Jump to content
M3ntary™

Hari Ini Di Pdc

Recommended Posts

Assalamualaikum.

Tujuan ku create topic untuk sama² kita bincang & memberi pendapat tentang keadaan di PDC pada saat & ketika kita melayari laman sesawang yang diberi nama Putera.Com. Jadi untuk permulaan ku akan memulakannya dulu. Memandangkan topic ni dibawah subforum sembang bolehlah kiranya kita terus menyembang kat sini. Panjang pulak ku merepek. Hari ini di PDC ku rasa sangat² membosankan dengan tak ada orangnya, tak ada topik barunya, rasa sunyi & kosong di PDC sampai ku terpanggil untuk buka topik ni. Sedih, bosan, kecewa, 1001 rasa yang tak dapat ku gambarkan dengan keadaan di PDC hari ni. Ku harapkan suatu hari nanti PDC akan kembali seperti dulu, seperti mana mula² ku kenal PDC dari zaman ku sekolah dulu. Sekian.

amboi luahan hati ni..hmm aku jadi kurang best nak surf sebab interface, dan agak berat untuk diload oleh ISP aku..jadi banyak habiskan masa membaca posting orang saja :lol:

haah mmg dh kurang meriah dh...xmcm dulu...mybe sbb yg pdc down dulu tu sekejap(tp lama gak down)...mybe rmai yg x tau kot pdc dah ok blik...rasenye kene promote pdc kt facebook Edited by mon678

errrmmm... yang tak banyak topik baru tuh aku sokong... aku masuk pung nak celah2 pun takde pe.. sebab takde topik yang aku leh layan pala... wakkakakaka... nak buka thread baru.. aku pung taktau nak buka thread apa... aku memang dari dulu lagi suka layan thread orang jer pung....

masa study dulu lain arr.. leh buka topik tanya soalan assignment.. hahahahhaha... sekarang nih taktahu arr...

Today's top 20 poster [url="../../user/46297-mon678/"]mon678[/url] [color=#FFFFFF]21-April 08[/color] [color=#FFFFFF]3332[/color] [color=#FF0000]12[/color] posts

macam mana tak meriahnyerrr...sumenyerr start dari PDC yang dulu yang lama sangat tak muncul..pastuh bebaru nih problem lagi sampai sebulan lebeh tak ok... :o

Salam'alaik semua :)

Hee, tu la, rasanya sekarang masing kita ni komitmen semakin banyak, kalau yg dah kerja tu makin bizi (layan fb x bizi pulop ;p), yg sambung amik master (siapa? sila angkat tangan) pun bizi jgk tu, yg dah berfamily sibuk ngan anak isteri, gitu lah, jadi mmg terasa sebenarnya kurang kemeriahan tu kat pdc ni. Ke ada sahabat2 yg nak cadangkan sesuatu yg drastik ke utk mempopularkan kembali pdc kita ni?

promote kt loyat.net mmg lee....loyat.net lg power dri pdc mmg org x layan

yg mmbr dgn registered mmbr tu lowyat punye or pdc pnye? emmm

[quote name='arfaie' timestamp='1316526976' post='1072368']
amboi luahan hati ni..hmm aku jadi kurang best nak surf sebab interface, dan agak berat untuk diload oleh ISP aku..jadi banyak habiskan masa membaca posting orang saja :lol:
[/quote]

Memang luahan sepenuh hati ni.. ^_^ Hari ni di PDC memang buatkan ku rasa sikit teruja. Dalam senyap² masih ada yang setia dengan PDC. Mula² ku buka thread ni ingatkan mau senyap je 2-3 ari tak ada orang post, rupa²nya salah betul sangkaan ku tu, walau pun tak ramai tapi masih ada datang untuk ziarah di PDC. Ku pun dulu masuk takat baca thread orang je, tapi sekarang sikit sangat thread yang dibincangkan dan sebabkan tu ku buka thread baru. Hari ni ku masuk ada 4orang members online, rasa sedap sikit hati ni. Selalu ku masuk ku sorang² je. Bukan tak ada yang masuk, mungkin ramai yang masuk kejap je tinjau² pastu keluar. Takat masuk selang masa 2-3jam memang tak ada banyak perubahan dari segi perbincangan. Mana² yang ada tu, rajin² la post sekurang²mya kita tahu masih ada yang setia di PDC.

msti la pdc byk berjasa kot...byk info dpt kt pdc ni walaupun ak lebh byk merepek kt cini haha

menunggu gak kalo ade mobile version,

tp kesibukan admin kite membataskan impian hehe..

[quote name='mon678' timestamp='1316752652' post='1072523']
msti la pdc byk berjasa kot...byk info dpt kt pdc ni walaupun ak lebh byk merepek kt cini haha
[/quote]

merepek? samo la kito hehehe

[left][quote name='malaynux' timestamp='1316948906' post='1072586'][/left][left]Salam geng.. lama betul tak masuk sini..[/left][left] :D[/left][left][/quote][/left][left]Salam malaynux, lama jugak ku tak nampak ko post. Newest member kat PDC tuyup, best jugak nick name dia, harap dengan kemasukan orang² baru dapat memeriahkan lagi PDC.[/left][left][quote name='Annamir™' timestamp='1316649896' post='1072449'][/left][left]Salam'alaik semua :)[/left][left]Hee, tu la, rasanya sekarang masing kita ni komitmen semakin banyak, kalau yg dah kerja tu makin bizi (layan fb x bizi pulop ;p), yg sambung amik master (siapa? sila angkat tangan) pun bizi jgk tu, yg dah berfamily sibuk ngan anak isteri, gitu lah, jadi mmg terasa sebenarnya kurang kemeriahan tu kat pdc ni. Ke ada sahabat2 yg nak cadangkan sesuatu yg drastik ke utk mempopularkan kembali pdc kita ni?[/left][left][/quote][/left][left]Annamir™ pun lma ku tak nampak jugak.
^_^[/left] Edited by M3ntary

[quote name='malaynux' timestamp='1316948906' post='1072586']
Salam geng.. lama betul tak masuk sini..

:D
[/quote]
ape lg malaynux mari berteka-teki lagi haha

pihak admin baru nak reply hehe.. bagus la ada thread ni. aku rasa boleh regroup balik team2 moderator / ahli2 lain untuk up kan semula PDC ni dengan idea2 korang tu.

seriously bagi pihak admin memang tak dapat nak jalan untuk marketing PDC ni sebab komitmen kerja dan keluarga :) Tapi tu tak bermakna terus tak jenguk la cuma kurang je :P