Jump to content
Sign in to follow this  
antivirus

Toyota Camry Mewah Ke?

Recommended Posts

sampai sekitar rm150k.. mahal woo... mewah tuh...

BA patut beli BLM je sbb tak nak guna duit sewenang wenang nya... ni nak bermewah jer...

orang kasi proton, buat macam2 alasan.. kononnya spare part mahal.. gear box mahal... ada ke BA penah tanya toyota, berapa harga gearbox camry..??

nak seribu daya... tak hendak seribu dalih...

kalau beli proton ada jugak kerajaan dapat hasil untuk bangunkan negara... ni beli kat toyota.. ada ke toyota ksi malaysia ni utk bangunkan malaysia??? susah la....

sekurang kurangnya proton bayar zakat perniagaan... toyota bayar zakat jugak ke??

walaupun BA kata proton tak bagus,,, tapi aku pakai jugak.. sbb nak membeli barangan keluaran islam..

Aku kerja dalam sektor awam (kerja ngan kerajaan la kan)
Tp aku x pernah tengok lagi kat district aku orang pakai mini bus keluaran tempatan...sume kebanyakannya guna Ford atau Toyota
Majikan aku kerajaan...nape x beli jer Rusa (Perodua kan keluaran nasional)
Nak seribu daya...x nak seribu dalih kan... haha
Kalo beli Perodua...."ada jugak kerajaan dapat hasil untuk bangunkan negara... ni beli kat Toyota/Ford.. ada ke Toyota ksi malaysia ni utk bangunkan malaysia??? susah la...."
Apa cer?

benda macam ni pun nak perbesarkan ke?

kerajaan negeri sarawak dari dulu2 lagi guna mercedes, bmw, rolls royce pun ada..

xde pulak nak kecoh2 kan?

benda macam ni pun nak perbesarkan ke?

kerajaan negeri sarawak dari dulu2 lagi guna mercedes, bmw, rolls royce pun ada..

xde pulak nak kecoh2 kan?

Tau takper biggrin.gif

Dari sini kita nampak la ,mana-mana parti yang memerintah perangai sama je,dorang bising bila parti/ahli dorang tak dapat merasa . Bila dapat ,semua diaaaaaam je(tapi parti lawan marah la) tongue.gif laugh.gif

Menteri besar negeri aku pakai Mercedes lak.. No plet NBP 1. Takder hal pun. Aku teringin nak tengok dia bawak wira....

bagi aku tk pe kot diorg nk pkai kete mewah...
sbb diorgkn berjawatan besar..

-takkan nk pakai wira kot..
lebih baik jadi technician jer kalo camtu..

huhuhu..
ph34r.gif Edited by mat_tz

Sign in to follow this  

• Create New...