Jump to content
anti_aktivis

Apabiila Pas Menang...

Recommended Posts

ish...ish...ish... kesiannye anak anwar ibrahim tu kan? rolleyes.gif kesiannye, anak anwar ibrahim tu ke? ish..3x macam bukan je... mcm muka Tomok pun ade... laugh.gif huhuhu....
Biasalah kan, org2 mcm encik hdproxy ni mmg selalu ambik blog pro-BN sebagai source. Bukti kalau takde, boleh diadakan. Allahualam...
Kalau betullah ini si Ehsan anak anwar, kenapa TV3/RTM tak siarkan berita ni cepat2 yek? Musykil betullah aku.... Kalau akulah jadik TV3, dah lama dah aku siarkan berita sensasi macam ni. Mesti maruah keluarga anwar confirm tercemar,kan? biggrin.gif Bila dah tercemar, dah tentu dia takde peluang nak ambilalih kerajaan,kan. Dan dah tentu pemimpin2 BN especially UMNO merasa bernasib baik. "Fuh...lega anwar tak jadi naik PM. Kalau tak abis lubang2 aku ngan kroni2 aku kantoi", kata mereka di dalam hati... thehehehe.... ph34r.gif

QUOTE(*keluangman* @ Jan 24 2009, 07:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ish...ish...ish... kesiannye anak anwar ibrahim tu kan? rolleyes.gif kesiannye, anak anwar ibrahim tu ke? ish..3x macam bukan je... mcm muka Tomok pun ade... laugh.gif huhuhu....
Biasalah kan, org2 mcm encik hdproxy ni mmg selalu ambik blog pro-BN sebagai source. Bukti kalau takde, boleh diadakan. Allahualam...
Kalau betullah ini si Ehsan anak anwar, kenapa TV3/RTM tak siarkan berita ni cepat2 yek? Musykil betullah aku.... Kalau akulah jadik TV3, dah lama dah aku siarkan berita sensasi macam ni. Mesti maruah keluarga anwar confirm tercemar,kan? biggrin.gif Bila dah tercemar, dah tentu dia takde peluang nak ambilalih kerajaan,kan. Dan dah tentu pemimpin2 BN especially UMNO merasa bernasib baik. "Fuh...lega anwar tak jadi naik PM. Kalau tak abis lubang2 aku ngan kroni2 aku kantoi", kata mereka di dalam hati... thehehehe.... ph34r.gif

Spoiler :
nnti anuar ckap..
alamak...tk dapat aku nk kencing org lagi...
dah la itu hari aku tipu org kate nk ambik alih kerajaan..

-kata anwar:aku memang suke kencing2 org...
padan muke..

QUOTE(*keluangman* @ Jan 24 2009, 07:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ish...ish...ish... kesiannye anak anwar ibrahim tu kan? rolleyes.gif kesiannye, anak anwar ibrahim tu ke? ish..3x macam bukan je... mcm muka Tomok pun ade... huhuhu....
Kalau betullah ini si Ehsan anak anwar, kenapa TV3/RTM tak siarkan berita ni cepat2 yek? Musykil betullah aku.... Kalau akulah jadik TV3, dah lama dah aku siarkan berita sensasi macam ni. Mesti maruah keluarga anwar confirm tercemar,kan? biggrin.gif Bila dah tercemar, dah tentu dia takde peluang nak ambilalih kerajaan,kan. Dan dah tentu pemimpin2 BN especially UMNO merasa bernasib baik. "Fuh...lega anwar tak jadi naik PM. Kalau tak abis lubang2 aku ngan kroni2 aku kantoi", kata mereka di dalam hati... thehehehe....

ko compare sendiri sini http://3.bp.blogspot.com/_XtEymjGQYts/SXlD...123959_1358.jpg

ko kene tau, ahli politik dan artist lain bidang ek.

kalo aku tv3 ah kan, aku pon x nak siarkan. aku rasa harakah pon kalo bende nih berlaku kat org BN x kan siarkan. murahan sangat!

cam contoh masa pilihan raya KT nih, gambar calon BN kene crop, kasik nampak tengah pi disko ngan pompuan. org PR tabur fitnah. x keluar harakah kan? apa2 pon, nasib baik x keluar, sebab gambar tuh sebenarnya gambar calon bn tuh dengan berkaroke dengan ahli keluarga time bbq. kalo kluar, nanya... haha

kene tau etika jugak u see... kene tau apa patut kluar dan apa x patut kluar smile.gif

walaupon aku pro-BN, aku x der la taksub sangat. mmg pilihanraya nih sebagai satu penampar sebab aku sendiri naik jijik ngan sstgh diorang yg makan duit rakyat.

apa2 pon, lesson dia :
1. jangan terlalu taksub
2. dedah jer, x kesah ah pembangkang ke kerajaan ker.

Jadi matang. Buangkan pemikiran kuno ada satu parti yang baik dan ada yang jahat sebab pada hakikat sebenarnya, setiap parti ada yang baik ada yang jahat. ph34r.gif

Nak dedah pun, tgk2 tajuk jugak. Fitnah, tuduhan tak berasas dan bukti, yg main tuding jari je, takkan dah didedahkan. Siasat dulu lain kali. Jgn tgk kat blog org lain, terus dijadikan bukti. Blog boleh create, gambar or video boleh diedit. Bukan nak pilih bulu atau apa, cuma tgk je lah keadaan malaysia hari ini. Drpd pemimpin, pihak keselamatan sampailah ke media, kebanyakkannya korupsi n kroni. Edited by *keluangman*

QUOTE(zer0Nehza @ Jan 24 2009, 02:05 AM) <{POST_SNAPBACK}>
dekat masjid taman melati ada signboard ni

sape2 boleh komen? aku kurang arif.. aku jumpa je aku snap la pakai cam tongue.gif
sebab dulu ada kes ustazah aku kata rokok = haram

ada plak ulamak itu dan ulamak ini yg cakap tak haram

untung aku sekolah tahfiz huhu biggrin.gif

Kalau bab merokok ni ada yang kata MAKRUH, ada yang kata HARAM. Cuba kita teliti bende apa yang ada dalam rokok tu? Adakah bende yang memudaratkan seperti dadah?

Hukum bagi klasifikasi yang memudaratkan diri adalah HARAM sama sekali. Contohnya, anda tidak boleh minum air "coconut shake" kerana apabila anda minum, anda akan berasa mual dan ingin pitam. Maka, hukum disitu adalah HARAM. Kerana apa? kerana memudaratkan diri sendiri. happy.gif

P/S: Aku xleh minum air coconut shake, sebab bila aku minum je rasa nak pitam huhu laugh.gif

So, jika anda adalah seorang yang kebal, yang tidak dapat sebarang kemudaratan kepada diri anda, anda boleh la nak hisap rokok pun. Hisap sisha x haram bang. Sebab apa x haram? Sebab hisap sisha kosong, yang xder dia punya tembakau. Kalau ada lain pulak cerita.

nanti aku try dapatkan info dari ustaz aku, orait cun.

P/S: Ma'ahad Tahfiz aku dikendalikan oleh Tuan Guru Abdul Haji Hadi Awang, so tau tau la sendiri huhu happy.gif

QUOTE(hdroxy @ Jan 24 2009, 08:20 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ko compare sendiri sini http://3.bp.blogspot.com/_XtEymjGQYts/SXlD...123959_1358.jpg

ko kene tau, ahli politik dan artist lain bidang ek.

kalo aku tv3 ah kan, aku pon x nak siarkan. aku rasa harakah pon kalo bende nih berlaku kat org BN x kan siarkan. murahan sangat!

cam contoh masa pilihan raya KT nih, gambar calon BN kene crop, kasik nampak tengah pi disko ngan pompuan. org PR tabur fitnah. x keluar harakah kan? apa2 pon, nasib baik x keluar, sebab gambar tuh sebenarnya gambar calon bn tuh dengan berkaroke dengan ahli keluarga time bbq. kalo kluar, nanya... haha

kene tau etika jugak u see... kene tau apa patut kluar dan apa x patut kluar smile.gif

walaupon aku pro-BN, aku x der la taksub sangat. mmg pilihanraya nih sebagai satu penampar sebab aku sendiri naik jijik ngan sstgh diorang yg makan duit rakyat.

apa2 pon, lesson dia :
1. jangan terlalu taksub
2. dedah jer, x kesah ah pembangkang ke kerajaan ker.

Jadi matang. Buangkan pemikiran kuno ada satu parti yang baik dan ada yang jahat sebab pada hakikat sebenarnya, setiap parti ada yang baik ada yang jahat. ph34r.gif

wa..yg ni aku sokong...
aku pon bukn pro-bn sgt pon...
memang ader kat bn yg mkan duit rakyat..
biasela..
manusia..tk ckup degn ape yg ader..

• Create New...