Jump to content
mk_gunnerz

Insep Di Pahang Skill Dev Center(Psdc)

Recommended Posts

salam.saya dalam dilema nak pergi atau tidak program Industrial skill enhancement program(insep) untuk graduan yang tak keja lagi di PSDC kerana saya ni masih menunggu kerja.

ada sesiapa yang pernah join program ini?

penginapan tidak disediakan dan itu jugak agak merunsingkan saya untuk tinggal di kuantan.

kursus yang ditawarkan untuk pelajar it ialah data com dan fiber optic.tapi saya taktau minat saya dah kemana sebab saya tak minat it dan lemah programming dan takut bila dah pergi kursus rasa nak berhenti.

harap sesiapa dapat bantu saya . pendaftaran mungkin 5 februari 2014 di PSDC semambu kuantan.

Edited by mk_gunnerz

salam.saya dalam dilema nak pergi atau tidak program Industrial skill enhancement program(insep) untuk graduan yang tak keja lagi di PSDC kerana saya ni masih menunggu kerja.

ada sesiapa yang pernah join program ini?

penginapan tidak disediakan dan itu jugak agak merunsingkan saya untuk tinggal di kuantan.

kursus yang ditawarkan untuk pelajar it ialah data com dan fiber optic.tapi saya taktau minat saya dah kemana sebab saya tak minat it dan lemah programming dan takut bila dah pergi kursus rasa nak berhenti.

harap sesiapa dapat bantu saya . pendaftaran mungkin 5 februari 2014 di PSDC semambu kuantan.

Ok je bro, atleast dapat sijil nie senang bro nak dapatkan kerja

lagi2 bidang network. Jangan tunggu, hidup kena ada matlamat. So better bro join. 6 bulan je kan?

Ni sijil knowledge worker, minat boleh dipupuk. Tak ramai reti fiber optic ni.

umarzuki penah join ke?sy da byk search pasal insep ni.ramai yang kata bagus,tapi ada yg kata masih menganggur lepas masuk insep.saya mungkin antara yang macam tu sbb minat ke arah it tu da takda.

kalau dah macam tu susah juga. jadi sekarang minat apa? umur bawah 30 adalah masa untuk kumpul skill. kalau tak dah tua2 jadi kuli bawahan je, masak...

kalau dah macam tu susah juga. jadi sekarang minat apa? umur bawah 30 adalah masa untuk kumpul skill. kalau tak dah tua2 jadi kuli bawahan je, masak...

taktahu saya minat apa bro.betul kata bro tu .saya taktau lagi nak pegi ke tak.

Join je insep tu dari tak buat apa. aku pun nak join. tapi dekat kismec kedah. buat network security. sijil dari cyber security. aku pun lebih kurang je macam kau. dulu belajar programming. selalu score jugak subject ni. tapi susah nak dapat keje la. lama menganggur. coding pun dah lupa. tu ingat nak join insep ni.