Jump to content
Helghast

Facebook

39 members have voted

1. 1. facebook lebih seronok dari forum sekarang ini?jawab jujur jgn tipu.

• YA!
      18
    • TIDAK!
      6
    • SAYA BERKECUALI
      15

Recommended Posts

[quote name='Hijikata Toushiro' timestamp='1291273789' post='1055242']
ko dah ade Hotpoppy untuk bersenggama takkan nak cari lain kot?majuk poppy tu karang...abis hot...poppy dibuang...HAHAHAHAHAHA!!!!!!!! !
[/quote]

bersenggama tu apa encik loy ? :unsure:

Apa pendapat ko K.A.? ^_^ . Masalah penceraiaan disebabkan FB memang wujud. Tak boleh di nafikan. Memang betul apa yang utaz tu cakap. Kalau salah guna memang macam tu la jadinya. Edited by M3ntary

[quote name='M3ntary' timestamp='1291599070' post='1055715']
Apa pendapat ko K.A.? ^_^ . Masalah penceraiaan disebabkan FB memang wujud. Tak boleh di nafikan. Memang betul apa yang utaz tu cakap. Kalau salah guna memang macam tu la jadinya.
[/quote]

pendapat aku

FB nie same bahaya ngan heroin (dadah) kot :D

yela, cerai berai makin meningkat pasal FB,.. tapi nape statistik nie tak dikeluarkan kat umum eh?

FB = Heroin. Keras jugak kenyataan yang dibuat oleh dirimu itu. :lol: Ku pun tak pernah jumpa pasal statistik pasal penceraian yang melibatkan FB. Mungkin ada orang buat, cuma kita yang tak jumpa lagi. ^_^

Assalammualaikum...

pada pendapat aku...aku lebih suka forum dari fb nie... fb ni tempat kutuk mengutuk pun ada gak...hanya tempat sembang kosong,merapu merapat dan kalau salah guna..ia juga melalaikan... forum lebih teratur...dan nak cari info senang je.. satu lagi... forum nie agak suprise lah... kita kenal lama dalam forum.. rupanya member2 kita gak.. awesome~[img]http://forum.putera.com/tanya/public/style_emoticons/default/125.gif[/img]

add facebook aku wei : http://www.facebook.com/ardy.shazril

[quote name='Ardy' timestamp='1324516359' post='1077490']
add facebook aku wei : [url="http://www.facebook.com/ardy.shazril"]http://www.facebook.com/ardy.shazril[/url]
[/quote]

Dah Add Bro, tapi aku tak aktif pun. hehe

errrmmm.. FB nih aku dah makin seronok guna pulak.. sejak bf baru aku nih kata FB just for fun so dia leh couple ramai2 kat FB.. tapi dalam masa yang sama dia couple ngan aku kat alam reality... and dia kata aku kena pandai beza kan dunia FB and dunia realiti... so aku pun bezakan laa... sebab kan bf aku dah single kat FB... and suruh aku beza2kan... so aku pun mengsinglekan diri kat FB.. result nya bf aku meroyan pulak... dahtu cakap kat aku jangan bagitau kawan2 aku single kat FB.. tapi dia yang cakap suh bezakan realiti ngan Fb...

jadi kesimpulan nya aku memang dah single sekarang sebab aku amik keputusan untuk ignore orang yang tak matang macam bf baru aku nih... and aku akan terus single di FB dan dunia nyatanya... so sekarang aku seronok update2 status aktiviti aku kat FB... hihihihihihi..

sape nak add aku.. sile ler PM aku.. untuk membuktikan keseriusan korang nak berkawan ngan aku kat FB.. hahahahhahahaa....

dulu tak suka main fb tapi kadang busan jgk dpk baca wall org hihi.. certain tu mmg ada yg informative la dan ilmiah.kena pandai pilih.

isu:
tadi aku baca paper pasal awang hitam.terang2 yang terjebak tu org kita.puncanya kenal dari fb pulak tu..terpikir jgk kenapa dan mengapa bdak2 skang mudah terpedaya..

mungkin terjebak dengan tsunami cinta muka buku? hihi..

[quote name='FryShadow' timestamp='1324744135' post='1077627']
dulu tak suka main fb tapi kadang busan jgk dpk baca wall org hihi.. certain tu mmg ada yg informative la dan ilmiah.kena pandai pilih.

isu:
tadi aku baca paper pasal awang hitam.terang2 yang terjebak tu org kita.puncanya kenal dari fb pulak tu..terpikir jgk kenapa dan mengapa bdak2 skang mudah terpedaya..

mungkin terjebak dengan tsunami cinta muka buku? hihi..
[/quote]

dengarnye ade sendiket terlatih/pro pasal awang ne..

so peranan media n gov terlibat dalam penyebaran/ beri amaran perlu
supaya yang lain tak tertipu...

modus operandi diorang perlu didedahkan kat umum

kalau kes lombok lak? :D :P

tu baru betul ayat power!!! facetoface jer modal dia
bukan facebook :P

loorrr camni pun ada.. aku tak pernah main game kat facebook.. kalau tak update status or tgk gambar kawan2... aku IM chit chat saja... kalau takde benda tuutp je rarr FB tuh lepak sini PDC la pulak....

kt fb leh main game haha...lau pdc tmbh permainan game mcm fb tu mesti aku vote "tidak:" utk poll di atas haha