Jump to content
Sign in to follow this  
C-Fu

Biskut Cokelat Mary

Recommended Posts

ako tengok makin banyak posting2 yang ada [biskut] la, [cokelat] la.

ako tau putera buat cam gini untuk elak dari webhosting dari buang putera cam dulu (rasenye).

tapi at least tukar laa kepada something yang kita leh agak2. ako rase webhostin putera bukan manusia2 yang reti cakap BM kan? so kalo tukar ke [kerak] ke dll takde prob rasenye. susah ah nak paham.

or ade ke list definisi [biskut] dll ni kat memane?

Edited by C-Fu

ako tengok makin banyak posting2 yang ada [biskut] la, [cokelat] la.

ako tau putera buat cam gini untuk elak dari webhosting dari buang putera cam dulu (rasenye).

tapi at least tukar laa kepada something yang kita leh agak2. ako rase webhostin putera bukan manusia2 yang reti cakap BM kan? so kalo tukar ke [kerak] ke dll takde prob rasenye. susah ah nak paham.

or ade ke list definisi [biskut] dll ni kat memane?

Betul tu, aku sokong C-Fu supaya istilah tu ditukarkan kpd sebutan yg hampir² nak menyamai perkataan asal yg ingin dimaksudkan. Dan cam kata dia gak, aku syorkan buat le satu list definisi "biskut²" ni... ph34r.gif

[biskut]-biskut 'cracker'..

[gula2 ubat batuk]-gula2 'hacks'..

akau rase kalau utk cd lanun elok pakai -cd 'backup' .

naper x buat [gegule ubat batuk]?...mase memula aku x paham pebende coklat ubat batuk tu ...cam coklat + ubat batuk plak...hahaha...ntah2 aku sorang je x dpt tangkap...bengong..

naper x buat [gegule ubat batuk]?...mase memula aku x paham pebende coklat ubat batuk tu ...cam coklat + ubat batuk plak...hahaha...ntah2 aku sorang je x dpt tangkap...bengong..

lagi baik ko PM je admin,

tanya kat dia,

nanti dia akan jelaskan satu persatuuu...

ok?? laugh.gif

kalo pm admin orang tu je yangtau

pasal tu ako bukak thread nih so SUME orang tau

huh!! kalo dah duaploh org yg PM tanya admin.. jenuh gak admin nak jawab satu-satu.. kalo buat satu thread khas pastuh pinned kan pun ok gak.. laugh.gif

huh?...putera kena buang....ngan webhosting mana ek?

tahun biler?

akuu x tahu ler plak?..ye ler..ahli newbie lagi ler katakan!

aku mencadangkan supaya JANGAN membuat istilah yang ejaannya menghampiri PERKATAAN PERKATAAN YANG DIHARAMKAN itu.

dan kalau boleh, di ULANG, kalau boleh tanda [] , ataupun sebarang tanda yang menunjukkan simbol pun tidak digunakan.

seperti mana yang telah kita ketahui, tujuannya ialah supaya laman PUTERA ini tidak menjadi sasaran siasatan pihak yang berkenaan.

kalau kita menggunakan tanda tanda seperti bold atau [] atau pembuka-penutup kata, ini kenunjukkan bahawa ada maksud yang tersembunyi di sebalik perkataan tersebut. Ada kemungkinannya pihak terbabit sekali-sekala memantau laman ini dan apabila melihat perkataan perkataan tersebut mungkin teruja untuk menyiasat dengan lebih lanjut maksud perkataan perkataan tersebut.

Andainya mereka berjaya menyahkod perkataan-perkataan tersebut, maka PUTERA mungkin terpaksa berpindah secara tergesa-gesa sekali lagi.

Demikianlah cadangan saya.

yup...

kalo nak senang, tukarkan jer secara direct translating..

kan mudah...

cam patch diganti dengan penampal ker..

biskut kering jadi pemecah ker...

pastuh kalo lanun tuh jadi tidak asli..

orang putih x perasan sangat...

yup...

kalo nak senang, tukarkan jer secara direct translating..

kan mudah...

cam patch diganti dengan penampal ker..

biskut kering jadi pemecah ker...

pastuh kalo lanun tuh jadi tidak asli..

orang putih x perasan sangat...

menarik gak idea macam nih!.... laugh.gif

Akhirnya idea bernas aku keluar jugak laugh.gif Korang ganti la istilah [biskut mary] dengan perkataan lemang ka, lepat ka, karipap, cucur udang, bla bla bla bla bla bla, kuih tart, kuih batang buruk, kuih maruku, bla bla bla bla bla bla, kuih bulan, bla bla bla bla bla atau cokodok. wink.gif Orang mesti ingat kita sembang makan-makan kuih. laugh.gif Bernas tak idea aku ni?

Edited by ahmades

Akhirnya idea bernas aku keluar jugak  laugh.gif  Korang ganti la istilah [biskut mary] dengan perkataan lemang ka, lepat ka, karipap, cucur udang, bla bla bla bla bla bla, kuih tart, kuih batang buruk, kuih maruku, bla bla bla bla bla bla, kuih bulan, bla bla bla bla bla atau cokodok.  wink.gif  Orang mesti ingat kita sembang makan-makan kuih.  laugh.gif Bernas tak idea aku ni?

apa dah jadi nie laugh.gif biskut mary ahahahhaha

ade sakit kepala laugh.gif