Jump to content
Sign in to follow this  
slaughters_1

Harapan anda pada Putera.com

Recommended Posts

Assalamualaikumm..

Sebagaimana yang kita ketahui, putera.com dalam proses untuk bangun balik..

jadi sehubungan dengan itu, sekiranya ada permintaan, harapan dan sebagainya, boleh nyatakan di sini, InsyaAllah, saya akan usahakan yang terbaik.

Untuk PM box, insyaAllah akan ditingkatkan. Mungkin 2 kali ganda dari saiz asal. Unlimited rasanya mustahil untuk dilaksanakan, unless kita ada 14 Tera HDD.

Baik, sila lah ye. Terima Kasih banyak2.

kepada para donater.. harap jangan lah mengungkit.. atau demand bukan2 pada masa hadapan.. tunjukkan keikhlasan anda bukan untuk mengharapkan sesuatu.

mustahil akan ada untuk benda unlimited.. dapat 'lebih' dari sebelum ini pon dah kira bersyukur. marilah sama-sama memajukan forum anak bangsa kita .

Assalamualaikum...

seperti yang tpawah ckp, nak donate tu, donatelah. tp harap jgnlah demand bukan2.. yang penting ilmu yang dikongsi dan didapati dlm forum putera.com...

setuju!! buat keje biar ikhlas. jgn jadik cam member aku sorg nih...mengharap mcm2 kalo nak dia bagi

sumbangan utk site putera. ello, ilmu dan info yg melimpah ruah kt putera.com ni lebih dari berbaloi tau.

sedarlah kawan2..haih2

Harapan content lame2 still ade gak..kemaskini kan data2 tuh ambik yang terbaik jer(yang ngarut2 buanglah).. banyak ilmu IT lam tuh..ok syabas Putera.com (tak sabo nak berforum hehe)

Kami warga Badan Kesenian Tentera Darat pun setuju gak...apa2 pun jom ki pi sembahyang jumaat...lewat dah nie.... ::star3::

harapan aku lagi.. pada yang dah masuk sini tu.. sila spreadkan news forum sementara ni kepada user2 yang masih belum tahu.. harap diorang lepak kat sini dahulu.. kita tak mahu user2 yang ilmu penuh di dada lari kelak... ::icon_smile::

aku berharap juge Puteracom akan kembali semule macam dulu.

harap putera ada buat sedikit ads untuk jana fund bagi menampung forum tersebut...

utk putera, aku sanggup klik setiap satu ads @ banner yg terpampang kat putera selagi putera dapat manfaat dari iklan2 tersebut....

as long semua ads tersebut x membebankan server putera yg akan dtg ni~

=================

permintaan khas tu x de lah, cuma saya harapkan agar setiap thread ada mod yg aktif bertugas (sekurang2nya jaga thread tersebut dari tersimpang jauh, SPAM x senonoh dan flaming)

appoint moderator pembantu tambahan utk laksana tugas2 tersebut supaya moderator bahagian tersebut x terbeban dek tanggungjawab yg berat...

Guest
aku arap topik2 lame msh ade gi....jgn ilang udah...sbb byk aku jdi rujukan utk masa depan

nie cite2... rse2 nya bile dpt up? sje nk tahu time frame... ::icon_bounce::

smoga up cpt ::icon_cheers::

Don Juan wrote:aku arap topik2 lame msh ade gi....jgn ilang udah...sbb byk aku jdi rujukan utk masa depan

yup...ak pun harap cmni gak..
tp ari tu slaughter dh bgtau, yg data2 lama mmg dpt backup..
ak harap putera.com dpt beroperasi dlm masa terdekat..
dan ak harap user2 lama masih setia ngan putera.com..
jgn la lari especially p.ramlee/power root ..huhu ak ngah ikuti tutorial joomla dia tu.. baru sekerat jalan..tetiba plak putera bermasalah..sedih tul
dan tak sabar nk masuk putera sbb nk main game Lanox ::icon_cool:: (hrap2 lanox ade wat game baru lagi utk tahun 2009 ni)

Harap2..... macam mana sebelum putera.com 'hilang', macam tu gak la keadaannya bila 'muncul' balik nanti.

*aku pening la pakai board nih. x pandai! kalau vbulletin aku shukerrr.. hehehehe... go putera.com!

harapan aku..semua otai-otai putera yang banyak menabur bakti di putera tidak hilang begitu sahaja..amatlah rugi jika ilmu mereka tidak kita manafaatkannya....

Byk sgt ilmu yg x ternilai harganye dlm putera nie..

Dari x tahu komputer, sampai celik IT skrg nie..

Lagipun ramai membe2 yg helpful sgt.. Apatah lagi otai2..

Rindu banget nak bforum dlm PUTERA.com mcm sebelum nie..

Hope usaha mengembalikan PUTERA.com kepada asal akan berjalan dengan lancar tanpa

sebarang halangan..::icon_cheers:: AMIN..

ya betul tu betul tu... gambatte!!! teruskan usaha!!!

harapan aku ialah bestkan balik mcm dulu... n buat 1st gath celebrate yg baru heheheh...

hohoho of coz la... susah nk msuk forum lain... tak rasa mcm kat laman sindri..

hem kalu termampu saja... jgn sedih ati... yg penting niat tu k?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...