Jump to content
Superior

Raja Lawak Astro Musim ke-4

Recommended Posts

tapi skrg aku tgk kedudukan pelawak, IDLAN no.1. yg peserta kena tegur oleh afdlin shauki sbb guna loghat... dah 2x.. tp budak ni still pakai je loghat kedah dia.. aku tgk lawak dia x paham..

pooonn.. pooonn.. tu yg lawak bila KECIK ajuk lawak IDLAN. KECIK sebut zubong ajuk JD pun lawak gak la persembahan aritu..

idlan..
loghat die pkat sgt..
sampai aku ta dpt na catch..
org utare boleh la gelak2..
tapi bg org timor cam aku nih..
habuk pun x paham..

mane die 1 Malaysia~
:p

RL4 Minggu ke3

Persembahan paling best
MAMU
ALEX

Persembahan paling bangang
AN2
FAIZ

assalamualaikum...

idlan aku tak sempat tgk, wili tak dengar (time tu ujan lebat kat rumah aku)

an2, faiz mmg kosong la mlm tadi..tak payah naik pon tak apa..kecik aku suka part bercakap kat fon mcm berlagu Al-Quran tu..haha

caca aku tak tgk..

yg paling ok bagi aku, mamu..tapi tak berapa universal sgt idea diorang mlm tadi, cerita psl facebook, blackberry..kalu budak2 paham la..org tua tak ramai yg paham

alex tu kelebihan dia, sempoi..bercakap apa yg dia nak je..lagi satu badan dia jenis comel tu

jd terkeluar..aku setuju sgt..aku pon tak nampak istimewanya jd tu setakat 3 minggu ni..

btw din beramboi gila garang mlm tadi..wakaka

an2,caca,wili,jd dgn faiz ntah apape ntah...mamu dgn alex oklaa...idlan tu x abis2 dgn abg kasim dia tu jerr...tp RL4 nie mmg byk kurenglaa...x mcm RL yg seblm2 nie...

me too...

kalau dulu kita tgk RL2 & RL3.. dah bleh nampak aura dari Nabil & Sepah.. ni pasni nak masuk minggu ke-4 dah.. sape juara masih samar2 lagi.

Macam haram la persembahan dia ni.. ko dah jadik budak tahfiz, better terus kan je la ke arah bidang tu.. kadang2 menyampah tgk mimik muka dia dan gaya dia yg dibuat2. ::icon_mad::

Paling baik utk minggu ke-3. boleh gelak aku tgk persembahan Alex yg jadi pengemis ni..

Persembahan Mamu pun tidak kurang hebat jika dibandingkan dengan Alex..

akuccputsedut wrote:hihihihihihi..nih 1st time aku tgk raja lawak sebab baru ada astro kat umah....tgk nabil tak lawak sangat laa masa episod 1 tuh...sepah lawak gak...tapi aku suka tgk pengacara nya yang hampeh....hihihihihi....

johan+zizan mmg mantop giler,huhuh
aku tgk RL sbb pengacara je,peserta aku x amik port sgt..
hahah

wahaha,org tgh sedeh2 dier bantai gi buat lawak,wakakak
x tahan part johan ngan zizan nyanyi

why,why pulinalepatitalem why,why
heyhey aku x percaya c.i.n.t.a

wahahah lawak giler diorang ni

kelakar lagi hos dari peserta...

An2, Wili, Faiz, Aman, JD.. dah out...

kelakar johan cakap cina bila nak umumkan penyingkiran...

aku yakin tahun ni anugerah bintang komedi popular bakal dimenangi diantara mereka berdua.bagi ajelah title raja lawak kat diaorg berdua....Masyarakat!!! ::icon_lol::

sejak musim keempat aku mmg tak bernafsu nak layan Raja lawak,ni pun aku tgk video yang najman tayangkan...huhuhu

baek lyn cte merlin..
drpd tgok psembahan dorg..
x taula na ckp ap..
pesal RL taon nih mcm tade aura jep..

::icon_rolleyes::

syok layan Johan Zizan time ni...

RL kali nie layan jozan jer la...
naseb baik diaorang bukan peserta....
kalau x dah lame aku undi diaorang.... :rolleyes:

Yeh betul tu.
Aku rasa sapa jadi juri masa ujibakat tu tak pilih peserta dengan betul.
Atau pun takde taste. ^_^

Assalamualaikum wbt,

RL4 dah pun abis ahad lepas.. juara adelah Kecik manekala Abg Kassim pon2 naib juara, Alex ketiga..

p/s: boleh close dah kot kcuali ade lagi nak bahan :P

tutup aje lah,aku nak membahan pun takde nafsu,raja lawak paling tak lawak musim ni,juri pun kena tukar sebab tak seimbang sangat,komen juri2 semua takde point,lebih2 lagi masa final,tak macam juri2 sebelum ni,komen juri semuanya nak buat lawak sedangkan juri kena cari kekurangan dan mengesan kekuatan peserta.so far raja lawak musim 4 komen aku....Im Sorry...!!!

yer tutup arr thread nih...raja lawak dah abis...memang tak lawak pun...dah ler aku 1st time tgk sebab baru ada astro sekali kena yang tak best daa...hampeh...tgk masa umum kecik menang tuh dia buat muka bongok jer yang sorang tuh...cam tak berminat jer nak menang...baik bagi abg kasim menang..yang sorang lagi lak kumpulan kecik tuh..siap terharu beriya keluarkan air mata konon menang dan lawak sangat...yang soranglagi tuh cam tak mau menang...hampeh....pelik je aku tgk...

hahaha...aku rs kucing kat tepi jalan tu lg lawak drpd kumpulan an2 tu...hahaha...x tau nak komen ape ntah pasal rj lawak musim 4...tp ape yg aku perasan peserta yg mungkin best keluar trlalu awal cam kump. wili dan mgkin gak salah dr pemilihan peserta lg (awal2 lagila)...so len kali juri2 harus lebih tekun dan berhati2 memilih peserta...jgn jd camni...menyesal x sudah...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...