Jump to content
akuccputsedut

Kelab Wayang...!

Recommended Posts

aku baru pas tengok insidious 2 jumaat lepas... tak seram pun laa haihhh cerita nya.. ada kawan cakap citer nih lagi seram dari conjuring.... tapi aku rasa cam sama jer tahap keseraman nya... 

huhuhuhu.... tapi aku rasa insidious nih tak seram pun laa.. baik conjuring lagi seram kalau nak dibandingkan laaa...

cput ko dh tgk cite THOR yg baru nie..komen cikit...nk dgr komen ko dlu sblm ak p tgk hujung minggu nie haha

cput ko dh tgk cite THOR yg baru nie..komen cikit...nk dgr komen ko dlu sblm ak p tgk hujung minggu nie haha

aku tengok malam karang.. nanti aku cerita... teringat pulak kat cerita vikingdom bila aku tengok poster THOR.. hahahhaha

Cput... umah kau dekat dengan panggung wayang ker?

ha dekat jer... 15min jer sampai dah... kalau trafik lite semua hijo 10 minit sampai...nape nya..?? 

umah aku jauh dari pawagam .... 120KM 2 jam baru sampai.

terpaksalah tengok wayang kat umah jer.

Edited by TonikCapGajah2013

umah aku jauh dari pawagam .... 120KM 2 jam baru sampai.

terpaksalah tengok wayang kat umah jer.

yer ker... syiaannn nya... awat yang sampai 2 jam baru sampai pekan.. hang dok cerok mana..?? habaq mai sat...

filem krrish 3 tadak main kat tempat aku, terpaksa rembat online..... hehehehe....

sini ada jer cerita krissh 3 tuh.. awat kat sana takdak pulak...

by the way.. semalam aku dah tengok dah cerita THOR tuh.. not bad laa kan sambungan dia nih.... tak rugi laa aku rasa kalau pi tengok....

dan aku nak ingatkan.. kalau gi tgk kat panggung tuh.. bila dah abis... tunggu jer yekk... macam biasa ada prolog kat belakang... maybe untuk sambungan no 3 pulak.... so kalau dah abis tuh korang duduk laa dulu nengok kartun2 tuh sampai abis nanti ada cerita lagi... hihihihii.... 

filem krrish 3 tadak main kat tempat aku, terpaksa rembat online..... hehehehe....

tolong download kan pacific Rim ... heheh dah lama aku cari tak jumpa pun yg full version... 

tolong download kan pacific Rim ... heheh dah lama aku cari tak jumpa pun yg full version... 

pakcik jauh bebenor..ade je dalam laptop aku ni, keheheheh...

endars game tu pn dalam watchlist aku jugak tu...tengok trailer semalam masa layan thor macam besh je...

ok tak sangkut2 bila stream tru vlc banding pakai browser....

cam panggung kat rumah pulak jadinya..... :3: Edited by khorback

pakcik jauh bebenor..ade je dalam laptop aku ni, keheheheh...

endars game tu pn dalam watchlist aku jugak tu...tengok trailer semalam masa layan thor macam besh je...

umar.. ko copy la dan transfer guna ftp.. hihi dropbox ker...

kelab wayang dah jadi kelab download pyrate carrebian ke nih wei..?? jangan laa sokong cetak rompak.. kalau nak bleh jer.. tapi pi bincang kat lain k... jangan marahh haaa....

sapa dah tgk  movie carrie filem remake kat wayang... best ke tak..??

pi layan tamil arrambam  lah ari ni.... filem aksi ngeri letup2 ada nyanyi arahan Vishnuvardhan. Ajith Kumar punya passal, nonton sambil pakai spek gelap!

semalam layan ender's game
pergh...best...bagi peminat sci-fi macam aku la...macam game homeworld plak tengok

ras anak cari game homeworld la...tapi takde jual digital copy pulak... Edited by umarzuki

Aku baru semalam layan Gravity dekat sini. Definitely best movie so far utk tahon nie. Dari awal sampai habes penoh dgn dramatic moments. Quite tense cite nie. Visual dgn audio dia memang terbaik. Habis tengok rasa macam baru lepas jejak bumi. Aku rekemen tengok sape yg x tgk lg.

Cerite ni aku rasa ada dua versi je 3D dgn iMax. Aku tgk yg 3D. Kalo nak tgk aku mmg rasa patot tgk IMAX. Puas hati.

Baca review dari astronaut sendiri http://qr.ae/GGDD0

Warning SPOILER!

kelab wayang dah jadi kelab download pyrate carrebian ke nih wei..?? jangan laa sokong cetak rompak.. kalau nak bleh jer.. tapi pi bincang kat lain k... jangan marahh haaa....

sori dik busukkk.... heheh

aku sokong dgn cput...tgk wayang lg best oo dri yg sedut2 ni...sedut kalau nk tgk cerita tu berkali2 blh la...tp kita msti tgk kt wayang dlu...

Aku baru semalam layan Gravity dekat sini. Definitely best movie so far utk tahon nie. Dari awal sampai habes penoh dgn dramatic moments. Quite tense cite nie. Visual dgn audio dia memang terbaik. Habis tengok rasa macam baru lepas jejak bumi. Aku rekemen tengok sape yg x tgk lg.

Cerite ni aku rasa ada dua versi je 3D dgn iMax. Aku tgk yg 3D. Kalo nak tgk aku mmg rasa patot tgk IMAX. Puas hati.

Baca review dari astronaut sendiri http://qr.ae/GGDD0

Warning SPOILER!

aku belum tengok gravity... huhuhuhu... kebelakangan nih aku tak sempat nak nonton... last aku tgk wayang aritu... layan cerita  THOR... huhuhu... carrie pun belum sempat tgk lagi... adooii.... next week laa.. busy giloss...

ada citer apa lagi nih yang kena tgk nih.... nak marathon minggu depan.. hari2 lepak wayang...

1. ender game

2. carrie

3.

4.

5.