Jump to content
megacakra

Tunai Segera

Recommended Posts

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1294623012' post='1058979']
ada aku cakap tipu... nih yang aku hangin nih... aku siap bagi sokongan moral.. hang lagi banyak bunyi yek... aku cakap yang kat facebook tuh menipu amik free ebook pastu wat2 cam bagi services arr konon padahal semua benda amik free jer.. pastu manipulate orang ramai... malas arr nak layan keme keme nih.. tak paham aku...
[/quote]
[quote name='akuccputsedut' timestamp='1294623012' post='1058979']
.. ""cam lebih kurang benda menipu "" yang kat facebook tuh jer.. apa login facebook dapat duit tuh.. nama pe ntah program tipu tuh.. aku pung lupa...[/quote]

""[u]_cam lebih kurang benda menipu___[/u]"" klu aku faham ni serupa makna la..
sori la..

[quote name='megacakra' timestamp='1294624453' post='1058982']
""[u]_cam lebih kurang benda menipu___[/u]"" klu aku faham ni serupa makna la..
sori la..
[/quote]

malas nak layan orang yang macam tak berapa nak bermotivasi nih.. lantok hang laa...

[quote name='megacakra' timestamp='1294618416' post='1058972']
Tq..
tepuk dada tanya minda..
tu hang punya pendapat.. pi la bli e-book or ambik free... tp tak sama ngan yg kat TS tu ha..lg pon klu amik kat saner ..hehehe no side income ler.. tpulang kat hang la..bukan saper pakser ponn..ikan kat market pon banyak gak pilihan nyer.. sori

klu tpu.. pi la cakap ngan admin dia .. suruh dia jawab kat hang la ....
[/quote]

Jangan provoke orang bro...

Ko marketer... TS pun marketer. It's the same thing jugak in the end... pusing la macam mana pun in the end system dia tetap affiliate marketing.

Bukannya kami ni bebal sangat tak tahu benda-benda ni.. kami semua buat benda2 ni jauh lagi dulu dah. Produk-produk tu pun bukan main benda yg dijual. More like a bonus bro... you and owner TS jual potensi buat duit... produk2 PLR tu wujud sbb nk HALALKAN TS tuh.. otherwise terang2 jadi haram sbb dlm Islam x boleh ada transaksi jual beli kalau tak nyata produknya.

Kalau nk aku jatuh hukum... ikut pengalaman aku benda ni haram.

Nak tau sebab apa?? Sebab ni:

[quote name='megacakra' timestamp='1294618416' post='1058972']
pi la bli e-book or ambik free... tp tak sama ngan yg kat TS tu ha..lg pon klu amik kat saner ..hehehe no side income ler..
[/quote]

Nyata boleh dpt free kat tempat lain... still nak jual?? Apa ko promote sebenarnya?? Potensi buat duit jer kan?? Ada produk nyata tak?? Dalam Islam tak boleh promosikan peluang buat duit.

Ko tak leh jadikan buat duit as produk sbb itu BELUM NYATA LAGI!! Kecuali kalau peluang ko jual tuh... dah ada duitnya masuk ready utk buyer ambil. Sistem leverage bro... haram.

Lain kali jangan provoke orang tak tentu hala... ingat kami dungu sangat bab Internet Marketing ni??

[quote]
Nyata boleh dpt free kat tempat lain... still nak jual?? Apa ko promote sebenarnya?? Potensi buat duit jer kan?? Ada produk nyata tak?? Dalam Islam tak boleh promosikan peluang buat duit.

Ko tak leh jadikan buat duit as produk sbb itu BELUM NYATA LAGI!! Kecuali kalau peluang ko jual tuh... dah ada duitnya masuk ready utk buyer ambil. Sistem leverage bro... haram.

Lain kali jangan provoke orang tak tentu hala... ingat kami dungu sangat bab Internet Marketing ni??

[/quote]

*** yang di jual tak bole dapat free la bro...pi tang len pon kena bli gak.. Lesen ***PLR.. - bro tentu fahamkan syarat2 nya - yg free tu sbagai bonus tambahan la..

siasat bebetol la bro .. jangan pakai hantam jer... sori Edited by megacakra

otai Phoenixwunin dah kuar kan statement.. kalau tak paham dan reti jugak.. idak ler aku tahu camne agi... HARAP MAKLUM...

[i]P/S: megacakra hang nih kanyiaq lagi.. harap banyak kan membaca penuh kan ilmu didada yek... sekadar renungan bersama[/i]

""P/S: megacakra hang nih kanyiaq lagi.. harap banyak kan membaca penuh kan ilmu didada yek... sekadar renungan bersama ""

mengata dulang paku serpih.... Edited by megacakra