Jump to content
Sign in to follow this  
TJ-Ariff

Perjumpaan Ahli Putera Zon Utara

Recommended Posts

salam tj ariff,
nanti kirim salam kat bebudak prosboc.. kata salam dari budak properd yang diorang tolong jumperkan kereta kan NRU penang..dan terima kasih sebab tolong saya arituh..

nelza wrote:salam tj ariff,
nanti kirim salam kat bebudak prosboc.. kata salam dari budak properd yang diorang tolong jumperkan kereta kan NRU penang..dan terima kasih sebab tolong saya arituh..

ha ha... ko masuk lah forum kat sana... ::icon_razz::

ok ok.. insyaAllah, kalau aku jumpa nanti akan aku sampaikan... ::icon_cheers::

assalammualaikum....

wahh..bagus cadangan nie...tapi...waaaaa!!..tensionnyaa...nak p gath!..tapi ada program anak angkat lah pula..kena handle...ya Allah..banyaknya dugaan... ::icon_sad::

assalammualaikum..esok??kalau esok saya on ja....yg lingkaran luar butterworth tu ka...tempat ramai org melepak 2?

hmm xtau laa plak cz aku xpernah jumpa lagi geng2 bapok kat situ... tapi rasanya mmg port diorg gak tu cz ada ramai org dok lepak mesti sepa nak join nak tackle laki ::icon_biggrin::

huhuhuhuhuhu...sian nyer..aku dah inform nape takleh gi kan...lenkali mesti aku join nyer...

akuccputsedut wrote:miss hang kat mana yek..?? jom aarr...lepak2 kat bagan ujung minggu nih bakar2 ayam ker sempoi gak..

aku kat alor setar cput...ni dah kali ke pat ratus ko tny aku wei..

hehhehee...aku bab2 mkn ni on je...tp nk jumpe ramai2 nih aku lemah sket nih....kepala lutut aku cepat longgar...hahhahahaa!!!!

yer ker aku dah tanya hang banyak kali...tapi aku tak save ler...hihihihi..hardisk penuh..hahahha...kalau lutut longgar jumpa ramai..kita bakar ayam berdua jer laa...hahahahaha....apa kata buat kat pantai seagate bakar2 ayam..orait gak pe...hahahahaha...tak pun buat kat bagan jer laa..pantai bersih...kalau betul2 nak wat..aku leh ajak kawan2 aku ramai...join sekali..ramai2 baru best..hahahaha..pe kata survey..???

survey kata...plis try later....hahhahahahaaa!!!
nntla...aku takot nih...kang tak abes ayam bakar tuh nnt..wat bazir je...dah satu hal nk sedekah2 kat org2 fakir nnt...

p/s: nak seribu daya, taknak seribu alasan....ITU AKU!!!! ::icon_rendeer::

akuccputsedut wrote:yer ker aku dah tanya hang banyak kali...tapi aku tak save ler...hihihihi..hardisk penuh..hahahha...kalau lutut longgar jumpa ramai..kita bakar ayam berdua jer laa...hahahahaha....apa kata buat kat pantai seagate bakar2 ayam..orait gak pe...hahahahaha...tak pun buat kat bagan jer laa..pantai bersih...kalau betul2 nak wat..aku leh ajak kawan2 aku ramai...join sekali..ramai2 baru best..hahahaha..pe kata survey..???

ko nie cput, tak lekang dengan pantai nyer.... ha ha ha ::lol::

jangan ko makan ayam tu sampai masuk Pantai Puteri udah ler... ::icon_biggrin::

ceh..dah nama pun aku dok di pulau pinang..dah semesti nya laa ada laut..kalau ada laut mesti ada pantai...hahahahha....aku rasa cam best jer laa bakar2 ayam hujung minggu nak wat laa...saper nak join jom ler...aku ajak cousin2 aku ler...cousin aku suma cun2 woo...saper yang takder awek lagi tuh leh ler dtg aku rekemen kan sorang dua...hahahahhaha....pe kata aku...?? aku kata... moh ler kite...hihihihi...

assalammualaikum...

heheh..bertemu kembali...amboi nak bakaq2 ayam nie.tang mana nak buat nie..huhu...tpi reunion nie tkt x jadi lah.kalau unoffical rasa bleh...adehh...aritu kesian kat tj-ariff sape pon x nak dtg... wah miss aloq staq dok tang mana?mergong ka? hehe,..nak wat ayam bakaq tang mana...bagan?hoho x kan bagan kot