Jump to content
myee

Pompuan Mata Duitan

Recommended Posts

[url="http://www.facebook.com/video/video.php?v=1589521146469&ref=mf"]POMPUAN MATA DUITAN[/url]

Mod Klu Salah Tempat Tolong Move...

Assalamualaikum...

wah wah wah... berderau gak la darah nih dgr perbualan tuh..
ape yg bole hime komen kt sini... masyaAllah.. sungguh menyedihkn
attitude girl tu.. ape hina sgt ke org yg jual burger nih..
duit byk pn blm tentu leh idup bahagia.. siap hina lg tu rupa tak ensem..
tak de harta sume... sabar je la.. :(

ahahaha aku baru dengar benda ni kat FB. Jawapan aku tetap sama, dua-dua ada salah silap. Tapi aku rasa benda ni cam... aaa... fake? lol

[quote name='Sir Pyan' date='21 August 2010 - 10:48 PM' timestamp='1282402123' post='1045608']
ahahaha aku baru dengar benda ni kat FB. Jawapan aku tetap sama, dua-dua ada salah silap. Tapi aku rasa benda ni cam... aaa... fake? lol
[/quote]

Yap rasenye macam fake.laki tu rilex macam takde ape2 dan bila bercakap tu tak menunjukkan kesedihan langsung.klaka pun ade dengar :lol: ..tapi tak tau lah kalau pekara 2 betul.Kalau betul kesianlah lelaki tu. -_-

:bismillah:
dah rase memang fake bagi aku...adekah patut nak pujuk tunang bagitau dah beli lori dah...tapi kalau betul, sian gak...

kalo fake pon..xkan smpai begitu truk skali gaya percakapan pompuan tu..senang2 perlekehkan lelaki tu..

die pujuk tunang bgtaw da bli lori sbb tunang die ckp xda perubahan..dat y die ckp die da berjaya bli lori tu..kira ade perubahan la..xda la ad moto je..~ tp mmg agak kurang ajar la ckp camtu...

Kalau rasa WANG boleh beri kebahagian, amik la semua.

Jangan jadi hamba wang.

Tengok sekeliling dah cukup.
Kaya, glamor...sudahnya bunuh diri.

:83: Edited by Jedi

huhu..pompuan gini say babai je lah...

pengalaman aku dgn my-x.....semua yg dia cakap kembali ke dia balik...

mungkin tuhan nak tunjuk kat dia, jaga mulut jaga lidah jangan mudah perlekehkan orang.

dulu sayang cinta, dah aku tau dia bertunang dgn org lain dan NAK kawen (masa tu-sekarang dah kawen) aku mintak penjelasan, aku desak sampai aku maklumkan hubungan kami kat keluarga dia, pun taknak bg kerjasama tapi bg cacian dan makian pulak kat aku.

lantak lah kat dia, sikit demi sikit Allah tunjuk apa yg dia sebut kembali ke dia...moga2 Allah bg kesedaran pada aku, dia dan kita semua.

[quote name='Sir Pyan' date='21 August 2010 - 10:48 PM' timestamp='1282402123' post='1045608']
ahahaha aku baru dengar benda ni kat FB. Jawapan aku tetap sama, dua-dua ada salah silap. Tapi aku rasa benda ni cam... aaa... [b]fake[/b]? lol
[/quote]HAha sebijik apa yang aku rasa..

Beberapa sebab aku nak rasa ianya fake:
1) "Dialog" tak berapa sync dengan perbualan
2) Ade ke laki tu ckp "eh i dah beli lori tau!", hahaha tak bleh blahhhh lu brader
3) Ntah arr tak tau nak cakap tapi pompuan tu hebat berlakon, lakinya kene praktis lagi.

Bagaimana ianya di plan, analyzed, designed dan implemented? (ini pandangan aku jer)
1) laki ngan pompuan tu dah rancang jalan cerita terlebih dahulu
2) kenapa (1)? semata-mata nak cerita diorg keluar X.fm, pastu jadi viral kat fb, youtube, at least "suara mereka" jadi viral.
3) laki tu call X.fm la pe lg
4) X.fm call pompuan tu la pulak pastu.
5) Terjadi lah bahan lawak tersebut.
6) Kalau orang kutuk pompuan tu, ternyata la pompuan tu pandai berlakon sampai org percaya dia tu kaki kikis.
7) Memandangkan tak ramai yang ckp pasal laki tu, ternyata la laki tu tak pandai berlakon hahah.

kthxbai

[i]* semua di atas pandangan secara peribadi aku jer[/i]
Mcm suratan atau kebetulan plak: laki tu nama Samad, pompuan tu nama Sheryl.

lor pompuan nih macam pe jer.. dia taktau ke jual burger tuh boleh kaya... bongok tui laa... tuh cam tauke otai burger tuh ha jual burger gak tuh kaya jer.. kena arr tgk scope yang lebih luas.. aku rasa pompuan nih minda dia sempit...

baru orang belikan kasut skit dah kata kaya ler hapa laa... sekali laki tuh utang kat orang wakakakkakaka... pas kawin nanti dia yang kena keje sebab nak bayar utang laki tuh semua.. ha sapa nak jawab...

aku rasa perbualan nih cam real laa... dan pompuan tuh memang laa tersangat buruk attitude dia... sampai bro dj tuh pun dia hambur...bro dj tuh pun sekali dah bengang daa..hahahhahahaha.....

Kawan saya jual burger, income dia hampir mencecah 2x ganda dari income saya sebulan.Kira masyuk jugak brader tu dapat beli lori tu untuk berniaga. :blush:
malang betul lelaki dapat perempuan yang macam ini.

[quote]Mcm suratan atau kebetulan plak: laki tu nama Samad, pompuan tu nama Sheryl. [/quote]

Sheryl Samad :3: Edited by Mr_Iz

Hahaha!!! menipu,ayat mula2 tu aku tak boleh tahan,tunang saya ade laki lain bang~~~(lenggok dia tu mcm haram),hahaha!!! menipu sungguh!!!
takde keja la ni hahaha!!! nak popular la tu.hahaha yang DJ tu pun sengal "ape punye pompuan la you ni" hahaha DJ boleh emo eh? hahaha!!!

berapa banyak hahaha la hahaha!!! :4:

a eh.. ye ke tipoo nih?? so.. kira tipah tertipu la nih eh..?
ekekekekee... nk gelak jugak lah... :lol: :67:

tu laa dh ckp laki tu xreti blakon... hahah xpe2 at least kita gelakkan diorg...tu yg diorg nak.. hahahah lawak2....lah sgt

laa confirm ker tipu nih... tuh arr rasa DJ tak leh emo yek kalau tgh keudara...???? huhuhuhu... aku pun tertipu la anih.. aku caya benda nih cam real jer... hhhhhhuuhuhuhuhu...

tapi aku tak paham kenapa ramai yang percaya bulat2,btw gambar laki tu sape?brader love ke?stail nak cari populariti aje.dia dj betul atau dj kenduri kawin?aku komen benda tu fake kat youtube dia,tak lama pastu komen aku didelete hahaha...lawak betul hahaha!!! tak nak org tau la tu dia sengaja buat2

[quote name='TOYSЯUS' date='26 August 2010 - 09:58 AM' timestamp='1282787882' post='1046084']
Hahah.
Sampai mcm tu sekali org nak cari populariti yer.
Xpe la, yang penting ahli PDC tak tertipu.
[/quote]
janji tak menganggu keamanan sejagat.takde unsur perkauman.bagi aku tu bergurau je.

zaman skrg mmg kna pakai byk duit...duit boleh cari dgn cara yg dihalalkan...

perempuan tu takdak akhlak r...laki tu pn x mcm laki yg profesional...pompuan cmtu murah je nk beli...tp takkan nk beli pompuan yg tadak akhlak., :25:

Assalamualaikum Warrahmatullaahii Wabarakaatuh.

Lelaki pun ramai mata duitan bersepah-sepah.

Aku cuma harap Allah swt jauhkan aku daripada sifat-sifat macam ini.

[quote name='NeWble' date='23 October 2010 - 03:54 AM' timestamp='1287777262' post='1051007']
Kesian plak dgn laki tuh...
mmglah duit bukan segala2nya,tp segala2nya memerlukan duit..
[/quote]

betul tu,

segala2 memerlukan duit
tapi duit bukan la segala galanya

tapi sekarang manusia lebih memandangan duit
ssh gak kan

camna org leh percaya ngan rakaman nih ?? sah2 dua2 tak reti berlakon.. kantoi habis.. yg si samad, takde nada sedih langsung.. yg pompuan lak, tak cukup riak la.. nada tu tak sampai.. kalo nak bagi markah, aku bagi 20 la daripada 100.. tu pon sebab takde langsung bunyi cam nak gelak.. kalo ada nada cam nak gelak, terus 0.. :P

dunia skang ni, bukan pompuan je yg materialistik.. laki pon belambak aih.. ade sorang member aku masa keja fastfood dulu, dia penah kata "aku kalo nak cari awek, aku tak main yg lekeh2 nih.. kurang2 pon yg gaji RM1500..".. aku tak kate pe ar sebab dia mmg bleh dapat.. buktinya ? awek-awek (bukan sorang ye) dia semua loaded2.. modal dia ? muka ensem, ayat manis, bergaya.. sampaikan dia mod keta dia pon guna duit awek2 dia..

takde ke sesape nak wat rakaman laki materialistik lak ? :lol:

[quote name='hotfloppy' date='10 November 2010 - 05:53 PM' timestamp='1289382804' post='1052946']
camna org leh percaya ngan rakaman nih ?? sah2 dua2 tak reti berlakon.. kantoi habis.. yg si samad, takde nada sedih langsung.. yg pompuan lak, tak cukup riak la.. nada tu tak sampai.. kalo nak bagi markah, aku bagi 20 la daripada 100.. tu pon sebab takde langsung bunyi cam nak gelak.. kalo ada nada cam nak gelak, terus 0.. :P

dunia skang ni, bukan pompuan je yg materialistik.. laki pon belambak aih.. ade sorang member aku masa keja fastfood dulu, dia penah kata "aku kalo nak cari awek, aku tak main yg lekeh2 nih.. kurang2 pon yg gaji RM1500..".. aku tak kate pe ar sebab dia mmg bleh dapat.. buktinya ? awek-awek (bukan sorang ye) dia semua loaded2.. modal dia ? muka ensem, ayat manis, bergaya.. sampaikan dia mod keta dia pon guna duit awek2 dia..

takde ke sesape nak wat rakaman laki materialistik lak ? :lol:
[/quote]

kes terpencil tu, :lol: