Jump to content
Sign in to follow this  
Helghast

"Ancaman yahudi dan freemanson melalui hiburan"

Recommended Posts

pasal freemanson nih...
dulu mastika da buat pendedahan kan...
cuma masa aku baca mastika tuh...
aku belum tau lagi yg freemanson nih related dengan pemujaan syaitan yg diwarisi sejak zaman firaun dulu mcm yg didedahkan The Arrivals tuh...

orang yg duk dekat2 area tuh xkan x tahu apa2 kut apa activity diorg tuh...
kalau dapat rakam baru masyukk...

bkn apa...budak2 skrg mana nak pecaya benda2 cmnih...
masa aku suh kawan aku tgk the arrivals tuh...
dia kutuk dia cakap ceh nih video mengarut jer...

aku rasa disebabkan orang malaysia nih dah sebati dgn cara hidup dgn lahir agama islam...
tanpa ada banyak cabaran...semua senang n terjaga...

pasal anwar...
nanti orang ckp kita sedang bercakap pasal politik lak...

tapi untuk pendapat aku sendirik tanpa mengambil kira pemahaman politik...aku rasa pendapat yg anwar agen yahudi kat malaysia tuh aku sokong walaupun tanpa bukti yg nyata...
cuma aku harap ada seseorang yg akan mampu buktikan nanti...

silentfox wrote:pasal freemanson nih...
dulu mastika da buat pendedahan kan...

aku rasa disebabkan orang malaysia nih dah sebati dgn cara hidup dgn lahir agama islam...
tanpa ada banyak cabaran...semua senang n terjaga...

pasal anwar...
nanti orang ckp kita sedang bercakap pasal politik lak...

tapi untuk pendapat aku sendirik tanpa mengambil kira pemahaman politik...aku rasa pendapat yg anwar agen yahudi kat malaysia tuh aku sokong walaupun tanpa bukti yg nyata...
cuma aku harap ada seseorang yg akan mampu buktikan nanti...
dulu aku tak tau apa itu freemason,lepas mastika bongkar baru aku tau betapa bahayanya gerakan ini...hmm bab Anuar tu aku yakin dia agent Yahudi,bukan kerana aku pro kerajaan tapi sebab aku lihat cara amerika layan baiekk sama dia.terfikirkah anda penyokong anuar...mengapa kes libatkan dia amerika masuk campur,wartawan2 amerika ambil kisah?kenapa tidak kes lain?satu persoalan yang kita perlu fikirkan...

aku sokong...
tukar la tajuk apa2 pun...

"Ancaman yahudi dan freemanson"

"AWAS!! gerakan sulit yahudi melalui freemanson"

apa2 je la...

yg kalau org tgk terus nak baca...mcm the arrivals...tajuk yg berkesan!

hermmm klau korg penah tgk National Treasure ade banyak pasal Mason ni.. puzzle2 dia sume mesti pegi tempat suci mason..
tp aku tgk just for the lulz je la.. xde terpengaruh ke ape.. tp ape yg dia ckp dalam cite tu pasal mason ni mmg betul la..
dia ade cakap mason ni pandai buat benda2 tersirat.. luar nampak mcm lain tp ada maksud lain.. mcm skrg ni la.. diaorg x attack direct tp secara halus..

??????????? wrote:
ariffantasi wrote:no comment
Ya arifffantasi, kalau takde nak comment jangan post. Itu dinamakan
spam. TQ. (1st warn)

ops maaf..

hurm komen sya ialah melayu zaman skrg nie mudah dan senang terpengaruh dgn budaya barat yg tidak berfaedah.

setelah melihat link video Youtube yg d beri...antara ayat yg terkandung dlm video...

'betapa bebal org melayu dlu x sedar kna jajh '...nk ikutnya kita leh kaji lg sbb bnda tu terpangpang atas bumi Malaysia...cba suh badan2 NGO ke kerajaan ke kaji hal ni...ade depa mau..?

silap2 barisan kepimpinan tu byk yg dh terjebak ngan masonic nih...
atopon ade spa2 ahli Putera scra sukarela kaji mende ni pstu wt online documentation cm Archenar ngan kwn dia wt tuh...siap ngan background music yg ngam ngan persembahan.

Hehe , yang freemason, pertubuhan rahsia@sulit semua ni memang ajak orang yang berkuasa je .
Lagi satu,mungkin orang kita nampak buat benda ni buang masa .. kerja cari duit makan family@nak hidup lagi berbaloi.Takpun yang buat benda ni ada side income,ada la jugak sumber pendapatan.
Jangan kasi idea suruh kerajaan kaji lak ::icon_lol::, tak pasal2 duit negara makin susut, tambah pulak sekarang ni duit makin sikit pasal penyelewengan + bayaran nak mahal tapi hasil cam taik ayam.

Arinc wrote:series kna baca !!! kembangkan pengetahuan...!!!

secret society d Malaysia

Perbualan org Malaysia ngan org kuat agen si Dajjal Laknatullah

aku ada baca link yg ko kasi
dan dari petikan aku nak ulas sket

( jiran bru saja pulang selepas mendapat undangan dari gereja st.peter basilica,Vatican kerana ada urusan penting dan mesyuarat dgn 2500 orang bishop di suatu tempat yg dia enggan bg tau aku kt ne..)

Aku ; apsl pak cik nmpk sibuk je…slu outstation je,wt per…org islam pg haji.mekah…pak cik pg Vatican plk,Vatican ad wt haji jgk ae ?

(aku rse cm nk ketawa…haha,saje je perli dia)

Jiran; BAGAIMANAKAH KAMU BOLEH KETAWAKAN SAYA PADAHAL SETAHUN DUA INI ADALAH HAJI YG TERAKHIR BAGI UMAT ISLAM…KAMU SUDAH BERKAHWIN?

Aku; belum lg…knp pak cik tanye? (ad ati nk tnya padahal dia dh tua nk mampos tp x kawin2)

Jiran ;…SKRNG INI ADALAH KETURUNAN ISLAM YG TERAKHIR MELANSUNGKAN PERKAHWINAN… JIKA KAMU TIDAK BERUMAH TANGGA DLM MASA SETAHUN DUA INI,KAMU AKN MENYESAL SEUMUR HIDUP…

begitu yakin org2 kafir laknat ni berbicara , sehinggakan menetapkan dia lah penentu kejadian , walhal sebaik2 penentu Kejadian ialah Allah yg esa , begitu bodoh skali org2 kafir nye fikiran
mmg xdi nafikan kite hampir kalah dgn pengaruh kecil2 si iblis ni , tp sesungguh Nya Allah akan membantu umat2 Islam , prey for our region InsyaAllah . wallahualam

ye itu yg dia yakin ngan iblis ...tp aqidah mu'min lain ...itu hanya sangkaan dia...sebaik baik perancang adalah Allah Azzawajalla.

cba baca blk ayat dia ..dia kta klo x kawen nyesal seumur idop...agak2 ko apa yg dia nk ..? btul ke nyesal seumur idup..?

Fuhh dahsyat gak, dialog tu. Tapi takat dialog ngan orang "biasa2" bleh la nak belit2. Sedangkan org yg mengaku agama kr***** sendiri lagi hancur. Anggap agama diorang mcam benda main2, tengok movie diorang sudah.

series kna baca !!! kembangkan pengetahuan...!!!

secret society d Malaysia

Perbualan org Malaysia ngan org kuat agen si Dajjal Laknatullah

Great sharing !!

Thanks a lot !!

wahh...skrg dah ramai org involve...mmg bermanfaat thread nih...

jangan sampai sewel fikir benda ni pastu benda lain yang lebih penting (pelajaran,kerja,keluarga) tergadai dah la . Fikir mana priority kita yang paling utama,aku kalau bosan2 je baca benda2 ni. :p

dlm website/blog tu sendri kata bkn smua artikel tu kna percaya...yg pentingnya kita ambil sebagai pengetahuan dan berfikir berpandukan Al-Quran & hadis soheh...cuba fikir ngan hiburan yg d jamu kpd kita..? ada byk point kt situ...tgk The Arrival r bru kembang skit knowledge tu...sbb majoriti manusia sedar / x sedar berada dlm acuan rekaan Yahud ni... ::icon_exclaim::

hampeh wrote:jangan sampai sewel fikir benda ni pastu benda lain yang lebih penting (pelajaran,kerja,keluarga) tergadai dah la . Fikir mana priority kita yang paling utama,aku kalau bosan2 je baca benda2 ni. :p

priority kita agama n cara hiduplah... ::icon_cool::
dlm sehari ada 24 jam...
slalunya aku spent dlm sejam sehari utk baca pasal agama n kesedaran nih...
bkn apa...
manusia kan senang lalai...
so kena ada pencetus...
walaupun x byk brubah x least skit2 pun xpe...
yg penting kita amik tahu apa yg berlaku di sekeliling kita utk manfaat diri sendirik...

tgk The Arrival r bru kembang skit knowledge tu...sbb majoriti manusia sedar / x sedar berada dlm acuan rekaan Yahud ni...

yeah...The Arrivals mmg boleh buka minda...
kalau kita nak baca sebuah buku sure mcm malas kan...
but 50 episod yg padat dgn penerangan secara jelas sgt mudah dihayati...

but kata diorg...walaupun kita x mampu mengubah dunia...
biarlah kita ubah diri dan keluarga kita...

Arinc wrote:dlm website/blog tu sendri kata bkn smua artikel tu kna percaya...yg pentingnya kita ambil sebagai pengetahuan dan berfikir berpandukan Al-Quran & hadis soheh...cuba fikir ngan hiburan yg d jamu kpd kita..? ada byk point kt situ...tgk The Arrival r bru kembang skit knowledge tu...sbb majoriti manusia sedar / x sedar berada dlm acuan rekaan Yahud ni... ::icon_exclaim::

aku sokong ko ,
sbb apa .. kadang tu org2 kafir ni , dia nak putar belit kite , dia mungkin akan gune cara menyebelahi kita? n dalam masa yg sama mempengaruhi kita . thats it ..

ye btul la...tu yg kna basic agama betul2 ...bab2 aqidah kna jaga btul...klo bleh ank2 tu dr kecil dh d ajar aqidah hntr ke skola agama...baru la x haru biru bila dia dh besar...