Jump to content
alucard

God Of War

Recommended Posts

btul la cara ni la yg budak loyat pakai dua tiga ari lepas..tapi dia pakai kat hdd la..

congrats...ermm..nak suh sape burnkan ye..ni nak kena carik member yg ade dvdrw nih...

Sesiapa yg nak iso yg aku buat nie leh dtg kat umah aku tapi kena bawa dvd burnerlah sebab aku tak ada dvd burner.

Aku tgh sangkut kat level 13 The Challenge of Hades....susah betul nak lompat bara api..ni.Tinggal 4 level lagi nak habis.

perh..dah jauh tu...

aku level satu pun blum lepas lagi..

tak sempat nak main lor..minggu sudah packed btul la!tak dan nak layan games sad.gif

perh..dah nak abih dah?

aku baru kat level brape ngentah ni.yg ade dua gundik atas tu..huhu..buleh pulak dia bagi port layan $%&@*18SGX kat situ..ekekeke..

sempat layan 1 level je kot smalam..

aku ade cuba guna code armax..penat aku masukkan code tu..tapi tak kebal jugak sad.gif..kena tunggu official codelist la gamaknye..

tapi takde code pun bukanya susah sgt nak lawan boss..cuma makan mase sikit la..kira tahap kesukaran dia lagi ok la kalau nak dibandingkan dgn ninja gaiden yg bapak susah tu laugh.gif

perh..dah nak abih dah?

aku baru kat level brape ngentah ni.yg ade dua gundik atas tu..huhu..buleh pulak dia bagi port layan $%&@*18SGX kat situ..ekekeke..

sempat layan 1 level je kot smalam..

aku ade cuba guna code armax..penat aku masukkan code tu..tapi tak kebal jugak sad.gif..kena tunggu official codelist la gamaknye..

tapi takde code pun bukanya susah sgt nak lawan boss..cuma makan mase sikit la..kira tahap kesukaran dia lagi ok la kalau nak dibandingkan dgn ninja gaiden yg bapak susah tu  laugh.gif

Kalau main Easy mode mmg senang tapi bila naik lagi level lagi payah nak lawan...Aku dah kat stage terakhir lawan final boss i.i Ares....susah siot tak pakai cheat.Pakai GS nyer cheat pulak ada bug ... aku nyer life jadi kosong.Nak pakai ARMAX tak leh sebab main pakai hdd.Kena burn dlm dvd+r larr cam nie....Aku main pakai cheat biler dah masuk level 12 keatas.

Apa - apa pun game nie mmg game terbaik tuk thn nie...lagi best dari DMC3...

Nie list level tuk GoW

i - Aegean Sea

ii - The Gates of Athens

iii - The Road to Athens

iv - Athens Town Square

v - Rooftops of Athens

vi - Temple of the Oracle

vii - The Sewers of Athens

viii - Desert of Lost Souls

ix - Pandora's Temple

x - The Rings of Pandora

xi - The Challenge of Atlas

xii - The Challenge of Poseidon

xiii - The Challenge of Hades

xiv - The Cliffs of Madness

xv - The Architect's Tomb

xvi - The Path to Hades

xvii - Temple of the Oracle

Game tu akan freeze kat Level 9 (Pandora's Temple) lepas cutscene Kratos panjat Kronos the Last Titan kalau pakai disc game lanun yg kiter beli tu..

Gmos ko baru kat level 2....jgn risau game nie tak panjang 3 - 4 hari leh habis.Kalau extreme 2 hari leh habis.

Aku baru jer tadi habis main game nie...mmg best giler.Pada sapa - sapa yg nak main pakai cheat code jgn pakai armax nyer cheat sebab tak jalan.Pakai GS2v4 tapi biler kat level yg terakhir jgn pakai semua, pakai infinite magic jer sebab kalau pakai infinite health Ares lak yg tak akan mati....

takde sape yg sudi nk burnkan ker? nk tggu yg elok.. berjanggut laaa jwbnye.. T_T

p/s: 2 dvd aku beli kat tmpt yg berlainan ...last2 dpt tau master copy yg rosak... T_T

Aku baru jer tadi habis main game nie...mmg best giler.Pada sapa - sapa yg nak main pakai cheat code jgn pakai armax nyer cheat sebab tak jalan.Pakai GS2v4 tapi biler kat level yg terakhir jgn pakai semua, pakai infinite magic jer sebab kalau pakai infinite health Ares lak yg tak akan mati....

tot,

armax nye codelist baru tu pun tak leh pakai ke?

aiseh..malas tul la nak taip satu2 guna GS...

tot,

armax nye codelist baru tu pun tak leh pakai ke?

aiseh..malas tul la nak taip satu2 guna GS...

Yup coelist yg terbaru 576 aku dah try tak leh pakai.GS2 nyer code aku tak taip semua.Aku taip M,Inf Health,Inf Magic,Inf Rage of God ngan Max Red Orb.Itu dah cukup.

erm..ala code GS tuh bukan byk pun..amik skit je dah ler..buek apa amik semua..

agak² korang dvd9 GoW tuh biler nak kuar..boring siot gh syok² layan nih..pastuh stuck kat pandora tuh...

kalo nak buek mcm si tot31 tuh kena tunggu aku ada duit beli dvd burner lak..abis gak duit nanti...

kalo sesapa ada info dvd9 GoW dah kuar..habaq sini k..

erm..tapi yg GoW original pun mmg dvd9 kan..tul x..kire kalo beli yg dvd9 mmg xde stuck tul x?? sapa leh jawab..~

ler x kan final boss dia Ares yg dok main pijak² tuh..ler aku ingat nanti kena lawan yg lagi power dari Ares tuh...tapi dewi² dia x bole belah seksi...juling mata aku huhuhuhu~ tongue.gif

hey..kalau kita load save game buleh lepas ke level9 tu..

kiranya sebelum tempat dia freeze tu kita save..pastu kita load orang punya save game selepas freeze tu..buleh tak?

tot31

kau dah habis main game tu... kasi kat aku boleh...? game yang kau burn tu.... nak tunggu yang okey punye entah bila ntah...

aku sangkut kat level Pandora's Temple lah... leceh betul... nak buat cara yang kau tulis ari tu... mana lah ada masa.... tambah lak otak pun dah beku....

ataupun kalau susah sangat nak bagi tolong bagi savegame yang lepas level yang sangkut.... macam soalan gmos tu. boleh ke buat cam tu???

minta-minta lah boleh....

tot31

kau dah habis main game tu... kasi kat aku boleh...? game yang kau burn tu.... nak tunggu yang okey punye entah bila ntah...

aku sangkut kat level Pandora's Temple lah... leceh betul... nak buat cara yang kau tulis ari tu... mana lah ada masa.... tambah lak otak pun dah beku....

ataupun kalau susah sangat nak bagi tolong bagi savegame yang lepas level yang sangkut.... macam soalan gmos tu. boleh ke buat cam tu???

minta-minta lah boleh....

Kau nyer PS2 leh support DVDR+ tak sebab ada sorang mamat tu aku bagi burnt copy DVDR+ tak leh main kat 39k siri dier...

Codejunkies baru jer kuarkan codelist 580 dan ada code GoW yg baru..lum test lagi ok ker tak.

codelist nih aku nak cube updatekan balik utk burn kan dalam cd....mintak2 jadila....hikhikhik laugh.gif

tongue.gif cis...bedebah sungguh.ingatkan koi sesorang saje mengalami masalah "beku"

di Pandora Temple.rupe2nye 1 malaya dah tahu rupenye.koi siap beli game GOW

yang baru dikedai yang lain.manalah tahu,kot2 dvd problem.koi tertipu rupenye.

jahaman rm12hinggit.hangin sungguh.

dry.gif koi kat qtn.di qtn kalau nak cari dvd game original memang payah giler

punye.kalau adepun,japan @ chines version punye.kalau kat tempat korang,

agak2nye berape rege dvd game yang original punye?.

mad.gif game Mencnaries ( jika salah ejaan harap maafkan ) pun problem juga.

koi loading hingga 5 - 6 kali baru boleh main.tension btul.tp bila main best jugak.

ala2 gta gi2.cheat dia pun xperlu gameshark.just klik2 pada joystick jer.

biggrin.gif ade sesape ade kod gameshark v4.1 untuk gt4 tak?.koi try yg website

gameshark tak menjadi pun.kalau nak main susah nak menang.please.....

cool.gif tadi koi surf ign website.kat situ diaorang bagitau bulan 11 game baru dar EA

nak kuar.tajuknya " Need 4 Speed Most Wanted ".upgrade dari n4sdhp2.tp bulan 11.

lambat lagi.

tongue.gif  cis...bedebah sungguh.ingatkan koi sesorang saje mengalami masalah "beku"

di Pandora Temple.rupe2nye 1 malaya dah tahu rupenye.koi siap beli game GOW

yang baru dikedai yang lain.manalah tahu,kot2 dvd problem.koi tertipu rupenye.

jahaman rm12hinggit.hangin sungguh.

dry.gif  koi kat qtn.di qtn kalau nak cari dvd game original memang payah giler

punye.kalau adepun,japan @ chines version punye.kalau kat tempat korang,

agak2nye berape rege dvd game yang original punye?.

mad.gif  game Mencnaries ( jika salah ejaan harap maafkan ) pun problem juga.

koi loading hingga 5 - 6 kali baru boleh main.tension btul.tp bila main best jugak.

ala2 gta gi2.cheat dia pun xperlu gameshark.just klik2 pada joystick jer.

biggrin.gif  ade sesape ade kod gameshark v4.1 untuk gt4 tak?.koi try yg website

gameshark tak menjadi pun.kalau nak main susah nak menang.please.....

cool.gif  tadi koi surf ign website.kat situ diaorang bagitau bulan 11 game baru dar EA

nak kuar.tajuknya " Need 4 Speed Most Wanted ".upgrade dari n4sdhp2.tp bulan 11.

lambat lagi.

Mmg kite semau kena tipu ngan kedai game GOW tapi kalau kau ikut tut yg aku bagi sure leh main sampai habis cam aku.Mmg best giler game nie.Kalau nak aku leh burnkan satu tapi kena bawak lah DVDR ngan burner sekali.

Code GS4.1 tak leh pakai sebab GT4 tu PAL bukan NTSC GS4.1 utk NTSC games jer.Kalau nak pakai PAL nyer code pakai Xploder 4/5 atau ARMAX.....harap dpt membantu.

Mmg kite semau kena tipu ngan kedai game GOW tapi kalau kau ikut tut yg aku bagi sure leh main sampai habis cam aku.Mmg best giler game nie.Kalau nak aku leh burnkan satu tapi kena bawak lah DVDR ngan burner sekali.

Code GS4.1 tak leh pakai sebab GT4 tu PAL bukan NTSC GS4.1 utk NTSC games jer.Kalau nak pakai PAL nyer code pakai Xploder 4/5 atau ARMAX.....harap dpt membantu.

kalau ikut cara yang ko buat tu, masa nak buat relink fail tu berape banyak fail yang kene buat manually?

kalau ikut cara yang ko buat tu, masa nak buat relink fail tu berape banyak fail yang kene buat manually?

Byk jugak kau just ikut tutorial dari Sonix.Bila kau relink manually file list yg kat sebelah kanan tu akan berkurangan.Buat sampai file tu semua habis.

Kalau kau tak pening kepala dtg jer kat umah aku bawak hdd ko aku transferkan terus kat hdd PS2 ko tu.

Mlm nie aku akan try buat GT4 lak.

Byk jugak kau just ikut tutorial dari Sonix.Bila kau relink manually file list yg kat sebelah kanan tu akan berkurangan.Buat sampai file tu semua habis.

Kalau kau tak pening kepala dtg jer kat umah aku bawak hdd ko aku transferkan terus kat hdd PS2 ko tu.

ok gak tu, aku nak try buat dulu, kalau tak jadi aku datang rumah ko jer la nanti.