Jump to content
Sign in to follow this  
zulancer

JURUTAIP DIRUMAH DIPERLUKAN (PART TIME&FULL TIME) SEGERA!!

Recommended Posts

JURUTAIP DIRUMAH DIPERLUKAN: RM3,800 SEBULAN (PENDAFTARAN PERCUMA)

Sahabat Sekalian,

Sedang mencari kerja atau perlukan duit yang lebih????

Kami bayar sehingga USD 1000 = RM 3,800 atau lebih secara bulanan.
Kami menawarkan kepada anda peluang pekerjaan di rumah seperti Menaip/kerani/setiausaha/penyelia/pelatih/Peg. Pemasaran/pengurus.

Pengalaman tidak perlu. Boleh menaip. Tiada had umur.boleh dilakukan dimana-mana sahaja. Sepenuh masa atau part time.

Berminat atau ingin mengetahui dgn lebih lanjut!!!
Sila ikuti 3 langkah mudah seperti dibawah:

1-Pasti kan email dialamatkan ke : [email protected]
Cc: ([email protected])

2- Dengan perkataan anda sendiri, sila tulis samada anda berminat atau tidak dengan tawaran kerja ini
(ingat!!! Jgn tulis jawapan anda pada ruangan subject)

3- Sebelum Klik butang send, sila pastikan email iklan ini juga disertakan sekali.

Setelah anda memenuhi 3 langkah diatas dan menghantar email berkenaan, seperti yang diminta, kami akan menghubungi anda dengan maklumat terperinci seperti yang diperlukan.

Terima kasih.

mesti dia mintak duit suh bank in rm50 sbb cagaran takut lari dari keje kan? betul tak?

Program Kerja Menaip yang kami sediakan ini pada dasarnya adalah percuma, tetapi disebabkan beberapa kerenah pekerja terdahulu seperti meninggalkan tugasan yang diberi separuh jalan dan tidak bersungguh-sungguh, maka pihak pengurusan syarikat sepakat utk memperkenalkan Konsep deposit wang Cagaran (refundable deposit) kepada semua bakal pekerja baru.

Melalui konsep ini setiap peserta yang benar-benar berminat, dikehendaki untuk membuat bayaran deposit wang Cagaran (refundable deposit) sebanyak USD20.00 atau RM50.00 dimana wang yg dibayar ini akan dipulangkan balik kepada anda sebaik sahaja pendapatan bulanan anda mencecah RM100. Jumlah ini bolehlah dianggap kecil jika dibandingkan dengan perolehan bulanan anda nanti yg boleh mencecah sehingga RM3,800 sebulan.

Kami percaya melalui tugasan pertama sahaja anda sudah mampu untuk mencapai had minima yg ditetapkan ini dan seterusnya memperolehi kembali wang cagaran beserta pendapatan bulanan anda itu nanti.

Diharap anda memahami kedudukan kami yang terpaksa melayan ratusan pelanggan setiap hari.

Dari itu, hanya mereka yang berminat, dan mempunyai keinginan yang tinggi SAHAJA akan diberi TUGASAN ini..

Jadi Buktikanlah kesungguhan anda dalam menerima pekerjaan ini

Ingatkan tak payah deposit tadi. Tak jadi lah nak join.
Kang buatnya dah bayar deposit RM50, tetiba dapat tugas yang tak masuk akal.
Terbang RM50. Tu baru seorang.

Hmm musykil musykil...
Company profile plzzz...

Untuk makluman anda, program ini beroperasi dibawah kendalian Syarikat Autumn Paradise Sdn Bhd (734093-W), beribu pejabat di No 33-C Aman Puri, 52100 Kepong , MALAYSIA .

Mula ditubuhkan pada tahun 2006,syarikat ini telah berkembang dan telah menawarkan pekerjaan kepada lebih 2,500 orang ahli. Operasi syarikat kami banyak tertumpu kepada khidmat pengurusan kerja-kerja pejabat secara online dan juga offline.

Tujuannya adalah untuk mengurangkan kos operasi sesebuah syarikat dimana mereka tidak lagi perlu menggaji pekerja sebaliknya hanya perlu mengupah kami untuk melakukan kesemua kerja-kerja menaip dan urusan pejabat bagi pihak mereka.

Secara tidak langsung mereka bebas dari tanggung jawab untuk menjaga kebajikan pekerja seperti membayar wang KWSP, tuntuan kerja lebih masa, cuti dan sebagainya. Apa yang mereka tahu kerja akan disiapkan oleh kami pada masa yang telah ditetapkan.

Dengan ini juga, mereka boleh menumpukan sepenuh perhatian mereka kepada usaha-usaha untuk mengembangkan lagi pasaran dan meneroka peluang-peluang perniagaan yang sedia ada di dalam negeri mahupun diluar negara.

Berkembangnya perniagaan mereka, maka bermakna lebih banyak pekerjaanya yang kami terpaksa lakukan. Dari itu, pertolongan dari saudara/i amatlah diperlukan.

Maklumat lanjut berkenaan pekerjaan-pekerjaan yang ditawarkan ini, adalah seperti di TAWARAN KERJA MENAIP yang disertakan bersama-sama di bawah ini.

Walau bagaimanapun, jika anda masih lagi memerlukan penjelasan lanjut,setelah membaca TAWARAN KERJA MENAIP ini,anda juga dipelawa untuk mengajukan sebarang soalan berkaitan kepada saya di alamat email: [email protected]

aku dapat dapat duit,korg bile ag...best beb...masyuk..

Anda akan dibayar berdasarkan pekerjaan yang anda lakukan untuk kami seperti:

1- Menghantar email iklan bagi pihak kami.

2- Kerja-kerja perkeranian berkaitan penghantaran iklan

3- Menaip Invoice, Surat menyurat,dan sebarang kerja-kerja menaip syarikat.

4- Melayari internet Untuk kami dan mendapat bayaran

5- Atau anda beritahu kami kebolehan anda dan kami akan cuba sedaya upaya untuk memenuhi keperluan anda

Kerja-kerja ini yang 99% adalah berdasarkan kerja MENAIP,adalah mudah dan senang untuk dilakukan oleh sesiapa sahaja yang berminat.

Selain itu, kami juga menawarkan latihan & tunjuk ajar secara on-line bagi mereka yang memerlukan, dan ia adalah PERCUMA. Ini secara tidak langsung dapat membantu mempertingkatkan lagi pengetahuan dan kemahiran anda dibidang IT dan Internet.

BERAPA BANYAK BAYARAN YANG ANDA AKAN PEROLEHI???

Itu semua terpulang kepada anda. Jika anda rajin dan berdedikasi, pulangan sebanyak USD1000 atau RM3,800 sebulan/mingguan/harian tidak menjadi masalah.

Untuk Proses Pembayaran, kami akan melakukannya pada setiap 7th hb setiap bulan ke akaun bank anda. Butiran lanjut mengenai akaun bank anda akan kami minta sebelum anda memulakan tugasan nanti.

Selain itu, kami juga terlibat secara langsung dengan akaun bank luar pesisir melalui internet seperti Paypal, Stormpay dan sebagainya, untuk memberi lebih perkhidmatan kepada pelanggan-pelanggan kami dan anda

Kepada mereka yang menunjukkan prestasi yang cemerlang, peluang kenaikan pangkat kepada Penyelia (Supervisor), Pengurus dan sebagainya juga ada disediakan.

Program Kerja Menaip yang kami sediakan ini pada dasarnya adalah percuma, tetapi disebabkan beberapa kerenah pekerja terdahulu seperti meninggalkan tugasan yang diberi separuh jalan dan tidak bersungguh-sungguh, maka pihak pengurusan syarikat sepakat utk memperkenalkan Konsep deposit wang Cagaran (refundable deposit) kepada semua bakal pekerja baru.

Melalui konsep ini setiap peserta yang benar-benar berminat, dikehendaki untuk membuat bayaran deposit wang Cagaran (refundable deposit) sebanyak USD20.00 atau RM50.00 dimana wang yg dibayar ini akan dipulangkan balik kepada anda sebaik sahaja pendapatan bulanan anda mencecah RM100. Jumlah ini bolehlah dianggap kecil jika dibandingkan dengan perolehan bulanan anda nanti yg boleh mencecah sehingga RM3,800 sebulan.

Kami percaya melalui tugasan pertama sahaja anda sudah mampu untuk mencapai had minima yg ditetapkan ini dan seterusnya memperolehi kembali wang cagaran beserta pendapatan bulanan anda itu nanti.

Diharap anda memahami kedudukan kami yang terpaksa melayan ratusan pelanggan setiap hari.

Ajak kengkawan masuk,kite kerja n dapat upah bukan duk diam dapat duit itu haram,rugila ade komputer n internet xnak manfaatkan benda2 y bfaedah nie.stakat ni aku masuk lepasla nk blanja bulan2,lagipun die terus masuk bank setiap 7ari bulan.aku mula2 takut gak,tp bile tgk mmbr2 dah dpt pulangan aku pun rebut la peluang ni...nnti ko dah masuk program ni,ko akan tau setelah ko berusaha hasilnya memang memuaskan...so bgtaula kawan2...bhentilah bt mlm yang tak tau halal haramnye....jom masuk...lega ckit bulan2...masyuk pn masyuk...yang rm50 tu jgn risaula,nanti die bg kije soh hntr email iklan ko akan dpt duit tu blk dalam tugasan pertama...kejap je tu...so jgn buang masa,kerana ko yg akan rugi nanti....

hmm menarik jugak,modal pun tak besar,takde salah kalau nak mencuba...
tapi kalau berkait dgn bayaran USD ni lebih kepada penipuan...

Terima kasih kerana penjelasan copy dan paste kamu.
Bertambah kemusykilan aku lepas "baca" penjelasan beliau.

Sebelum sesiapa terkena, sila google syarikat bernama Syarikat Autumn Paradise Sdn Bhd.
Banyakkan membaca, semoga tak terkena.

Walaupun modal RM50, tetapi kalau sepuluh orang terkena tak ke Norhazlin dapat RM500? Siapa Norhazlin? GOOGLE!

untuk pengetahuan korang, Syarikat Autumn Paradise Sdn Bhd (734093-W), beribu pejabat di No 33-C Aman Puri, 52100 Kepong sebelum ni ada iklankn pekerjaan ni di harian metro n bbrp akhbar2 lain....so,bila korg dah emailkn cm yang first post tu,die akan bg arahan n ko ikut arahan tu btl...semuanya melalui email n klu ade kmusykilan bleh emailkan ke [email protected] jgnla risau sebab bnda ni aku dah msk n dah dpt pun pulangannye..jauh lg byk dr rm50 yg xseberapa tu...klu pikir byk kali alamatnye tlepasla peluang keemasan ni..jgn jd cm mlayu,pikir banyak kali last2 org lain yang sapu dulu..peluang hanya sekali...aku xpaksa korg,just nak tolong mmbr2 je...takkan aku nk makan sorg je,kena la ajak kawan2,btl x??..sory la aku bz sket nk mnaip invois ni...7ari bln dpn leh claim duit,ni pn dh byk taip invois....siap leh bg mak bapak duit ag...jom cari duit halal atas usaha sendiri bukan bayar duit mgu depan xpn esoknye nak dpt duit riban2 beb....HARAM beb....ikut arahan kat first post aku ok n tolg bgtau kwn2 len psl bnda baik ni,jgn dh dpt duit mkn sorg je..tak baik.k la aku nk smbg kije...

kpd ???????????????,sila bc btul2...,rm50 tu untuk pmulaan..bila ko dah masuk nnti lps task 1 dimana ko akan hantar email iklan kat org,ko akan dibayar n slps abes task 1 ni,pd 7 hari bulan,company akan byr blk duit rm50 ko tu..so jgn riso,xde lg org yg masuk burn rm50 tu.yang pnting bile dah msk buat la kerja betul2...jgn la smbil lewa tapi nk dapat duit byk.mmg la aku copy n paste sbb nk bg korg pjelsan yg btul ttg company ni.tolong jgn sempitkan fikiran...jgn suke2 je ckp cm2 sbb aku sdri yg masuk n ni nk tolong kwn2.klu xnk msk jgn halang org nk cari side income.norhazlin tu pnaja program ni n die akan bayar blk rm50 bile ko dh siapkan task 1.yg tu kejap jer..aku dah 4bulan masuk n rezeki btambah2...so klu dh bsedia boleh lah ikut cm post mula2 tu,nnti ko akan dpt email dr norhazlin...jgn risau,ko dpt rm50 ko tu...n lebih dr tu lg ko akan dapat...so adakah die amek duit rm50 ko tu?masuk dlu beb,buat kerja mnaip n kerja sungguh2...aku pun dlu cam ko gak tp aku branikan diri n masuk..stkt arini aku dh leh lps mkn minum aku...bg sket duit kt org tua aku,tp ko kne wat btul2 la...die suh taip invois ko bt n hntr pd tarikh yg die nak..kpd ????????,jomla masuk beb,aku nak tolong mmbr2....nanti ko dh masuk kite leh sama2 cari side income...sory klu ade yg x jelas td...baik ko msk bnda ni,ko bt kije halal n x sia2 usaha ko bt bnda2 cmni...sumanya tserah kt ko...mmbr2 aku yg dh lama masuk diam2 je,bila aku tny br nk crita bnda2 ni...smt mcuba bro...

zulancer wrote:untuk pengetahuan korang, Syarikat Autumn Paradise Sdn Bhd (734093-W), beribu pejabat di No 33-C Aman Puri, 52100 Kepong sebelum ni ada iklankn pekerjaan ni di harian metro n bbrp akhbar2 lain....so,bila korg dah emailkn cm yang first post tu,die akan bg arahan n ko ikut arahan tu btl...semuanya melalui email n klu ade kmusykilan bleh emailkan ke [email protected] jgnla risau sebab bnda ni aku dah msk n dah dpt pun pulangannye..jauh lg byk dr rm50 yg xseberapa tu...klu pikir byk kali alamatnye tlepasla peluang keemasan ni..jgn jd cm mlayu,pikir banyak kali last2 org lain yang sapu dulu..peluang hanya sekali...aku xpaksa korg,just nak tolong mmbr2 je...takkan aku nk makan sorg je,kena la ajak kawan2,btl x??..sory la aku bz sket nk mnaip invois ni...7ari bln dpn leh claim duit,ni pn dh byk taip invois....siap leh bg mak bapak duit ag...jom cari duit halal atas usaha sendiri bukan bayar duit mgu depan xpn esoknye nak dpt duit riban2 beb....HARAM beb....ikut arahan kat first post aku ok n tolg bgtau kwn2 len psl bnda baik ni,jgn dh dpt duit mkn sorg je..tak baik.k la aku nk smbg kije...
[b]

Antare salah satu komen2 dari http://aazzcomz.blogspot.com/

--> "yo, saya dari gombak, saya musykil juga dgn syarikat ini, sekarang ni saya tengah mencari alamat "autumn paradise sdn. bhd." di Aman Puri, kepong. Tapi alamat "aman puri" tiada di sini, yang ada cuma "desa aman puri'' saya juga tak tahu nama jalan syarikat ini. Melapor dari CC wangsa permai, kepong (sempadan aman puri)

April 17, 2009 4:50 PM" ::suspect::

Tambahan:
---> Bro dah dapat ker $$$$ dari keje2 menaip nie???

aku email kt kompeni ni dulu, aku mintak no phone.. tp dia tak bagi. asyik main email jer... nape ek? nasib baik tak sempat bank in rm50.

wanjihan wrote:aku email kt kompeni ni dulu, aku mintak no phone.. tp dia tak bagi. asyik main email jer... nape ek? nasib baik tak sempat bank in rm50.

Diorng mmg mcm nie... dulu2 pon penah kene..
bile tanye knape nak berurusan mgunkan email??.. diorang ckap.. gne email lagi mudah,cepat dan "diyakini"??( ye kew..)
Bile mintak bukti.. diorg tunjuk lah profile kompeni (konon2 kukuh).. pastu tunjuk artikel kat Surat khabar (tahun 60an kut) siap siarkan gambar2 orng yg berjaya (tapi muka masing2 kne tutup).. bile tanye awat muke masing2 HITAM jew???.. diorang jawab sbb itu adalah PRIVACY syrikat!!..( tah ape2 jew) ::icon_lol::

Okies zulancer, maaf yer saya tak berminat.

Sila teruskan usaha "murni" awak tu ya.
Harap-harap awak dapatlah memajukan dan membantu orang Melayu terutamanya.
Cuma janganlah nanti asyik nama orang Melayu je yang masuk akhbar akibat tertipu dek agen pekerjaan yang meminta mereka untuk memasukkan duit ke dalam akaun seseorang yang tak pernah dikenali.

Saya bukanlah nak tutup mata income orang, jauh sekali nak tutup mata pencarian kamu.
Tapi saya sekadar nak mengingatkan ahli Putera jangan mudah terpedaya dengan iklan yang menyuruh memasukkan sejumlah wang ke dalam akaun orang lain, atau dengan kata lainnya bayar deposit.
Purata sebulan, tak kurang dari 5 kes orang kena tipu masuk dalam surat khabar.
Seminggu seorang. Tu kes yang direport. Kes tak direport pula berapa agaknya kan.

So, sekianlah sahaja ceramah dari saya. Haha.

thanx ??????,sian gak aku tgk org skrg byk kne tipu....tapi seb bek aku masuk yg ni,bila kita dh wat kije dapat pulangan...klu xdpt pulangan aku mls nk cite kt sni...semuanya tpulang ats diri sdri,tiada paksaan...aku rasa aku dh cuba tolg mmbr2 kt sni...tserah kt korg janji bulan2 aku masyuk...kpd yg musykil n asek tpikir,teruskan bmusykil n tpikir....smoga dpt ilham yg bernas..kpd yg nk msk,silakan....leh join sama ngn aku cari income lebih....itu saja buat ms ni dr zulancer....yg bminat,ikut arahn first post k,yg x bminat duduk2 goyang kaki...hrp2 duit dtg bgolek....

Oh you are almost welcome mr zulancer.
Memang semua "businessman" yang nak tarik orang masuk business dia, akan cakap "terserah kat korang, yang penting bulan2 aku masyuk".
Tapi businessman2 ni tak tau ke sebenarnya kitorang pun akan cakap "tersedar dah kitorang, yang penting duit kitorang tak termasyuk kat korang".
:-)

Kita bagi tempoh la kan, sampai 2010 ni, nak tengok la sejauh mana benarnya wujud Syarikat Autumn Paradise Sdn Bhd oleh Norhazlin Ibrahim ni. Alamat dan kod ISO tu sesiapa pun boleh tibai, asalkan tertera alamat dan kod tersebut dalam iklan.
Setahu aku la kan, nama syarikat ni hanya wujud di dalam iklan "jurutaip di rumah" je. Nak bagi nombor telefon syarikat pun tak berani, nak declare hari-hari berdepan client yang berlambak-lambak.

Yang tak berminat, lebih baik RM50 masuk tabung masjid / derma anak yatim.
Berlipat ganda rezeki kita InsyaAllah.

Peace yao!

nampak mcm bagus jer tawran nie..tapi rm50 hengget tu banyak gak..musykil siapa yang penah masuk dah berjaya replaylah sini

Macam ni lah senang. Disebabkan aku seorang yang jujur, apa kata ko bagi aku kerja tu biar aku buat, tapi aku takyah deposit RM50. Aku cuma boleh kata aku sorang yang jujur, ko bagi kerja tu mesti aku buat punya, dah siap kang bayar ler. Amacam? Boleh?

bro zulancer kat area mana?
apa kata klo kita jumpa minum2 ker.saya belanja.
nnt boleh la bro zulancer ajar sy step by step mcm mana join.
lepas tu nnt kita pegi opis sekali yer.
yer la,nak keje mestilah kena jumpa bos dgn staf2 yg lain dulu kan?lebih kurang mcm interview la w/pun xder interview.
amacam bro zulancer?bg jer tau lokasi bro kat mana,Insya-Allah sy akan usahakan jumpa bro.klo jauh sgt pun,mayb ada rakan2 lain boleh jumpa bro ker.
mcm mana?
klo berminat PM aku yer xpun reply kat sini jer ^_^