Jump to content
akuccputsedut

Kelab Wayang...!

Recommended Posts

emmm...babak romantik yg di maksud kn yg dwarf yg hensem cikit tu dgn elf perempuan tu...cite nie best tp ak benci dgn naga smaug tu byk ckp betul...rase mcm nk sepak jek..blh plak nk ajak berbual...haha...yg patung emas tu...ak ingtkan jd robot haha...blh la bg 3.5 / 5 ...babak aksi kurang cikit drpd hobbit yg first..kalau lebih cikit...leh jd 4 bintang haha..

owwhh itu babak romantik nya.... hahhahahaa... aku tak nampak romantik pun... biasa jer... hahahhaa..... aksi mmg tak banyak sangat laa sebab kan macam intro lagi nih....

yang naga smaug tuh memang banyak cakap sama macam dongengan dalam buku... tapi dalam buku tuh naga tuh hidup bahagia dalam timbunan emas selama-lamanya.... tak de part dia kuar menyerang kampung semulaa.....

yang si bilbo pulak pepandai menipu kata dia dari kampung tasik tuh... memang pencuri dan penipu... tak pasal2 jer kampung orang lain yang nak diserang... aiishhh tak sabar nak tgk sambungan nih...

owwhh itu babak romantik nya.... hahhahahaa... aku tak nampak romantik pun... biasa jer... hahahhaa..... aksi mmg tak banyak sangat laa sebab kan macam intro lagi nih....

banyak sangat tengok/baca movie/novel chenta, keinginan melampau...

cabut!!!

banyak sangat tengok/baca movie/novel chenta, keinginan melampau...

cabut!!!

nih kata kat aku ke nih..??? tengok /baca movie...??? aku rasa movie yang aku tengok semua sf and horror...lagi banyak dongengan... novel chenta..??? novel seperti apa tuh..?? kasi tajuk sebab novel last yang aku baca tajuk nya andai itu takdirnya... kisah penderitaan dalam rumah tangga di dera suami... xtau laa kalau ini dapat memberikan keinginan melampau... 

cabut..??? cabut apa..?? cabut akar..??  kamu ini manusia pelik...

Edited by akuccputsedut

Hari ni layan hobbit lagi dengan geng movie. Tertidur. Zzzz.

ko tertido yg part mane?

Hari ni layan hobbit lagi dengan geng movie. Tertidur. Zzzz.

part mana tertido.. ada yang scene mengantuk ke..?? adooii...

Layan Movie Cinderella last week...drama dia nih memang terbaekk laa kann...jalan cerite drama bersiri tuh best... cumanya tak suka si haliza misbun tuh jadi cinderella gedikk melampau...huh~...

kat movie nel senrose jadi haliza misbun... bestt... citer yang sesedih rasanya.. nangess huhuhuhu.... kalau dipanjang kan sikit nih rasa baru sampai penderitaan yang ditanggung nya tuh... nih skit sangat.. pastu part bahagia pun tunjuk skit jer pastu cakap2 jer suara background.. dah abiss... huhuhu... 

aku rasa macam 1st filem melayu jer aku tgk dan letak dalam kelab wayang nih... eh yer ker... ada movie melayu lain yek yang aku tengok sebelum nih...?? ada kot citer antu kan kan kan kan kan... mcm pelik jer..

Layan 47 ronin pulak... haaa... ahad yang boring harus laa dipenuhi dengan hobi menonton wayang sambil makan popcorn dan ice lemon tea... lalalalalala...

cerita boleh laa... part ahli sihir pompuan jer yang memang best.. part lain ada gak yang ntah pape... yang Kai tuh konon2 ada magic jugak laa.. tapi tak pernah guna pun magic nya.. simpan buat pekasam.. aku rasa tak cukup budget tuh sebab semua effect dah bagi kat ahlis sihir perempuan... hahahaha...

sesape nak tengok bleh jugak laa pi tgk... layan jer arr...

2014, rasanya payah sket nak ada line jap panggung. alternatif yg tak dapat dielak, kena ada cara nonton, tp semacam nie aje ler.....

part mana tertido.. ada yang scene mengantuk ke..?? adooii...

mungkin sebab aku tengok untuk kali ke-2 dan tido lewat malam sebelum tu.

Aku pun rasa 47 ronin tak berapa berbaloi pegi tengok. Teringin nak tengok filem baru shaheizi sam baru "chikaro", mesti komedi rempit.

nseb baik la ak check RottenTomatoes dlu before tgk movie aritu

antara Hobbit/47 ronin, check2 47 ronin review xbagus

xde la frust gaya time tgk kl zombi..haha

nseb baik la ak check RottenTomatoes dlu before tgk movie aritu

antara Hobbit/47 ronin, check2 47 ronin review xbagus

xde la frust gaya time tgk kl zombi..haha

ko gi tgk KL zombie..??ko gi tgk KL zombie..??  adooi.... best ke..??? 

ko gi tgk KL zombie..??ko gi tgk KL zombie..??  adooi.... best ke..??? 

best tersgt2 smpai ak asyik tgk jam ble nk abes
nk blah terus,dtg dgn adik sedara...adeh

best tersgt2 smpai ak asyik tgk jam ble nk abes
nk blah terus,dtg dgn adik sedara...adeh

hahahhahaa... nasib hang ler... nasib kuar2 tak muntah darah kan... hahhahaa

Baru tengok tadi The Hobbit. Terbaik! Hehehe tak sabar tunggu next series. Lambat sikit tengok. Baru berpeluang nak tengok.

Tapi tak fully grab pon cerita tu. Mostly dekat tempat Elves. Yang lain tu OK sikit. Duk negara omputeh so subtitle takda nak refer kalau terlepas apa dia cakap. lol

Baru tengok tadi The Hobbit. Terbaik! Hehehe tak sabar tunggu next series. Lambat sikit tengok. Baru berpeluang nak tengok.

Tapi tak fully grab pon cerita tu. Mostly dekat tempat Elves. Yang lain tu OK sikit. Duk negara omputeh so subtitle takda nak refer kalau terlepas apa dia cakap. lol

ha kan.. best kan... cerita dia memang jelas kesinambungan nya tuh... macam sebuah movie yang sangat panjang kemudian di potong2... ha gitu.. tak sabar nak tunggu sambungan nye tuh.... wei hang memang dok sana teruih ka macam mana... memang tak balik2 sini ka..??

Sabtu lepas pegi tengok delivery man. Boleh tahan kelakar. Pasal seorang penghantar daging yang bekerja di syarikat keluarganya. Tiba2 didatangi seorang peguam lab tabung sperma yang diderma spermanya lebih dari 600 kali. Dari 600 lebih tu, 533 telah dipilih dan telah menjadi manusia remaja.

Sekarang anak2 tu nak tau siapa bapa mereka.

Sabtu lepas pegi tengok delivery man. Boleh tahan kelakar. Pasal seorang penghantar daging yang bekerja di syarikat keluarganya. Tiba2 didatangi seorang peguam lab tabung sperma yang diderma spermanya lebih dari 600 kali. Dari 600 lebih tu, 533 telah dipilih dan telah menjadi manusia remaja.

Sekarang anak2 tu nak tau siapa bapa mereka.

Baru lepas tengok trailer dia. Macam best. Hehehe 

ha kan.. best kan... cerita dia memang jelas kesinambungan nya tuh... macam sebuah movie yang sangat panjang kemudian di potong2... ha gitu.. tak sabar nak tunggu sambungan nye tuh.... wei hang memang dok sana teruih ka macam mana... memang tak balik2 sini ka..??

Balik. Tapi bertahon lagi.

Semalam tengok cite Ninja yang baru best gak.

ninja shadow of tear.

Berapa bintang? 5/5

Sebab langsung tak ngantuk dan nak tahu apa kesudahan cerita serta aksi perlawanan yang kemas dan menggerunkan macam perlawanan cerita melayu zaman dulu.

Edited by TonikCapGajah2013

citer the wolf of wall street, agak2 bley kuar kat panggung dak? almaklum ler filem keluaran anak kak mah ni, adengan berat nanang jugak weh!!!  cam isap paip, sedup hero in dalam mangkok, atas gunung..... cerita orang kaya wat maksiat!!!

Semalam tengok cite Ninja yang baru best gak.

ninja shadow of tear.

Berapa bintang? 5/5

Sebab langsung tak ngantuk dan nak tahu apa kesudahan cerita serta aksi perlawanan yang kemas dan menggerunkan macam perlawanan cerita melayu zaman dulu.

belum tengok lagi... huhuhuhu

citer the wolf of wall street, agak2 bley kuar kat panggung dak? almaklum ler filem keluaran anak kak mah ni, adengan berat nanang jugak weh!!!  cam isap paip, sedup hero in dalam mangkok, atas gunung..... cerita orang kaya wat maksiat!!!

tak tau laa.. tapi cerita cerita cam nih mmg itu laa sifat nye... 

tak sabar nk tnggu 30hb nk pi tgk cite robocop

tak sabar nk tnggu 30hb nk pi tgk cite robocop

hehehhee... aku dah lama tak pi tgk wayang nih.. takde cerita yang best... huhuhuhu

dah sah takkan masuk panggung!

nih cerita pasal serigala jadian ke..?? atau significant saje wolf tuh... cerita playboy ke nih... ke camne.. tak paham aku... aku tak sabar tunggu hunger games... hahahhaa....