Jump to content
BasicCX

Bukti 'festival Fesyen Islam' Hina Islam: Penaung Ffi Rosmah M

Recommended Posts

huh... pic 1... buat aku rasa nak muntah...

idiot... mana tah blajar pakai mcm tuh...

ohh... lupa IFF...

la sodih nya gambar yang no 1 tuh.... atas tutup.. bawah kasi buka... wakakkakakaka... mongok betui.. aku rasa dia rabun alam kot tuh...nasib tak nampak muka.. kalau tak.... taktau arr pompuan nih nak letak muka tanng mana... malu dehh.. mana lerr neo rembat gambar ni... kalakau sioott...

[quote name='NeoLogy' timestamp='1292174294' post='1056352']
lagi fesyen ala2 IFF[/quote]

assalamualaikum
minta maaf ye

awak ni otak kat mana ya?
nak galakkan orang menonton aurat...... isu iff is iff, this isnt iff you showing about.........
ni macam nak jual orang saja

ada riwayat kata, dah ada mulut tangani dengan mulut, ada mata tangani dengan mata, ada kekuasaan(tangan) gunakanlah
ni bukan buat apa yang disuruh, ajak orang pulak nak menonton

kalau diaorang nak macam tu juga apa yang kita nak buat?
better leave them alone.......
last2 tengoklah negeri mana yang kering kontang, xder hujan, banjir yang melampau.......
tanda2 ada orang buat maksiat la Edited by civ3

Neo kan bagi nasihat kan... pengajaran tuh... so bleh arr amik iktibar... ate yang hang pung sama quote tuh nape sayw tak ke hang pung menggalakkan org menonton... muahahahahhaaha...lawak pulak aku rasa.....

gambar gitu tak elok laa di sebar2 kan.. sapa nak tgk biar arr dia ke post neo saja... hehehehehhehe.... aku rasa pengajaran tuh.... boleh diamik iktibar...

pasal banjir ke musibah pe ke aku tak mau komen arr.. wallahualam....

yea, aku setuju ngan cik sayw,

sebenar nye tak perlu tayang gambar tu,
mengaibkan sebenarnye
cukup la satu post awal tu..

dan pencemaran aurat nie berlaku lame dulu,

mungkin fesyen tu bukan pengaruh IFF

cume aku masih tak puas hati pasal IFF nie,

Rezza mahupun Rosmah masih takde buat pemohonan maaf secara terbuka,

[quote name='sayw' timestamp='1292220962' post='1056403']
awak ni otak kat mana ya?
[b]nak galakkan orang menonton aurat[/b]...... isu iff is iff, this isnt iff you showing about.........
ni macam nak jual orang saja
[/quote]
xtau lak kat signature ko tu ada gambar perempuan tak tutup aurat..maybe tu bukan aurat kut..

aku bukan nak galakkan org tgk aurat..yang menggalakkan org tgk aurat adalah org yang mendedahkannya(aurat)..1st time tgk, dimaafkan..amik iktibar..jangan lak gi renung gambar tu lama2..or bt wallpaper ke..

[quote name='NeoLogy' timestamp='1292500191' post='1056713']
xtau lak kat signature ko tu ada gambar perempuan tak tutup aurat..maybe tu bukan aurat kut..

aku bukan nak galakkan org tgk aurat..yang menggalakkan org tgk aurat adalah org yang mendedahkannya(aurat)..1st time tgk, dimaafkan..amik iktibar..jangan lak gi renung gambar tu lama2..or bt wallpaper ke..
[/quote]
hehehe...pedas...sebenarnye itu lah antara mslh pompuan skang..xreti pe tu aurat..xpaham mksd aurat..

[quote name='biskut merry' timestamp='1292500620' post='1056715']
hehehe...pedas...sebenarnye itu lah antara mslh pompuan skang..xreti pe tu aurat..xpaham mksd aurat..
[/quote]
bukan masalah pompuan je..laki pun same je..xreti pe tu aurat..makin banyak dah laki skrang yang suke pakai seluar pendek..dedah aurat..

[quote name='NeoLogy' timestamp='1292501327' post='1056717']
bukan masalah pompuan je..laki pun same je..xreti pe tu aurat..makin banyak dah laki skrang yang suke pakai seluar pendek..dedah aurat..
[/quote]
btol2...lupe lak mentang2 la aku laki..huhu..pkai suar pnjang pn, klu koyak kat lutut nk wat pe..nmpak gak aurat tu..
sonang cite xkire laki pompuan rmai yg xttp aurat..

ala laki..

kondisi aurat lelaki adalah dari pusat hingga lutut.

nak tengok lutut laki?
pegi tengok bola sepak. pakai sluar pendek confirm2 nampak lutut.
and kalau "cedera" tu mula la angkat seluar pendek sampai nampak peha..eww!
[s]kekadang[/s] selalu gak ade yg sampai tanggal baju biar nampak pusat.
dah la nampak lutut, nampak peha, nampak pusat lak lagi. tak ubah mcm tgk baywatch.

pastu nak tengok laki berpeluk sesama sendiri?
tengok jgk bola sepak. bile gol mesti ade peluk2.
tp bile kat luar padang, kalo tengok laki lain peluk2 tau plak kata org tu gay.
so sama la kan yg kat dlm padang tu.

tu belum tengok mr universe punye sexeyh lg.
pakai sependa je kat atas pentas. lelaki Islam pakai sepende dpn khalayak ramai?
mengalahkan IFF. huhuh.
so laki ni 2x5 je bab aurat dgn perempuan. tak reti jaga.

hahahahahahahahahhahahahahahahahhahah

aku rasalah baik tutp je topic ni

nak banned saya pun banned la
saya terima seadanya Edited by sayw

Semua post yang mengandungi gambar yg tidak senonoh remove oleh saya. Tidak perlu upload lagi gambar yang sebegini rupa sebab di dalam forum ini bukan semuanya orang dewasa, ada juga yang dibawah umur.

Please take note.

tu la..kalau hal sebegini benar, makanya tidak patut sama sekali!!!! Mana boleh Islamic fesyen show cam ni? apanya yg Islamic? kalau dier kata Arabian Nights ker. Parisian Dreams ker lain citer..dah tu tulisan Nabi Muhammad s.a.w yg diterbalikkan itu.....

jika betul ini berlaku. Ya Allah...Berilah petunjuk dan hidayah kepada mereka dan kami semua.

[quote name='parangjiwa' timestamp='1301334891' post='1065860']
tu la..kalau hal sebegini benar, makanya tidak patut sama sekali!!!! Mana boleh Islamic fesyen show cam ni? apanya yg Islamic? kalau dier kata Arabian Nights ker. Parisian Dreams ker lain citer..dah tu tulisan Nabi Muhammad s.a.w yg diterbalikkan itu.....

jika betul ini berlaku. Ya Allah...Berilah petunjuk dan hidayah kepada mereka dan kami semua.
[/quote]
pertunjukan Fesyen mmg mengundang dosa walaupun takde tulisan Nabi Muhammad.Dosa dia:

1)Aurat Terdedah.Campuran Bukan Muhrim.lelaki dan perempuan.

2)Muzik yang melalaikan dan mengkhayalkan.

3)Ramai tidak solat kerana pertunjukan mengambil masa yang agak panjang.kadang sampai tengah malam.

4)Seolah-olah pertunjukan fesyen ni utk tempat menunjuk2.so ada la unsur rasuah,zina.etc etc.

Kalau dari dulu Pertunjukan Di banned takde kes-kes macam ni.