Jump to content
matrix01

Komputer Masa Hadapan

Recommended Posts

Betul ker benda ni ada? atau sekadar khayalan...

Future Computer

manusia.....nafsu manusia tak pernah puas.....dan dgn kecanggihan dgn teknologi yg ada skrg ini....mungkin bakal komputer yg seperti dlm url tuh akan tercipta....

hehehee

mmg canggih, guna mcm pen je..

manusia.....nafsu manusia tak pernah puas.....dan dgn kecanggihan dgn teknologi yg ada skrg ini....mungkin bakal komputer yg seperti dlm url tuh akan tercipta....

mungkin ni akan memudahkan keje manusia jugak, komputer tu ltk dlm poket je

saya rasa mungkin ni akan jadi la..

mcm teknologi hari ni tak terbayang oleh datuk nenek kita...

Canggih memang canggih.. ala-ala Starwars gitu. Tapi cam mana ya kalau kat tempat terang rasa-rasanya huruf ngan nombor tak berapa nak nampak. Satu lagi screen mungkin tak berapa terang. Kalau tempat yang tak flat problem jugak... Apa-apa pun very innovative product.

Dunia skrg menuju ke era biotechnology.. Tapi rasanya lagi power kalo manusia dapat control dan memanipulasi dna, sel2 otak, dan enzim dalam diri dia sendiri.. Manusia mempunyai keupayaan yang tersangat2 tinggi cuma belum diteroka smile.gif

Yang keyboard tue memang dah wujud.. Aku ternampak kat mane ntah iklan dia..

Hehe.. tetiba aku terjumpa balik iklan keyboard tue..

Virtual Keyboard/VKB dikeluarkan oleh Hutchinson Habour Ring Limited dijual pada harga RM760..

sumber: gempak keluaran 15 Mac 2005

hmm.. kalau pc dalam pen aku tak pernah lagi dengar ade...tapi mungkin akan ade akan datang!! tak mustahil.. tapi ape yg aku nampak kat slide tuh.. pen tu bukan komputer.. tetapi device untuk komputer, cam keyboard dan projektor!! secara wireless la tuh!!

kalau dah ade ciptaan cip microprosessor yang kecik nak mampos.. dah lama dah dikeluarkan laptop camtuh!! so kalau nak jumpe komputer sekecil pen camtuh.. cari dulu laptop yang paling kecil yang berkuasa tinggi, seperti biasa.. dan bukannya sebagai palmtop jerk, dah ade baru la aku rase cam pen ni akan kuar.. nak kate mestahil tak bleh.. sebab dunia makin lama makin canggih... akan kuar la jugak kelak!!