Jump to content
Dominant Star

Niche Marketing Dan Perniagaan Internet V2

Recommended Posts

salam..
nmpknyer aku ketinggalan zaman..
bru jump thread ne... :25:
sdh btol aku...
banyk otai2 dah lari...
wahhhhhhhhhhhh, sdh btol laaaaaaaaaaa..... :25: :25:

thnk semua masta( pinix, DS, kai kaise, n ramai lagi) yang curangkan ilmu begini bnyaknyer...
jasamu sentiasa dikenang (tp tak tau nak bls camne, huhuhuhuh)..
mintak halal ilmu didunia akhrat...

hrp2 ada generasi yang baru akan muncul n semarakan balik thread ne...
n hrp masta2 balik menyemarakkan api semangat untuk newboo mcm aku ne...
amin... Edited by brain

salam kpd abg2 & akak2 kt sini ..saya org baru kt sini ( kire last bus la) & teruja dgn pencapaian otai2 niche marketing seperti phoenixwunin, pinguspy, crown vina, kai kiske dll . Saya pun berminat gak nk buat niche marketing nih. :3:

Saya ada sedikit soalan & amat berharap agar abg2 kt sini boleh beri tunjuk ajar :

Soalan 1 : Boleh ke saya guna artikel dr wprobot utk rank kan blog saya? Kata la saya post 1 artikel 3 ari sekali & buat hingga ke artikel yg ke 10 .

Soalan 2 : Mana lebih baik guna subdomain ( http: subdomain.domain utama.com) atau guna folder ( http://domain utama.com/folder.html) utk tujuan rank kan blog saya ?

Terima Kasih

salam, topik n projek ni bagus n hebat kalu bleh diteruskan ..

insyaAllah, kalu melibatkan internet n bisnes, akan ada kejayaan..kena istiqamah

Alhamdulillah kawe pun dah hampir 10 tahun bergelut dgn masalah kewangan, alhamdulillah bila dah try internet business ni bermula 2005 sampai lorni, sudah banyak hasil

ini adalah utk naikkan semangat kawan2 semua .. antara member2 sy yg dah berjaya buat IM tapi keep low profile, dan tak kecoh ...cari lah di WC atau di forum2 lain mmg diorang silent reader aje tapi income, sendiri lah mau ingat ..