Jump to content
Sign in to follow this  
INTAN23

Bisnes Tanpa M0Dal :) Dpt Untung Dengan Mudah . .confirm Xkn Tipu . .

Recommended Posts

bukak link nie ;)

~dipadam~

besh jd pengedar . .

x sia2 sye j0in :) :lol: Edited by TOYSЯUS
buka thread semata2 nak suruh org masuk blog? xsia2 sye tut0p.

ntah cam boring jer kasi2 link nih... cuba explain skit.. ke letak sini terus tinggal nih.. mau aku delete jugak kang...

Kita tunggu, kalau 22/12 ni dia tak reply, sah la dia ni sekadar melepas kentut di tangga. boleh cantas!

ini bisnes dropshipping...maknanya kita meniaga tanpa barang...pelanggan bayar kat kita...kita order dari dropshipper (harga lebih murah)...then dropshipper akan terus hantar ke pelanggan kita...

system nih bagus utk orang yang mula2 berjinak dengan perniagaan tapi x tahu nak jual apa...i'm not sure whether dapat komisyen tak if dapat cari penjual lain join under kita...if yes....tu yg TS tengah lakukan...

macam ni la saya nak cakap...MOD xyah la everything pun nak close...kalau biar kat situ xleh ker? just my 2 cents....:)

[quote name='Eighty Seven' timestamp='1293041474' post='1057323']
ini bisnes dropshipping...maknanya kita meniaga tanpa barang...pelanggan bayar kat kita...kita order dari dropshipper (harga lebih murah)...then dropshipper akan terus hantar ke pelanggan kita...

system nih bagus utk orang yang mula2 berjinak dengan perniagaan tapi x tahu nak jual apa...i'm not sure whether dapat komisyen tak if dapat cari penjual lain join under kita...if yes....tu yg TS tengah lakukan...

macam ni la saya nak cakap...MOD xyah la everything pun nak close...kalau biar kat situ xleh ker? just my 2 cents....:)
[/quote]

memang biar ler nih... ada ke bertutup thread nih.. amik balik 2 kupang hang tuh... kalau yer pung bisnes dropshipping ke benda... mana pi tuan punya thread.. kalau takat nak buka thread pastu blah jer... camne...?? tak paham aku... kalau nak buat iklan jer pi ke forum iklan free atau ke bahagian yang bersesuaian... HARAP MAKLUM...

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1293070360' post='1057339']
memang biar ler nih... ada ke bertutup thread nih.. amik balik 2 kupang hang tuh... kalau yer pung bisnes dropshipping ke benda... mana pi tuan punya thread.. kalau takat nak buka thread pastu blah jer... camne...?? tak paham aku... kalau nak buat iklan jer pi ke forum iklan free atau ke bahagian yang bersesuaian... HARAP MAKLUM...
[/quote]

[quote]Kita tunggu, kalau 22/12 ni dia tak reply, sah la dia ni sekadar melepas kentut di tangga. [u][b]boleh cantas![/b][/u][/quote]

takut aku dengan mod2 kat sini...grrrrr...lariiiiiiiiiiiiii.................... :63:

[quote name='Eighty Seven' timestamp='1293116990' post='1057449']
takut aku dengan mod2 kat sini...grrrrr...lariiiiiiiiiiiiii.................... :63:
[/quote]

apa kena mengena ngan mod pulak... kalau bisnes adat arr kena marah ke apa ke..?? nape nak takut plk.. kalau tak salah pehal nak takut... buat bisnes JUJUR... buat arr cara berhemah.... jangan berak je rata2 pastu tinggai.. tak reti nak kambus... dah arr malas nak komen aku bagi masa sampai ujung bulan jer.. takder feedback gak... paipai.. deleted...

[quote name='Eighty Seven' timestamp='1293041474' post='1057323']

[/quote]

[quote name='Eighty Seven' timestamp='1293116990' post='1057449']
[/quote]
Salam saudara.

Bukan nak kata business ni tipu ke apa.
Dropshipping ke apa, kalau nak buat iklan tu jangan just post sila ke <insert link> utk join bisnes blablabla (or similar). Tu je?
Kentut dalam forum pastu blah mcm tu.
Saya dah bgtau kelmarin kalau 22/12 TS tak masuk maksudnya mmg dia melepas kentut sahaja (dlm bahasa sopannya, buat spam).

Kalau TS betul2 mahu berniaga, terangkan la kat sini apa perniagaan, mcm mana perniagaan berjalan dan sbgnya.
Ini just bagi link ke blog suruh org baca di sana, lepas tu tinggal je thread yg dia buka ni.

Lari.. lari..
aku dah mengamuk ni.
go lari sampai masuk gaung.

Mod lain tak garang, jgn libatkan diorg.
Aku je yg garang. Kalo nak tahu aku lah mod paling garang sbb section bazaar dan e-income ni mmg selalu org bagi kentut dari dulu lagi.
Jadi busuk Putera.com sebab org2 ni. Terpaksa la aku spray febreeze sorg2.
No worry. I am not and I will not closing just everything.
I only close anything unrelated.

To TS, thread anda dikunci sbb anda tak masuk semula ke sini utk terangkan semula bisnes anda (saya dah bagi chance sampai 22/12 aritu kan.)
Ni pun dah terlebih dua hari dah saya bagi.
:164:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...