Jump to content
bigkahuna

Lepas Register Dapat Usd$10.00

Recommended Posts

thanks redstar...

ada limit ke utk surfing tu kalau aku surfing 5,6 kali bleh ke...

account level tu mcm mana plak redstar...

apa benda yg kena byr plak...

bape kena bayar byk ke...

ko surfing la 5, 6 kali...asal kan sites surfed today cukup quota...kekadang jammed/hang memang kene surf 2, 3 kali, tak sampai 5, 6 kali...

kalo free member 200 page je cukup, kalo surfing lebih dari tu pun tak guna, sebab dia bayo 1% SEHARI, bukan setiap 200 page...cume ko dapat point lebih utk promosi web ko kat intenet guna st...100 point maksudnya ko bole show web ko sebnyak 100 kali/hits

kalo ko taknak bayo pon bole, surf 100 hari = $10, upgrade akaun dari earning yg ko dapat, ko tak bole keluarkan duit selagi tak dapat akaun $100 ke atas.

ikut suka ko la nak bayo (upgrade)...minimum upgrade gandaan $10 = RM 40...cube la tanya upline ko, kot2 dapat rate murah dari dia...

ko surfing la 5, 6 kali...asal kan sites surfed today cukup quota...kekadang jammed/hang memang kene surf 2, 3 kali, tak sampai 5, 6 kali...

kalo free member 200 page je cukup, kalo surfing lebih dari tu pun tak guna, sebab dia bayo 1% SEHARI, bukan setiap 200 page...cume ko dapat point lebih utk promosi web ko kat intenet guna st...100 point maksudnya ko bole show web ko sebnyak 100 kali/hits

kalo ko taknak bayo pon bole, surf 100 hari = $10, upgrade akaun dari earning yg ko dapat, ko tak bole keluarkan duit selagi tak dapat akaun $100 ke atas.

ikut suka ko la nak bayo (upgrade)...minimum upgrade gandaan $10 = RM 40...cube la tanya upline ko, kot2 dapat rate murah dari dia...

apa beza kalau aku upgrade ke tak...

mcm mana aku nak tau sape upline aku...

kalau aku nak cari downline bleh ke camne caranya...

apa beza kalau aku upgrade  ke tak...

mcm mana aku nak tau sape upline aku...

kalau aku nak cari downline bleh ke camne caranya...

banyak beza kalo upgrade ke tak...

kalo ko upgrade at least $10...akaun ko akan jadik $20 ($10 free + $10 upgrade)

so, ko akan dapat $0.20 sehari untuk akaun $20 (1%)...

lepas 50 hari dapatla total $10...berbanding free member amik masa 100 hari untuk upgrade...koh koh koh...

semua base on calculation...ko takde file excel tu ke?

upline ko kan ada tulis kat :

user posted image

sponsor tu la upline ko...

nak tau email dia aku tak tau..cuma ada nickname/username dia je...

kalo ko tak tau sape upline ko susah arr...

mane ko register? sape nama sponsor ko?

kalo nak register atas aku balik pon bole tongue.gif sbb st memang tak bole tukar upline...permanent...

kalo ko nak carik downline, ada kat page member...ko scroll down...sampai ko jumpe mcm link ni:

http://www.studiotraffic.com/index.php?refid=72962

sape register melalui link tu, dia la downline ko...

contoh link atas, kalo ade org register memalui link tu, aku la sponsor nyo..nyot nyot...

huhu.. panjang betul karangan redstar kat sebelah. mmg boleh buat blog. biggrin.gif

aku pun nak citer gak la pengalaman aku skit. aku tau autosurf ni thn lepas lg. bln 5. dah join masa tu tapi tak buat serius pun. surf pun kadang2. bila nampak earning ciput je terus tinggal. lama gak tak surf. thn ni timbul balik minat kat program ni. ujung bln 1 2005 baru start serius balik. bln 2 terus upgrade $150. ujung bln dpt la $42 (bln feb 28 hari). bila dpt tu bertambah minat pada autosurf ni.

sebelum ni aku ada join 2,3 MLM. banyak gak abis duit join bisnes tu. tapi mungkin disebabkan aku tak reti buat MLM aku tak dpt sesen pun dari bisnes tu. duit burn mcm tu je. join autosurf ni dpt gak dlm $45 sebulan (RM171). kalau aku taknak upgrade lagi aku akan dpt RM171 tu selama setahun. ok la boleh buat bayar bil air, api, internet dsb. aku rekemen sapa2 nak buat side-income tapi tak minat MLM (aku tak kata MLM tak bagus) boleh try program ni pulak.

camno lak den nak bg referal link den pada org lain..kek st tu ada ke dia bg tau?

kalau aku tambah account jd $20 bape lama masa utk dpt duit tu...

kalau aku dpt downline ada dpt point apa2 ke...

kalau downline aku tak surfing camne bleh ke...

kalau aku tambah account jd $20 bape lama masa utk dpt duit tu...

kalau aku dpt downline ada dpt point apa2 ke...

kalau downline aku tak surfing camne bleh ke...

Lama tak masuk sini... hik! hik! hik!

Kalau sepet nak main untuk short term, disyorkan join 4daily sebab cepat dapat modal dan untung. Dalam ST, sepet kena capai level 100 untuk terima bayaran. Apa-apa hal, teruskan compound / upgrade.

Kalau dapat downline, sepet akan dapat dapat 10% dari nilai upgrade downline (cuma downline level pertama). Kalau downline tak upgrade, tak dapat apa-apa.

Downline tak surfing? no hal. Dia rugi, kita tak rugi. Kalau downline malas surfing dan nak sama-sama untung. Suruh downline upgrade sekurang-kurang $20 atau level 30 dan gunakan Surf4Other. Downline dapat 0.7%, upline (kita) dapat 0.3%.

Menarik dan mudah kan? Yang lebih menarik, esok kita cuti bergaji.

Kalau sepet nak main untuk short term, disyorkan join 4daily sebab cepat dapat modal dan untung. Dalam ST, sepet kena capai level 100 untuk terima bayaran. Apa-apa hal, teruskan compound / upgrade.

Kalau dapat downline, sepet akan dapat dapat 10% dari nilai upgrade downline (cuma downline level pertama). Kalau downline tak upgrade, tak dapat apa-apa.

Downline tak surfing? no hal. Dia rugi, kita tak rugi. Kalau downline malas surfing dan nak sama-sama untung. Suruh downline upgrade sekurang-kurang $20 atau level 30 dan gunakan Surf4Other. Downline dapat 0.7%, upline (kita) dapat 0.3%.

ohh mcm tu ke....

pijo 4daily ni bleh dipercayai ke...

ko dah register ke...

konsep die sama ke mcm ST...

koh koh koh...copy balik ayat yang aku send kat wadud, utk rujukan:

earning points tak bole claim duit...itu utk website...

setiap hari lepas surf 1% akan naik...ko tgk kat bahagian ni :

user posted image $0.1

dia akan bertambah dari sehari ke sehari...kalo 5 hari ko surf dengan level free member jadik la 0.5 mcm ni:

user posted image $0.5

lepas tu pulak, setiap awal bulan...

ko tgk kat bahagian ni pulak:

Account Balance : $ 0.00

katela ko join hari ni 12hb...ko surf sampai 30hb dengan free member (0.10 sehari), awal bulan depan akan jadik :

Account Balance : $ 1.90

19 hari surf...koh koh koh..skit je...

tak bole upgrade guna duit tu sbb belum $10, mesti gandaan $10 utk upgrade...

ko tak bole cash out selagi level ko tak jejak $100, kat bahagian ni:

ni contoh akaun aku:

Account Level $ 200 ( Hit Ratio 1 : 1 )

akaun aku dah jejak $200, maksudnya kalo aku surf 30 hari aku dapatla $60 bulan ni ($2 sehari x 30 hari)...aku bole kuar bulan depan $60, tapi aku taknak kuar, sbb nak tingkatkan lagi akaun...lagi besar akaun lagi besar 1% sehari...

so, kalo ko nak buat akaun baru, buat la hari ni...lagi lambat, lagi rugi...

kalo ko start hari ni 12 hb 4, katela ko taknak upgrade...dan setiap hari ko surf...

ko akan cecah level $110 pada bulan march 2006 laugh.gif mase tu ko bole kuarkan lebih $30 sebulan...koh koh koh...aku time tu dah dapat $1200 sebulan...nampak beza kan? itula kelebihan upgrade mase awal join...

contoh 2:

ko join 12hb4,katela ko upgrade $10 bulan ni (tak kisah berapa hb)...

ko akan jejak akaun $100 pada bulan Nov 2005...beza 4 bulan oooo....perbezaan dengan tak upgrade langsung

contoh 3:

ko join 12hb4,katela ko upgrade $20 bulan ni (tak kisah berapa hb)...

ko akan jejak akaun $100 pada bulan Okt 2005...beza 5 bulan oooo....perbezaan dengan tak upgrade langsung

itu macam la...kalo upgrade $100 lagi best...

tahun depan bulan 4, ko bole dah start kuarkan $340 sebulan = 340 x 3.774 = RM 1283.5 sebulan...bulan 5 = RM 1547.75, bulan 6 = 1698.5...

makin naikla...kalo ikut strategi ni di atas...

kalo ko upgrade $100 bulan ni, bolela bulan depan ko kuar $30 setiap bulan sampai expired level...dah keluarkan, jual balik kat member lain kalo ade sape nak beli...bole jual rate 3.8 - 4.2

tapi ko kene ingat, upgrade dia expired setiap 1 tahun, kalo ko upgrade $100 bulan 4 tahun ni, bulan 4 tahun depan akan drop $100...kalo upgrade $30 bulan 5 tahun ni, bulan 5 tahun depan akan drop $30...mcm itula...tapi memang bole untun...365%...

kalo salah tolon betulkan...

sape lagi nak join? mohla : StudioTraffic

ohhh...

maknanya kalu aku upgrade bln ni $100 so bln dpn aku bleh kuar $30 dan thn dpn bln 4 plak aku dah bleh kuar $340...

jd x payah tunggu lama2lah mcm tu bln ni upgrade $100 bln dpn kuar $30...

so aku kena invest dululah tp byk tu $100xRM3.80=RM380

kalau kena tipu melayanglah RM380 tu...

dgn sape aku nak upgrade account tu..

aku rase baik upgrade skit2 cth $10 setiap bln...

agak2 mcm x nampak apa2 stoplah...

bleh ke mcm tu redstar...

ohhh...

maknanya kalu aku upgrade bln ni $100 so bln dpn aku bleh kuar $30 dan thn dpn bln 4 plak aku dah bleh kuar $340...

kalo ko upgrade $100 bulan ni, ko ade 2 pilihan:

1. bulan depan keluar $30 sebulan (tak upgrade akaun) sampai expired level jadik $0

2. bulan depan ko guna balik $30 untuk tingkatkan akaun jadik $140,ko upgrade sampai bulan 4 tahun depan baru ko keluarkan duit...barula rase banyak...

sume bergantung pada calculation masing2, kalo ko upgrade skit2 pun bole,mungkin ko banyak nak gune duit kat tempat lain...studiotraffic sebagai salah satu utk dapatkan duit tambahan dari pelaburan je...

dan pilihan 1 tu adalah untuk org yang tak berani...

$100 = RM 380 <-- kalo beli dari upline ko dapatla rate mcm ni, koh koh koh...

kalo orang lain RM 400... laugh.gif

kenela cari org yang takkan tipu...mcm aku ke, pijo ke, fizdane ke...yg ko carik orang yg ko tak kenal sape suruh...memang le kene tipu....dan memang tak dinafikan ada yang menipu...dalam jual beli usd...

tp bleh ke aku nak beli dr ko...

satu gi aku x paham apa yg kita bleh jual kat org lain...

bleh je beli dari aku, berapa mau bulan ni?

rate RM 4 per USD...<--sbb ko bukan downline aku tongue.gif

maksud jual tu mcm aku nak jual kat ko skang ni la...dalam akaun aku ada USD, so aku jual la kat ko... laugh.gif

bleh je beli dari aku, berapa mau bulan ni?

rate RM 4 per USD...<--sbb ko bukan downline aku tongue.gif

maksud jual tu mcm aku nak jual kat ko skang ni la...dalam akaun aku ada USD, so aku jual la kat ko... laugh.gif

murah skit x bleh ke...

aku baru tgk tadi upline aku bingkahuna lah...

nape ari nie aku x bleh surfing ST...

ni msg nya...

Sorry !!! You have reached your surfing limit for today.

aku surfing smlm tp nape ari nie x bleh plak...

murah skit x bleh ke...

aku baru tgk tadi upline aku bingkahuna lah...

nape ari nie aku x bleh surfing ST...

ni msg nya...

Sorry !!! You have reached your surfing limit for today.

aku surfing smlm tp nape ari nie x bleh plak...

koh koh koh...PM la bigkahuna dulu...tapi di mana bigkahuna ye?

maknanya ko dah surfing ke tahap maksima...mase ko surf tu sebelum kul 1ptg kan?

cube ko surfing selepas kul 1 ptg ni...sbb waktu dia ngan waktu malaysia tak sama...kul 1 ptg sini = 12 pagi sana (hari baru)

welcome back! biggrin.gif

betul ke sponsor dpt 0.3% . pijo dah penah surf4other? bukan ke sponsor dpt 3% sebulan dari level referal?

ya2.. esok(14 april) tak payah surf

ohh mcm tu ke....

pijo 4daily ni bleh dipercayai ke...

ko dah register ke...

konsep die sama ke mcm ST...

so far 4daily ni ok. bayar.

4 daily ko dpt 4% sehari dari level akaun. sah selama 50 hari sehaja.

p/s: kalau ada masalah teknikal pasal akaun cepat2 bgtau admin dia, kan redstar.. laugh.gif

ohhh...

aku rekemenkan ko upgrade $90. akaun jd $100 bln ni. awal bln dpn dah boleh cashout. dari situ ko boleh nampak keberkesanan program ni.

tp bleh ke aku nak beli dr ko...

satu gi aku x paham apa yg kita bleh jual kat org lain...

kalau ko dah dapat payment dari program autosurf ni ko boleh la jual e-gold atau usd dlm studiopay. lagi jimat. tak payah buat wiretransfer.

betul ke sponsor dpt 0.3% . pijo dah penah surf4other? bukan ke sponsor dpt 3% sebulan dari level referal?

Tenkiu fizdane tolong betulkan. 0.7% a day (downline) 3% a month (upline). Tak perasan, malam-malam mengantuk.

buat sedara redstar:...

aku rasa ko aku nyer upline kan?... ko ader offer aku RM3.7 utk $1usd. tapi aku x sure... so camner nak check balik sapa aku nyer upline ha?...

satu mender lagi kat c nie ader max. amount of investment ker? kalau terus jer usd $1000 bleh ker?

buat sedara redstar:...

aku rasa ko aku nyer upline kan?... ko ader offer aku RM3.7 utk $1usd. tapi aku x sure... so camner nak check balik sapa aku nyer upline ha?...

satu mender lagi kat c nie ader max. amount of investment ker? kalau terus jer usd $1000 bleh ker?

betul ker aku offer 3.7? isk...cuba tgk balik...rasenye 3.8 tongue.gif

nak tgk upline kat bahagian ni:

user posted image

sponsor tu upline ko...

username aku (razoredy) kat ST...

bole je kalo jadik terus ke $1000 usd kalo ko ada sumber usd yang banyak...maksima $15000...

nak beli berapa bulan ni? ph34r.gif