Jump to content
mizami82

Swat4

Recommended Posts

ko org dah update ke,aku nak update tak boleh le,munkin pasal lanun punya kot ,ada ke cara lain nak buat ??

tumpang tanya sikit...macam mana nak main online?...kena install apa2 ke?...saya hanya install S.W.A.T 4 je...yg lain tu saya tak tahu utk apa jadi saya tak install...game ni memang best... biggrin.gif ...terima kasih

kepada:pencacai dan audecosta

kau org biasa masuk server mana?...saya main masuk je...hehehe...game ni memang best...rasa lagi best dari cs...saya ada masuk satu server...dia orang geng sendiri pun main bunuh je...geram betul... mad.gif ...mana nak cari version 1.1 ni?...ada jual ke?...kalau boleh kita main sama2,ok ke?...tapi macam mana caranya saya tak tahu... sad.gif

Edited by C.Ronaldo

kepada:pencacai dan audecosta

kau org biasa masuk server mana?...saya main masuk je...hehehe...game ni memang best...rasa lagi best dari cs...saya ada masuk satu server...dia orang geng sendiri pun main bunuh je...geram betul... mad.gif ...mana nak cari version 1.1 ni?...ada jual ke?...kalau boleh kita main sama2,ok ke?...tapi macam mana caranya saya tak tahu... sad.gif

kena beli cd ori baru leh update...rasa ada 1 server ja yg tak update...server MLW kot..

kena beli cd ori baru leh update...rasa ada 1 server ja yg tak update...server MLW kot..

ori berapa harganya...... saya cuba update lanun punya tapi tak leh

Edited by shaim1

oi beli ori senang hati ,nak patch ke apa ke tak ada masalah harga dia RM 169.00 kalau tak dak kad kredit kita pakai pembayaran jenis bank in , hehe aku dah beli ori ,sekian t.kasih

senapang yg canggih .45 yang org tak kasi pakai katanya bug apa benda tah ,em ada satu lagi yg canggih macam m-16 tu canggih jugak,cronaldo aku nak tanya tak ada ke server utk org malaysia punya asyik masuk server mat salleh saja

senapang yg canggih .45 yang org tak kasi pakai katanya bug apa benda tah ,em ada satu lagi yg canggih macam m-16 tu canggih jugak,cronaldo aku nak tanya tak ada ke server utk org malaysia punya asyik masuk server mat salleh saja

hari tu saya ada terjumpa server tempatan...namanya "bukit aman" kalau tak silap saya...dah dua hari saya main kat server tu...tapi hari ini saya cari tak ada pulak...best jugak pasal masa saya main tu...org yg buat server ni pun main sama sekali...best pasal dapat borak dlm B.Melayu...kau biasanya main waktu apa dan masuk kat server mana?...kalau boleh kita main sama... laugh.gif

EM BETUL RONALDO AKU PUN ADA JUMPA SERVER BKT AMAN ,skrg ni kan bila aku dah update patch 1.1 senapang .45 dah tak power dah banyak org guna senapang macam m16 tu power

oi beli ori  senang hati  ,nak patch ke apa ke tak ada masalah harga dia  RM 169.00 kalau tak dak kad kredit kita pakai pembayaran jenis bank in , hehe  aku dah beli ori ,sekian t.kasih

ciss..hg dah beli ori punya ...pinjam sat bleh??hehe

hg beli kat mana??

aku nak tanya kalau game swat aku dah di patch version 1.1 kalau nak main masuk server 1.0 yg belum path punya tak bole ke ,pasal aku try tak boleh ,tadi aku ada nampak server bukit aman tu jadi aku nak masuk tak boleh pasal server bukit aman tu masih version 1.0 ada sesiapa tahu ke benda ni nak buat mcm mana atau memang tak bole masuk ??

sekarang ni kalau dah patch kan ke version 1.1 senapang yg org selalu dok guna tu .45 dah tak power dah,dulu kalau pakai tu sekali tembak dah boleh mampus musuh,

sekarang ni kalau dah patch kan ke version 1.1  senapang yg org selalu dok guna tu .45 dah tak power dah,dulu kalau pakai tu sekali tembak dah boleh mampus musuh,

pencacai bersemagat betul kau ni siap beli yg ori punya...saya nak tanya apa beza version 1.0 dgn 1.1???...dan apa kelebihan dgn game ori ni???...kau biasa guna nick apa masa kau main online???...saya guna nick Andy...kalau jumpa tegurlah saya... biggrin.gif

memang nampak perbezaan dari segi permainan,kalau version 1 bila ko main tu kan kekadang 2 cepat lag,tambah kalau ada org guna senapang .45 ,kalau dah dipatch kan ke v.1.1 dapat main dengan tak ada masalah apa.

perbezaan ori dengan lanun ni masa nak main on line game tak ada masalah sangat ,dulu masa aku main pakai cd lanun kekadang tak boleh masuk server dia minta cd key ori ,skrg ni semua server aku boleh masuk dah

ronaldo ko selalu main time bila,malam ke aku kalau main malam saja waktu balik keja dalam pukul 9 lebih mcm tu

ronaldo ko selalu main time bila,malam ke aku kalau main malam saja waktu balik keja dalam pukul 9  lebih mcm tu

saya biasanya main pada waktu petang dan tengah malam...pencacai,kau biasanya guna nick apa???

nick pencacai heeh ronaldo umo ko ni berapa ? dan dari mana

umur saya dah 24 dan dari K.L...tapi kau main version 1.1 saya punya 1.0...macam mana nak main sama2?...1.1 boleh main 1.0 punya ke?...kau dari mana dan umur kau pulak brp???

aku 26 da sudah tuaa dari penang,emm betul la ko pakai v1.0 aku v1.1 nampak nya tak bley main la ,hari tu aku saja je main pakai v.10 tapi banyak masalah tak syok, ko beli la cd ori satu ronaldo tak kan kedekut kott