Jump to content
Sign in to follow this  
vrie8

Walau pun sementara...jadikannya menarik...

Recommended Posts

uiksss... wakakakkakaka. jgn ler camtuh bro. aku kata nanti jadi????? tuh bukan nanti jadi = ko.

kira cam unknown ler maksudnyer tuh.
tuh ler ko, lenkali wat jer nick ?x11
nengok cam aku nih. x3 jek. cukup ler x3 tuh tapayah bebanyak. ::icon_biggrin::

Aku mls nk bukak topic br.. aku perasan topic pada pendapat saya tu dh MIA...

so aku sumbat jela pendapat aku kat sini. Supaya tak lari topik.. aku mulakan pendapat aku dengan

"Walau pun sementara...jadikannya menarik..."

dengan apabila berlaku perubahan dr segi management (new moderators or supervisor) diharap diumumkan di bahagian pengumuman. Itulah gunanya ruangan pengumuman diadakan. Alih2 sorg mod naik pangkat, sorg user jd supervisor?

kami juga layak utk mengetahui apa yg sedang berlaku.

P/s: boleh tak move balik topik program kutipan derma tu balik kepada tempat asal. susah nk melaporkan perkembangan baru.

thanks and regards...

P/s: boleh tak move balik topik program kutipan derma tu balik kepada tempat asal. susah nk melaporkan perkembangan baru.

Apa maksudnya move kan kembali ketempt asal? ::icon_scratch::

Pasal kenaikan pangkat ke atau user dinaikkan ke mod ke, aku minta maaf, memanng ada user yg sebenarnya dia memang supervisor dari dulu lagi, cuma warna pada nickname dia sahaja yg ditukarnya.
Dan semua itu bukan dalam bidang saya, dan "kuasa" pun terhad. Gah pada nama aje.

Harap maklum.

TJ-Ariff wrote:

Apa maksudnya move kan kembali ketempt asal? ::icon_scratch::

Pasal kenaikan pangkat ke atau user dinaikkan ke mod ke, aku minta maaf, memanng ada user yg sebenarnya dia memang supervisor dari dulu lagi, cuma warna pada nickname dia sahaja yg ditukarnya.
Dan semua itu bukan dalam bidang saya, dan "kuasa" pun terhad. Gah pada nama aje.

Harap maklum.

oh.. kan asalnya kat ruangan aktiviti kan? pastu topic dipindahkan.. bila org lain klik kat topik asal (kat ruangan aktiviti) akan redirect ke bahangian pengumuman. so kalu nk post apa2 tak boleh sbb bahangian pengumuman tu hanya team management je leh post. ::icon_biggrin::

yg bab kenaikan tu... sbb tak sume org kenal sapa dan sapa... so harap diletak dibahagian pengumuman bgtau org A asalnya sekian2 di putera lama, diberikan pelantikan semula.. sekian sekian... lebih kurang mcm tu la.

so dat budak2 yg mana tak kenal tau la apa yg dh berlaku kat putera sementara ini.

baru perasan thread tu tak boleh reply..

perutusan dari shanai untuk program derma anak yatim :

"::icon_smile:: kekalkan semangat tu"

toksah ler persoalkan sapa dok jadik mod tu. tuh kan bidang kuasa "pengurusan sementara" tuh? huhuhuhuhu. lagipun pe ada dgn title tuh? kalu title pun "supervisor" tapi cara sembang, cara reply cam bebudak akal singkat, org xrespek gak. ::icon_wink::

Aku xpersoalkn siapa jd mod or supervisor. Tp minta jasa baik kwn2 umumkn la, kira bhgn pengumuman 2 news board kita. Kalu warga xdiberi tau, kalu perlukan bantuan, xkn nk attack sorg je, sedangkn dlm team 2 ada la 2 3org lg yg boleh bantu.

It just a simple request utk mempebaharui sesuatu yg suram disini.

yeah buat ruangan untuk melaporkan jika terdapat sebarang perkara yang melibatkan perlantikan atau rombakan pengurusan,biar nampak forum ni hidup lagi,jgn babitkan perkara yg tak penting contoh kenapa nak umumkan?penting ke pangkat? blablabla...
ini cadangan simple pimple yang mudah.diharap dapat buat pertimbangan.

P.S by the way,sape je yang naik pangkat?tapi ada aku kisah?tak kisah lalala tak kisah...

ramai puteranian yg forum asal dulu tak register dan x masuk dah aku rasa...klu tak dulu ramai je...sedihnya...forum yg aku byk bljr IT dah tak mcm dulu...

sekadar cdgn: kalau boleh letak la banner SELAMAT BERPUASA atau SELAMAT HARI RAYA AIDIL FITRI ..baru la ada smngt skit kita nak jengok2 masuk putera dan berforum kat sini ..ye tak ::icon_smile::

salam saya ada soalan
1. anda yakin yang jika putera.com lama kembali,otai2 akan masuk balik?

2. apa yang anda akan dapat jika putera.com kembali.

apa yang saya dapat rumuskan.
1. tidak,sedangkan putera sementara pun mereka tak jengok,kalau nak sesuatu seribu daya,carilah sesuatu yang kita mahu dgn berbagai cara.

2. pada saya bersyukur apa yang ada,untuk apa kita berangan2 memiliki sesuatu yang kita tak pasti boleh dapat?perbaiki apa yang sedia ada,itu lebih baik...

loy_azloy.. relax la..
jawapan aku

1. yes.. diorang akan datang dan support balik.. aku rasa ok la...
2. bagi saya.. beza putera.forumotion.com dan putera.com nih.. domain je...
tapi klo putera.com yg dahulu dah di'up' balik,.. sudah tentu lebih baik...kerana puteraforumotion ni
hanyalah putera. sementara je... ..

assalamualaikum...

aku agak setuju dgn loy..

aku tak harap otai2 akan dtg balik nak meriahkan..sapa2 pon buleh..aku cuma sayangkan data2 lama, tutorial etc kat putera lama..

Assalamualaikum dan apa khabar semua

Entah kenapa aku gatal tangan mengGoogle putera.com dan terjumpa forum sementara putera. BTW selamat berjumpa kembali kepada semua dari aku....kalau masih ingat kat aku laaa hehehhehe

tasek16 wrote:Assalamualaikum dan apa khabar semua

Entah kenapa aku gatal tangan mengGoogle putera.com dan terjumpa forum sementara putera. BTW selamat berjumpa kembali kepada semua dari aku....kalau masih ingat kat aku laaa hehehhehe

bro..welkam bro...lama menyepi ::icon_smile::

tasek16 wrote:Assalamualaikum dan apa khabar semua

waalaikumsalam...

wallaweih tasek16 !

org yg byk bagi tutorial pasal video editing..welcome back bro ::icon_biggrin:: rindu tutorial hang..

nelza wrote:
bro..welkam bro...lama menyepi ::icon_smile::

MalaYneuMaya wrote:
waalaikumsalam...

wallaweih tasek16 !

org yg byk bagi tutorial pasal video editing..welcome back bro ::icon_biggrin:: rindu tutorial hang..

Sebenarnya selepas 1 April 2009 yang lepas aku ingat putera dah tak hidup lagi...banyak kali jugak aku try akses tapi dapat error 404 ::icon_smile:: so lepas tu aku tak ambil kisah pasal putera...BTW alhamdullilah even forum sementara pun..kira ok laaa..cuma ramai yang aktif kat forum ni dulu tak join balik...

InsyaAllah aku cuba bantu kalau aku mampu dan aku juga minta bantuan dari member2 kat sini.

::icon_cheers:: ::icon_cheers:: ::icon_cheers:: 3 cheers for the comeback!

assalamualaikum...

tasek16 wrote:
Sebenarnya selepas 1 April 2009 yang lepas aku ingat putera dah tak hidup lagi...banyak kali jugak aku try akses tapi dapat error 404 ::icon_smile:: so lepas tu aku tak ambil kisah pasal putera...

1 april? putera lama down bulan 12 taun lepas rasanya..putera temp ni start bulan 2 aritu..

tasek16 wrote:cuma ramai yang aktif kat forum ni dulu tak join balik

mmg pon..ramai yg taktau forum ni wujud..mcm ko jugak la..dah search kat google baru jumpa.. ::icon_basketball::

tasek16 wrote:InsyaAllah aku cuba bantu kalau aku mampu dan aku juga minta bantuan dari member2 kat sini.

::icon_cheers::

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...