Jump to content
Sign in to follow this  
xtahu

Iscsi Cake : Sape Ada Boleh Tolong Pass Kat Aku Tak..penting Sangat..

Recommended Posts

nk tanya kat sini sapa ada software iscsi cake ni..khas utk buat server game...yg aku ada sekarang ni dah macam trial plak.hanya 10 pc client saja yg dia sapot...

dulu aku ada software ni yg boleh digunakan secara penuh namun atas kesilapan adik aku yg tolong jaga kedai aku ketika aku duk ICU akibat pecah kepala kerana jatuh bangunan sekolah tahfiz masa tgh buat wiring akibat syiling pecah, telah hilang daripada simpanan komputer aku...software yg telah adik aku setup pun jadi macam xleh pakai ntah kenapa sedangkan sebelum aku ke hospital elok je aku guna...itu sebab adik aku cuba dapatkan software tu drpd salah seorang rakan aku yg mana rakan aku tu dia cari dalam internet...mana ada software tu yg berfungsi penuh macam yg asal...oleh sbb sudah tidak ada adik aku amik jugak dan pasang kembali dalam komputer aku...ini menyebabkan hanya 9 pc shj yg bule main game drpd server manakala 9 lg pc duk simpan camtu dalam kedai...benda ni dah lama bermula pertengahan bulan 1 lagi ketika aku duk dalam wad ICU...

diharap kepada mana2 sahabat yg ada software ni yg full punya silalah bg kt aku di private massege tu....aku harap-harap sangat ni...ni dah hampir setahun aku try cari dalam internet tp xde...sayanglah 9 pc aku duk saja xleh guna orang nk main game...tolong lah sangat yer..

sekian, terima kasih...