Jump to content
megacakra

Tunai Segera

Recommended Posts

[quote name='Dakwat Hitam' timestamp='1294212188' post='1058634']
Camne income tu masuk?

Jual produk ape?

Kena cari downline banyak2 ke baru boleh dapat income?
[/quote]

Income di bank-in terus ke akaun bank tanpa melalui pihak admin ... produk berbentuk e-book & script.. actually bukan downline tapi pelanggan.. klu banyak dapat pelanggan ,, maka banyak lah income tu dapat.. tak ada la unsur riba pasal ini berbentuk jualan barangan lah.. Edited by megacakra

[quote name='megacakra' timestamp='1294212841' post='1058635']
Income di bank-in terus ke akaun bank tanpa melalui pihak admin ... produk berbentuk e-book & script.. actually bukan downline tapi pelanggan.. klu banyak dapat pelanggan ,, maka banyak lah income tu dapat.. tak ada la unsur riba pasal ini berbentuk jualan barangan lah..
[/quote]

Oh, I see. e-book ape yang dijual tu? best tak? boleh encik kasi review sikit pasal e-book tu.

errmm... tuan punya thread nih 1st post tgk cam bertanya soalan.. cam dia taktahu tapi tau tuh taktik jer...waakkakaka... sekali orang tanya dia yang jawab.. lawak jugak laa aku rasa...

e-book apa yang dijual nih... sapa pengarang nya... kalau yang femes2 aku kenai laa dan guarantee ebook nya hebat.. kita pun akan jadi banga kalau jadi affiliate diaorang... kalau yang cam tulis skit2... tapi jual mahai2 errmm.. sendiri mau ingat arr...

[quote name='Dakwat Hitam' timestamp='1294213283' post='1058636']
Oh, I see. e-book ape yang dijual tu? best tak? boleh encik kasi review sikit pasal e-book tu.
[/quote]

camni la.. banyak la e-book tu.. macam-macam ada.. nak review?? .. wow penat la.. klu nak tau lebih lanjut bole la konteks admin laman tu..Sya jas affiliate promoter.. TsT la..

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1294216946' post='1058643']
errmm... tuan punya thread nih 1st post tgk cam bertanya soalan.. cam dia taktahu tapi tau tuh taktik jer...waakkakaka... sekali orang tanya dia yang jawab.. lawak jugak laa aku rasa...

e-book apa yang dijual nih... sapa pengarang nya... kalau yang femes2 aku kenai laa dan guarantee ebook nya hebat.. kita pun akan jadi banga kalau jadi affiliate diaorang... kalau yang cam tulis skit2... tapi jual mahai2 errmm.. sendiri mau ingat arr...
[/quote]

sori la moderator..klu tak jawab nanti kata letak thread terus tinggakkan jer..sesekali lawak.. bukan ler raja lawak..

camni la.. banyak la e-book tu.. macam-macam ada.. nak review?? .. wow penat la.. klu nak tau lebih lanjut bole la konteks admin laman tu..Sya jas affiliate promoter.. TsT la..

[quote name='megacakra' timestamp='1294274936' post='1058682']

sori la moderator..klu tak jawab nanti kata letak thread terus tinggakkan jer..sesekali lawak.. bukan ler raja lawak..

[/quote]

Pemalas

[quote name='megacakra' timestamp='1294276651' post='1058684']
sama-sama kan? u c ic 2
tq..
[/quote]

tapi encik affiliate promoter. Kena la rajin sikit. Lagipun encik dah ada e-book tu, mesti dah baca kan? boleh la kasi review dua tiga ayat pun jadi la. eh, ke tak baca pun lagi? :P

kasi arr review skit.. aku rasa macam tak ada keinginan nak klik kat TUnai Segera tuh... kena promosi agi nih tuan thread...

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1294277336' post='1058686']
kasi arr review skit.. aku rasa macam tak ada keinginan nak klik kat Tunai Segera tuh... kena promosi agi nih tuan thread...
[/quote]

klu moderator dah suruh ..ok la.. camni la..

Tunai segera ni program yg bole jana income.. macam program len-len tu jugak ler..tapi yg ni len sikit.. hasil jualan 100% dapat kat kita la..

KELEBIHAN TUNAI SEGERA!

WEBSITE REPLIKA PERCUMA
- Web replika hebat dan tidak perlu anda bersusah payah membeli domain dan hosting

SISTEM AUTODOWNLINE
- Jika prospek daftar melalui web anda, automatik dia akan menjadi downline anda.

PEMBAYARAN TERUS KE AKAUN ANDA
- Anda hanya perlu mempromosikan web replika anda dan nikmati keuntungan 100%.

BERMODAL RM50.. ANDA BOLEH menjual semula Pakej Ebook ini dan jana keuntungan 100% MILIK ANDA ! dan..
Terima bayaran RM50 berulangkali terus ke akaun bank anda tanpa melalui admin

Realisasikan Impian Dengan TunaiSegera.com

Mulakan Perniagaan Anda Sekarang
Hanya RM50 je
100% Online
100% Komisyen Milik Anda !

[quote name='megacakra' timestamp='1294278301' post='1058688']
klu moderator dah suruh ..ok la.. camni la..

Tunai segera ni program yg bole jana income.. macam program len-len tu jugak ler..tapi yg ni len sikit.. hasil jualan 100% dapat kat kita la..

KELEBIHAN TUNAI SEGERA!

WEBSITE REPLIKA PERCUMA
- Web replika hebat dan tidak perlu anda bersusah payah membeli domain dan hosting

SISTEM AUTODOWNLINE
- Jika prospek daftar melalui web anda, automatik dia akan menjadi downline anda.

PEMBAYARAN TERUS KE AKAUN ANDA
- Anda hanya perlu mempromosikan web replika anda dan nikmati keuntungan 100%.

BERMODAL RM50.. ANDA BOLEH menjual semula Pakej Ebook ini dan jana keuntungan 100% MILIK ANDA ! dan..
Terima bayaran RM50 berulangkali terus ke akaun bank anda tanpa melalui admin

Realisasikan Impian Dengan TunaiSegera.com

Mulakan Perniagaan Anda Sekarang
Hanya RM50 je
100% Online
100% Komisyen Milik Anda !
[/quote]

Ini aku buleh baca kat website tu. Kau pun copy paste sebijik2 kan. haha :lol:

Aku nak tahu ebook tu siapa penulisnya? apa kandungannya? menarik tak ebook tu?

[quote name='Dakwat Hitam' timestamp='1294279848' post='1058691']
Ini aku buleh baca kat website tu. Kau pun copy paste sebijik2 kan. haha :lol:

Aku nak tahu ebook tu siapa penulisnya? apa kandungannya? menarik tak ebook tu?
[/quote]

tu la klu aku cerita semua.. nanti admin kata apa plak.. dia pon wat cam tu jer.. jd aku pon dah beli baru dapat baca e-book tu.. macam-macam ada la..tak rugi la klu join pon.. bole lak jd affiliate dia.. bole dapat duit la.. klu rezeki banyak banyak la dapat..

[quote name='megacakra' timestamp='1294280150' post='1058693']
tu la klu aku cerita semua.. nanti admin kata apa plak.. dia pon wat cam tu jer.. jd aku pon dah beli baru dapat baca e-book tu.. macam-macam ada la..tak rugi la klu join pon.. bole lak jd affiliate dia.. bole dapat duit la.. klu rezeki banyak banyak la dapat..
[/quote]

yer tu aku paham... tapi kitaorang suh review jer.. bukan suh hang bagitau full kandungan dalam buku tuh...

at least kasi tau nama pengarang buku tuh sapa..?? ammar zahar, patric chan, suthan M, Sifu LAN, ke bro jamal... ha sapa nama pengarang e-book tuh... dapat tau nama pengarang dah leh agak kualiti e-book tuh...

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1294284568' post='1058700']
yer tu aku paham... tapi kitaorang suh review jer.. bukan suh hang bagitau full kandungan dalam buku tuh...

at least kasi tau nama pengarang buku tuh sapa..?? ammar zahar, patric chan, suthan M, Sifu LAN, ke bro jamal... ha sapa nama pengarang e-book tuh... dapat tau nama pengarang dah leh agak kualiti e-book tuh...
[/quote]

hehee.. ngan mare laa... diantara pengarang-pengarang tu .. Hafiz Latif, Aka Fahmy, Akmal Ariff, Jeff Dedrick, Jacobo Benitez, Joanne mason, Edmund Loh's, Vince Tan, Richard Driver .. dan ramai lg laa...

Kau ni kelakar jugak la. Aku kata kau pemalas, kau mengiyakan aje (post #8). Aku mintak review, kau bagi nama pengarang je. Tajuk ebook ape pun aku tak tahu. haha. :lol:

Untuk korang yang baca ni, kalu join, korang dapat ebook (berapa banyak ebook, TS tak pernah bagitau) yang bertajuk.....(eh TS pun tak penah bagitau jugak!), dapat website replica, PLR dan jadi affiliate reseller. Anda hanya perlu keluarkan RM50 TUNAI SEGERA dari poket anda dan RM50 TUNAI SEGERA itu dengan SEGERA masuk ke akaun TS. :)

[quote name='Dakwat Hitam' timestamp='1294296634' post='1058720']
Kau ni kelakar jugak la. Aku kata kau pemalas, kau mengiyakan aje (post #8). Aku mintak review, kau bagi nama pengarang je. Tajuk ebook ape pun aku tak tahu. haha. :lol:

Untuk korang yang baca ni, kalu join, korang dapat ebook (berapa banyak ebook, TS tak pernah bagitau) yang bertajuk.....(eh TS pun tak penah bagitau jugak!), dapat website replica, PLR dan jadi affiliate reseller. Anda hanya perlu keluarkan RM50 TUNAI SEGERA dari poket anda dan RM50 TUNAI SEGERA itu dengan SEGERA masuk ke akaun TS. :)
[/quote]

ala brader..mana dan nak baca semua nyer.. baca yg maner berkenan jer la yg bole improve pngathuan psl online income la..ni memeng kerja org pemalas la.. klu rajin g berniaga di pasar la .. jual tempe kee, ikan ker, tauhu ker..
diantara nama buku tu ... petua pengiklanan, alternatif paypal d malaysia, buat duit dan cari duit dgn internet, tsunami wang, adsense crazy, adwords profit, 21 income stream,PLR profit tips, the internet magketing, google adwords primier... dan banyak lg laaa...

tupp..
[quote name='Dakwat Hitam' timestamp='1294296634' post='1058720'] Anda hanya perlu keluarkan RM50 TUNAI SEGERA dari poket anda dan RM50 TUNAI SEGERA itu dengan SEGERA masuk ke akaun TS.[/quote]

ni tak btol.. bukan masuk akaun TS tapi masuk akaun bank anda yang wat jualan affiliate tu la.. brader..

[quote name='megacakra' timestamp='1294299540' post='1058723']
ni tak btol.. bukan masuk akaun TS tapi masuk akaun bank anda yang wat jualan affiliate tu la.. brader..
[/quote]

sama la tu bro. kau kan affiliate reseller. haha. kelakar betul. :lol:

[quote name='Dakwat Hitam' timestamp='1294300483' post='1058724']
sama la tu bro. kau kan affiliate reseller. haha. kelakar betul. :lol:
[/quote]

Tak sama la bro.. ni la kelainan Tunai Segera..join baru cayer..!!

[quote name='megacakra' timestamp='1294286982' post='1058705']
hehee.. ngan mare laa... diantara pengarang-pengarang tu .. Hafiz Latif, Aka Fahmy, Akmal Ariff, Jeff Dedrick, Jacobo Benitez, Joanne mason, Edmund Loh's, Vince Tan, Richard Driver .. dan ramai lg laa...
[/quote]

semua nama yang hang bagitau nih.. satu pung aku tak kenal.. aku google terjumpa nih..http://www.jacobobenitez.com/... ada gak e-book jacobo yang free.. ntah2 tunai segera nih amik e-book yang free tuh jer... aku google hafiz latif.. takder pung citer pasal dia nih IM terulung... errrmmm... muskil aku...

pastu aku terpanggil buka web tunai segera tuh.. tgk ada autodownline pulak... Multi level marketing ke nih..?? ada lesen AJL ke.?? muahahhahahahha.... cam lebih kurang benda menipu yang kat facebook tuh jer.. apa login facebook dapat duit tuh.. nama pe ntah program tipu tuh.. aku pung lupa...

FYI.. kalau e-book berbahasa inggeris.. aku cadangkan korang google jer ada berlambak free kat internet.. kalau yang berbahasa melayu... korang beli kat IM yang berkaliber... kalau tak pasti korang leh tanya2... ada ramai kat sini yang boleh kongsi ilmu...

by the way tuan punya thread good luck yek..

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1294387603' post='1058772']
semua nama yang hang bagitau nih.. satu pung aku tak kenal.. aku google terjumpa nih..http://www.jacobobenitez.com/... ada gak e-book jacobo yang free.. ntah2 tunai segera nih amik e-book yang free tuh jer... aku google hafiz latif.. takder pung citer pasal dia nih IM terulung... errrmmm... muskil aku...

pastu aku terpanggil buka web tunai segera tuh.. tgk ada autodownline pulak... Multi level marketing ke nih..?? ada lesen AJL ke.?? muahahhahahahha.... cam lebih kurang benda menipu yang kat facebook tuh jer.. apa login facebook dapat duit tuh.. nama pe ntah program tipu tuh.. aku pung lupa...

FYI.. kalau e-book berbahasa inggeris.. aku cadangkan korang google jer ada berlambak free kat internet.. kalau yang berbahasa melayu... korang beli kat IM yang berkaliber... kalau tak pasti korang leh tanya2... ada ramai kat sini yang boleh kongsi ilmu...

by the way tuan punya thread good luck yek..
[/quote]

Tq..
tepuk dada tanya minda..
tu hang punya pendapat.. pi la bli e-book or ambik free... tp tak sama ngan yg kat TS tu ha..lg pon klu amik kat saner ..hehehe no side income ler.. tpulang kat hang la..bukan saper pakser ponn..ikan kat market pon banyak gak pilihan nyer.. sori

klu tpu.. pi la cakap ngan admin dia .. suruh dia jawab kat hang la ....

[quote name='megacakra' timestamp='1294618416' post='1058972']
Tq..
tepuk dada tanya minda..
tu hang punya pendapat.. pi la bli e-book or ambik free... tp tak sama ngan yg kat TS tu ha..lg pon klu amik kat saner ..hehehe no side income ler.. tpulang kat hang la..bukan saper pakser ponn..ikan kat market pon banyak gak pilihan nyer.. sori

klu tpu.. pi la cakap ngan admin dia .. suruh dia jawab kat hang la ....
[/quote]

ada aku cakap tipu... nih yang aku hangin nih... aku siap bagi sokongan moral.. hang lagi banyak bunyi yek... aku cakap yang kat facebook tuh menipu amik free ebook pastu wat2 cam bagi services arr konon padahal semua benda amik free jer.. pastu manipulate orang ramai... malas arr nak layan keme keme nih.. tak paham aku...