Jump to content
mizami82

Swat4

Recommended Posts

aku 26 da sudah tuaa dari penang,emm betul la ko pakai v1.0 aku v1.1 nampak nya tak bley main la ,hari tu aku saja je main pakai v.10 tapi banyak masalah tak syok, ko beli la cd ori satu ronaldo tak kan kedekut kott

mahallah kalau beli ori...baik simpan duit tu buat bekalan utk beli ps3...hehehe...kalau nak beli yg ori kat Malaysia takde ke?...serba salah pulak saya... tongue.gif

memang la beli kat malaysia,ronaldo apasal ha kita berdua saja yg dok sembang pasal swat 4 org lain tak main ka ,munkin agaknya diorang dok syok main counter strike lagi kot ni,ko biasa main ka CS ni ronaldo

memang la beli kat malaysia,ronaldo apasal ha kita berdua saja yg dok sembang pasal swat 4 org lain tak main ka ,munkin agaknya diorang dok syok main counter strike lagi kot ni,ko biasa main ka CS  ni ronaldo

kau beli kat Malaysia rupanya...ingat beli online...betul tu,saya pun hairan...kita berdua je yg syok cerita...org lain macam tak minat dgn game ni...saya tgk kat forum lain pun macam ni juga...saya siap buat topic ni...tapi takde org reply pun,buat malu je...dulu saya main juga CS ni...lama2 boring mungkin pasal tak boleh main online...SWAT 4 ni lain pulak...selain boleh main online(free pulak tu)...ada lagi mision yg best...macam betul2 jadi SWAT...hehehe...CS version baru ni namanya CS ZERO kan?...apa beza version ni dgn yg lama punya?... smile.gif

memang la beli kat malaysia,ronaldo apasal ha kita berdua saja yg dok sembang pasal swat 4 org lain tak main ka ,munkin agaknya diorang dok syok main counter strike lagi kot ni,ko biasa main ka CS  ni ronaldo

aku pon ada laa..jgn lupa aku plak..

C.Ronaldo  apa tips kalau main swat 4 ni

saya bukannya expert sangat...tapi kita boleh kongsi pendapat...saya rasa kita patut biasakan dgn semua map yg sedia ada...kalau map yg besar saya akan sorok dan tunggu peluang...map kecil pulak(ni saya lemah sikit) masa jalan tu sambil tunduk supaya tiada bunyi tapak kaki dan senang adjust target masa tembak...senang cerita setiap map ada cara tertentu utk main...pencacai,brp point tertinggi kau?...saya hanya 29 sahaja itu pun bergantung dgn map kegemaran saya...cara kau main pulak macam mana?... smile.gif

aku paling tinggi pun 35 saja je mat mat salleh kat sana punya la teror nak mampus,satu lagi teknik yg aku nampak mat salleh dok pakai bila ko ternampak musuh dia duduk dan alihkan badan (tekan q atau e) jadi bila aku nak tembak dah fokus kat kapla dia tiba 2 dia senget kan badan dia,aku pulak kena tembak hehe tu yg aku nampak.tapi betul la kata enko ianya terletak pada setiap map yg kita main

ronaldo aku tengok kat kedai jual cd dah keluar swat 4 utk version 1.1 yg ni lanun punya siap dia kasi patch utk version 1.1 enko beli la tak payah beli original,kalau main patch version 1.1 rasa stabil sikit dari v1.0 tapi kalau utk v.1.1 senapang .45 dah tak power kalau v1.0 .45 adalah yg terpower,sekian di maklumkan

emmm dah org lain dok main game apa tah,game ni kalau memula main memang best,ultimatezezs-SE ni bukan ps2 main pakai 2 joystick,pakai key bord je ...

C.Ronaldo selalu enko main ko suka pakai senapang apa,yg mana pilihan ko dan yg mana paling power,

saya biasanya pakai senapang AK-47 dan lagi 1 tu apa namanya saya tak ingat...version 1.1 yg lanun punya dah ada kan?...kau tengok kat kedai mana?...saya takut cari kat lowyat nanti takde...saya tengok byk otai yg expert main game ni...skill mereka bagus betul...kalau lawan 1-1 saya je yg mampus...mereka boleh lari sambil adjust target dgn tepat...saya ni dah panik bila mereka tiba2 muncul di depan... tongue.gif

ronaldo aku tengok kat megamal penang semalam aku pegi tengok ada cd tu 2 keping dia kasi patch 1.1 dan banyak lagi

ronaldo aku tengok kat megamal penang semalam aku pegi tengok ada  cd tu 2 keping dia kasi patch 1.1 dan banyak lagi

saya tinggal kat K.L lah...bila saya free saya akan pergi cari di lowyat...tapi macam rugi je...kena rm10 lagi...hehehe...tapi takpe janji best...betul tak?...pencacai apa favarite map kau?...saya suka yg kat restoran tu...nama saya tak hafal lagi... tongue.gif

uii C.Ronaldo kawan 2 enko ada main swat 4 taks .. kalau ada masa hari sabtu malam kita kumpul sekali main boleh,tapi aku tengok geng putera.com ni semua main counter strike je,aku ada 1 cd counter strike original try main online macam hampeh ,cam org gila grafik dia teruk arr

uii C.Ronaldo kawan 2 enko ada main swat 4 taks .. kalau ada masa hari sabtu malam kita kumpul sekali main boleh,tapi aku tengok geng putera.com ni semua main counter strike je,aku ada 1 cd counter strike original try main online macam hampeh ,cam org gila grafik dia teruk arr

biar betul kau kena jail???...kau nak buat lawak je kan???...hehehe...kau je kawan saya yg main SWAT 4...yg lain minat main CS je...hari sabtu pukul berapa???...kalau boleh lewat sikitlah...pasal nak tengok bola...lebih2 lagi kalau MU main pada hari sabtu...tapi saya masih guna version 1.0...jadi macam mana nak main sama2???... sad.gif

Edited by C.Ronaldo

hehe jail aarrr....ko tak ada ke kawan 2 yang main swat 4 kumpulkan le ,pasal version tu tak ada masalah aku boleh install balik jadi swat 4 version 1.0,aku selalu main lama hari sabtu malam pasal esok ahad cuti jadi aku main sampai pagi uhukk hehe

hehe jail aarrr....ko tak ada ke kawan 2 yang main swat 4 kumpulkan le ,pasal version tu tak ada masalah aku boleh install balik jadi swat 4 version 1.0,aku selalu main lama hari sabtu malam pasal esok ahad cuti jadi aku main sampai pagi uhukk hehe

cayalah...saya biasanya pun main sampai pagi...hehehe...hari sabtu pukul berapa kau start main???...server mana?...nickname pencacai kan?

aku nak tanya ronaldo ko punya streamyx pakej RM 88.00 ke atau RM 66.00 aku pakai pakej RM 88,nak main server kena pilih ping 100 ke 300 lebih je baru ok ,bila main dalam server ping rendah ping aku tak melebihi 200 ping,kalau amik server yang ping dia dari 300 hingga ke 500 ,bila aku masuk server tu ping aku sampai 800 lebih ,jadi lag la ,kena kick pulak pasal ping aku lebih,selalu nya aku masuk server hk-snekcrew hongkong punya server yang tu je ping dia rendah,ko ada tips ke cara nak rendah kan ping ni ,pasal masa aku main aku off kan download msn ,dan sebagai nya .

aku nak tanya ronaldo ko  punya streamyx pakej RM 88.00 ke atau RM 66.00 aku pakai pakej RM 88,nak main server kena pilih ping 100 ke 300 lebih je baru ok ,bila main dalam server ping rendah ping aku tak melebihi 200 ping,kalau amik server yang ping dia dari 300 hingga ke 500 ,bila aku masuk server tu ping aku sampai 800  lebih ,jadi lag la ,kena kick pulak pasal ping aku lebih,selalu nya aku masuk server hk-snekcrew hongkong punya server yang tu  je ping dia rendah,ko ada tips ke cara nak rendah kan ping ni ,pasal masa aku main aku off kan download msn ,dan sebagai nya .

saya pakai pakej rm66 je...saya pun masuk server yg pingnya rendah...nama apa tak ingat...tapi tu Hong Kong punya server...nak kata tips pasal ping ni pun saya tak tahu sangat...tapi masa saya main,saya buka jugak bitcomet...tapi kalau kb download dia tak lebih dari 30kb masa main tak lag sangat(300 ping ke bawah)...tapi kalau dia cecah 50kb ke atas...masa kau main mesti lag gila punya(999 ping)....so masa main tgk keadaan...kau pulak ada apa2 tips tak???...kau tahu guna cheats tak???...geram betul ada yg guna cheats utk arrest teammate sendiri...lepas tu senang je dia org menang...yg paling power saya tgk ada yg kena taze atau cs masih boleh arrest org lain...walaupun dia dlm keadaan seperti kena taze dan cs...kau pernah jumpa ke otai2 yg macam ni???