapa nak, join

Edited by civ3
Referral link hanya dibenarkan di dalam signature sahaja. Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned.

meh aku tolong.

pastu duk diam2, aku yg akan bekerja 24 jam sehari mencari downline untuk korang.

kalau korang rajin nak carik sendiri, pon tak pe. tapi kalo rasa malas nak cerita and anta emel sana sini, korang duk diam aje la.. xyah buat ape2. tunggu aje duit masuk.

jangan risau sbb program ni dah limit bawah aku kena ada 6 downliner aje. xleh lebih. org ketujuh tu otomatik kene pass kat org bawah..so korang tak yah risau aku makan sorang la ek..

stakat ni aku boleh dpt hingga 20 org ahli baru sehari.. kat siapa aku nak bagi downline aku tu??? kat korang yg join team aku lahh...

so? minat tak? sapa tak nak tu mmg rugi ar... program lain, korang kene anta emel sana sini. kat program ni, di bawah aku, korang tak yah wat ape2 sbb aku yg buat untuk korang. korang cuma daftar n buat bayaran rm50 aje.

sapa nak, join

aku dah join. baru jer pas daftar.

[email protected]

Edited by civ3

boleh email kat aku penerangan lanjut? [email protected]

aku dh anta mesej kat ko...

secara mudahnya aku cakap, kalo ko join bawah aku, aku yg masukkan downline kat bawah ko.. so ko xpayah risau xda downline..

aku dah join. baru jer pas daftar.

[email protected]

aku tau.. ptg tadi aku tgk.. kat mesra.net aku dah sapa ko.. aku kata tengkiu..

aku letak ko bawah 'hebat'... sian dia tu.. baru kene buang keje.. skrg aku tgh promo URL ko..

pada yg masih lom join tu, cepat klik n join

Edited by civ3
Referral link hanya dibenarkan di dalam signature sahaja. Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned.

thanks pada zully, sam, yummy, don, dan kutub kerana join team aku ari ni..

pada mawardesa, wkv372, aku rasa korang dah mula dapat income.. try check akaun korang..

pada yg lain yg lum join tu, kalo rasa nak join bawah aku, klik

Edited by civ3

thanks pada zully, sam, yummy, don, dan kutub kerana join team aku ari ni..

pada mawardesa, wkv372, aku rasa korang dah mula dapat income.. try check akaun korang..

pada yg lain yg lum join tu, kalo rasa nak join bawah aku, klik

program nie halal ker? aku bukak website tue,banyak benda terang cuma bab bab halal jer tak diterangkan, aku berminat gak.....ko jangan marah aku, cuma nakkan kepastian sebab aku memang berminat nak masuk bawah ko.

Edited by civ3

program nie halal ker? aku bukak website tue,banyak benda terang cuma bab bab halal jer tak diterangkan, aku berminat gak.....ko jangan marah aku, cuma nakkan kepastian sebab aku memang berminat nak masuk bawah ko.

nape lak aku nak marah... org sekadar bertanya kan...

jawapan aku, adalah halal kerana cukup syarat jual beli iaitu ada penjual, pembeli, barang yg diniagakan, harga barang tersebut danjuga ada sighah(aqad atau persetujuan)..

lagipun dari segi syarat sah barang tersebut pun, sah sebab barabg tu bukan najis, bermanfaat, bukan barang haram dan merosakkan mcm arak dan menda2 semua tu la..

barang nya walaupun dalam maya, tapi ia nyata sebab kita boleh dapat manfaatnya selepas kita beli. iaitu kita boleh download, baca dan guna.. bukan barang atas angin yg tak tahu ke mana hala nya..

dari segi syarat sah penjualnya pulak, penjual tentulah org yg berakal kan.. begitu juga pembeli..

dan aqad tu ada sbelum kita isi borang yg bertanya samada kita bersetuju atau tidak..

kalau bersetuju, maka, sahlah satu jual beli tu...

sesungguhnya Allah pernah berfirman,

waahalallah al bai'u wahaaram ar-riba'...... maksudnya dan sesungguhnya Allah menghalalkan jual beli (yg cukup syaratnya) dan mengharamkan riba'..

itu aje lah penjelasan aku ttg hal ni... thanks sbb buat aku berkongsi hal ni... actually aku jugak dah kaji sistem ni sebelum aku join dulu dan berbekalkan ilmu yg aku belajar zaman sekolah arab dulu, itulah kesimpulan yg aku buat....

meh aku tolong.

sapa nak, join

betul ke nih bro....

bg penjelasan kat aku pasal bisness nie

[email protected]

10Q

Edited by civ3

betul ke nih bro....

bg penjelasan kat aku pasal bisness nie

[email protected]

10Q

program cari duit kat intenet mcm biasa..

dah beli website n dapat e book, promo URL kita kat org untuk beli sama..

tapi aku nak tolong downline aku... tau kan zaman sekarang ni ramai yg nak duit, tapi banyak masalah..

xda intenet la, xpandai intenet la, minat MLM tapi xpandai n tak konfiden nak promo kat org.. takut org marah...

so aku dengan murah hatinya nak tolong semua ahli yg daftar bwh aku, aku yg cari downline kat diorang supaya diorang boleh dapat duit..

itu aje..

aku tolong setakat carikan downline dan masukkan bawah depa aje... bukan tolong bagi duit...

kalo sistem pulangan dan income tu, ko refer la website tu, klik kat reseller.. kat situ ko leh tau mcm mana nak dapat bayarannya..k

nak join klik

Edited by civ3

thanks to aju82 sebab dah join.. nanti aku masukkan downline bawah ko bila akaun ko dah aktif...'duitbebbb' aku rasa ko pon dah start dapat income ko.. pegi check akaun nanti..

pada yg lom join, kalo rasa nak join team aku, klik

Edited by civ3

update:

thanks to mywin and memyslfi08 yg baru join team ni tgh ari ni... lepas korang aktifkan akaun korang, aku dah bleh masukkan downline kat korang sepertimana aku buat pada downline2 aku yg lain...

tapi makesure korang aktifkan akaun tau...

pada yg lain yg lom join tu, jom join team aku ni.. sure korang takkan nyesal..

n jangan la korang rasa terlambat sebab tak ada sesiapa yg akan terlambat pon... kat malaysia ni ramai org lagi...

nak join klik SINI

update:

thanks to mywin and ................n jangan la korang rasa terlambat sebab tak ada sesiapa yg akan terlambat pon... kat malaysia ni ramai org lagi...

nak join klik

ya saya dah register tapi belum bayar/aktifkan..InsyaAllah esok saya akan bank-in duit ke akaun awak..tqvm

Edited by civ3

kalau cam tue, aku rasa aku nak join bawah ko la.....apa pendapat ko? adakah ianya menguntungkan kedua dua belah pihak?

dalam minggu nie gak aku join bawah ko ek......

kalau cam tue, aku rasa aku nak join bawah ko la.....apa pendapat ko? adakah ianya menguntungkan kedua dua belah pihak?

dalam minggu nie gak aku join bawah ko ek......

memang benda ni menguntungkan kedua2 pihak atau win-win situation la..

sbb korang meramaikan team aku, and aku tolong menambahkan lagi downline bawah korang supaya korang dapat downline tanpa perlu susah2 sangat.. ye lahhh.. kadang2 xda masa, kadang2 xpandai...

itu aje aku nak tolong ahli aku...

ya saya dah register tapi belum bayar/aktifkan..InsyaAllah esok saya akan bank-in duit ke akaun awak..tqvm

bank in duit ke akaun org yg tertera masa awk daftar tu.. bukan akaun saya.. akaun downline saya.. k.. sama2..

pada yg lom lg join, cpt2 la join team ni supay lebih meriah lagi dgn kehadiran korang..

klik

thanks to hazliana yg join ptg ni.. jangan lupa aktifkan akaun supaya saya boleh letak downline ye...

pada yg lom lg join, meh la join reramai.. klik

Edited by civ3

thanks to frankdun3 yg join ptg ni.. jangan lupa aktifkan akaun supaya senang saya nak masukkan downline nanti..

pada yg lain, jom join team ni.. klik

Edited by civ3

thanks to awanberapi, eizadt, and isman yg dah join team ni.. macam biasa, jgn lupa aktifkan akaun untuk sy masukkan downline.. tq..

pada yg lom join, rasa nak memeriahkan lg team ni, klik la

Edited by civ3

anaznawie,

khabarnya keahlian saya dah diaktifkan,tq..camne nak dpt d/line & please support me ya!

anaznawie,

khabarnya keahlian saya dah diaktifkan,tq..camne nak dpt d/line & please support me ya!

ye.. akaun dh aktif..

downline u nti saye perkenalkan u pada sesiapa, i mean i suruh dia masuk bawah u la..

jangan bimbang u akan dapat downline dalam masa paling lama pun dua hari.. tapi income i xjamin.. biasa 2 minggu baru dapat 1st income..

yg payah nya adalah kalau ada downline bawah u yg x aktif.. so i payah nak masukkan downline bawah dia.. kena ada 4 level bawah u baru u dpt income..

kalau dah level 1 bawah u pon dah x aktif akaun, payah la sikit... i payah nak buat rantaian supaya u cpt sampat level 4..

so, u kene push sikit downline bawah u yg x aktifkan akun tu... suruh dia aktifkan cepat...

i boleh buat... tapi kalau u rajin, u tlg la push..

pada yg lom lg join tu, jom join

Edited by civ3

meh aku tolong.

sapa nak, join

aku dah join ... so aku harap ko dpt bgtau aku keterangan selanjutnya dgn aku k.

Edited by civ3

ok thans a lot to ahirdin, sofea_natasya, saifuladli_muhamad,isman,awanberapi,hasz66 dan eizadt yg baru join team ni... arap2 korang tak lupa la untuk aktifkan akaun korang... senang aku nak promo korang lak..

ok la... kalau selalu, aku promo sorang2 downline aku kat yg aku post ni, tapi skang aku nak promo reramai sekali gus..

so, korang yg lom join lg tu, kalau rasa nak join team aku, korang pilih la mana2 ahli aku kat bawah ni, untuk dijadikan downline korang... semua ni pon downline aku... korang pon akan jadi downline aku...

so pilih aje mana2:

10001

10002

10003

10004

10005

10005

10006

10007

10008

10009

10010

10011

ok.... ni sebahagian downline aku yg aku nak promo kali ni... aku akan tukar orang pulak setiap 2 hari... so, korang yg nak join team aku... pilih la mana2... semua pon sama...k

aku dah join ... so aku harap ko dpt bgtau aku keterangan selanjutnya dgn aku k.

nick ko ape ye...

update..

thanks to gosh4506 yg baru masuk team ni tadi... mcm biasa, jangan lupa aktifkan akaun ye..

pada yg lom join, jom join.. klik kt mana2 nombor kat atas tadi unuk join team aku dan downline2 aku..

update

thanks to ollyn dan entersandman6756 yg baru join... dont forget to activate your akaun ye...

aku baru sdh join... harap2 lepas ni ada ar duit masuk kat akaun bank aku tu

k tengkiu... jangan bimbang... paling lambat pon, dua minggu ko leh dapat 1st rm50..

update.. thanks to cakcibor and arsmie yg baru join..

please jangan biarkan akaun korang tak beraktif ye... kesian downline aku yg jadi upline korang yg xaktif...

yg mana tak join lagi.. jom!! klik

Edited by civ3