Jump to content
TJ-Ariff

Ahli Putera Pulang Ke Rahmahtullah

Recommended Posts

Erm.
Dah boleh kot tutup thread ni.

Tempoh ucap takziah seelok-eloknya 3 hari je. Sebab tak mau bagi keluarga arwah bersedih..
TQ.

assalammualaikum...

ajal maut hanya dari Allah... Allah lebih menyayanginya..
semoga roh arwah di cucuri rahmat

Al fatihah

terpanggil utk log in semula pada putera..... alfatihah

Innalillah...
Sessungguhnya kematian itu adalah satu peringatan kepada kita yang Masih Hiudp untuk turut sama bersedia menghadapi Mati.

Moga Allah mencucuri Rahmat kepada Allahyarham... Ameen...

Al-Fatihah.

Saya merupakan sahabat lama hababd. Kenal dia sejak 1999/2000 melalui ruangan putera.com. Rapat sejak putera gathering di KFC (?), CM, KL sekitar 1999/2000.

Beliau pernah bergurau dengan menghantar seorang awek dari KL untuk merepair pc tengah2 malam buta di kondo saya. Nasib baik awek tu dtg bawak adik lelaki. Tak pernah seumur hidup bawak awek masuk kondo/rumah sewa.

Kalau ke melaka selalu singgah di cybercafe beliau. Beliau juga ada mengusahakan forwarding agent. Bila datang ke JB, bila ada kesempatan berjumpa. Semua kawan beliau panggil hero. Beliau adalah seorang sahabat yang baik. Tak lupa kenangan lama di Tanjung Bidara & Durian Daun. Bila saya dah kahwin dan tak aktif lagi, jarang pulak berhubung. Teringatkan dia, semalam saya sms, patutlah tak berjawab.

Terkejut dan sedih. Jika ada ahli keluarganya yang membaca ruangan ini. Saya ingin ucapkan takziah dan sedekahkan Al-Fatihah.

Saya ingin meminta kepada ahli keluarga , supaya memaafkan dan menghalalkan jika ada saya ada hutang (seingat tak ada) dan saya ingin menghalalkan dan memaafkan beliau (seingat saya, beliau tiada hutang dan kesalahan). Saya reda dia sebagai sahabat. Semoga Allah mencucuri rahmatnya.

Al Fatihah.

p/s Tak usahlah ditutup thread ini. Mungkin ramai lagi sahabat lama yang baru tahu berita dia dari ruangan ini.

Dark Deception (A Friend)

[quote name='TJ-Ariff' date='15 June 2010 - 12:08 PM' timestamp='1276574911' post='1036923']
Salam, saya baru mendapat sms dari salah seorang sahabat PDC, menyatakan seorang ahli PDC dengan nick [b]hababd[/b]
telah meninggal dunia malam tadi kerana sakit apendik.

Harap kita semua sedekahkan Al-fatihah dan semoga rohnya dicucuri rahmat.

Al-Fatihah...

salam......AL FATIHAH AMIN. SEMOGA ROHNYA DICUCURI RAHMAT.

[/quote]

• Create New...