Jump to content
Sign in to follow this  
supernoo8

Webhosting Offer: Free Email Blast System

Recommended Posts

Assalamualaikum bro's sekalian..

Ini adalah merupakan post pertama saya di putera dot com, dan saya ingin memohon maaf sekiranya ada salah silap sebagai noobie di forum ini..

Saya ingin menawarkan servis webhosting untuk kawan2 yang sedang mencari2 webhosting yang sesuai bagi memenuhi keperluan kawan2, jadi, saya bersedia untuk memberikan servis yang terbaik untuk pakej2 shared hosting yang saya tawarkan di sini:(linux shared hosting)

[url="http://www.HyperSpeedSolutions.com"]www.HyperSpeedSolutions.com[/url]

[img]http://www.hyperspeedsolutions.com/main/images/stories/Copy_of_promo.png[/img]

FYI, saya host di server sendiri, dan di datacenter di malaysia yang mempunyai kelajuan backbone 155Mbbps (TM Datacenter IPoh), setau saya, untuk datacenter TM, hanya IPoh dan Cyberjaya je yang ada backbone sebesar itu..

Lain2 pakej juga akan menyusul seperti Dedicated server, VPS serta co-location,sebab tgh buat promo banner..tapi kalau ada yang nak sekarang ni,boleh le tanya saya kat sini ye..

Sekian terima kasih dan harap kawan2 boleh war2kan kat sini.

P/s: BTW, saya juga menawarkan (limted offer) 100 kredit eMail Blast dari sistem email blast saya sendiri untuk kawan2 yang membeli mana2 pakej hosting dari saya ada bulan ini. (500 kredit akan di berikan kepada yang membeli Hyper Supreme Plan)

Waalaikumusalam,

Hehe.. nampak macam harga cantik ...

Free email blast system ?

Dah ready banyak ip utk customer yang buat spaming ?

Sebab pengalaman aku bila user main blast email nie kalau spaming nanti spamhaus dan lain2 akan block email utk send main.

nanti semua client yang ada dalam satu server tu tak mampu nak send email.

By the way semoga maju jaya! :) Edited by angleboy90

[quote name='angleboy90' date='25 July 2010 - 04:50 AM' timestamp='1280004617' post='1042957']
Waalaikumusalam,

Hehe.. nampak macam harga cantik ...

Free email blast system ?

Dah ready banyak ip utk customer yang buat spaming ?

Sebab pengalaman aku bila user main blast email nie kalau spaming nanti spamhaus dan lain2 akan block email utk send main.

nanti semua client yang ada dalam satu server tu tak mampu nak send email.

By the way semoga maju jaya! :)
[/quote]

IP saya tak risau sgt, sebab saya co-locate kat datacenter, bukan buat kat umah. takat nak tambah 8 dedicated ip tu, tambah RM100 je setahun..
sebelum sebarang email campaign boleh di blast, sistem saya ni ada spam keyword filter serta spam assessment filter, yang mana, keyword tu akan list outkan mana2 perkataan yang mempunyai peluang tinggi di cap sebagai spam, jadi, lepas tgk filter tu, cari le ayat yang lebih seswai untuk ganti...
assessment filter tu pulak akan bagi peratusan untuk di cap sebagai spam mail, jadi, segala alert akan di tunjuk dalam sistem tu, dan kita mmpu mengubahnya sebelum di blast..sesapa yang serius untuk email blast, boleh amik satu fixed IP sebagai pakej dia..

[quote name='Nakia' date='26 July 2010 - 02:01 AM' timestamp='1280080876' post='1043087']
Kira ada emel server sekali tak?
[/quote]

ye..ada email server sekali bro..ada berminat ke??