Jump to content
nur_29

Apa Yang Korang Rasa Hari Ni ?

Recommended Posts

rasa tak puas tengok Supernatural tadi.. cam kurang menarik ar malam ni.. :121:

tapi rasa puas sgt2 layan Lagenda Budak Setan.. best.. dan membuatkan aku rindu kat my beskot.. :wub:

rasa menyampah dengan soalan yang saja di buat buat. padahal jawapan dah tau. ;)

sekarang ni tahun 2010, ada lagi manusia manusia yang guna taktik kuno macam tu :lol:

rasa menyampah dengan soalan yang saja di buat buat. padahal jawapan dah tau. ;)

sekarang ni tahun 2010, ada lagi manusia manusia yang guna taktik kuno macam tu :lol:

[quote name='annenisz92' date='24 November 2010 - 04:07 PM' timestamp='1290586079' post='1054295']
woahhhhhh! 'first time' masuk sini.. haha
[/quote]
RASAnya dah LamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAaaaaaAaAaAaaa sgt2 tak nampak cik anis?

rasa gembira, epi, tenang, bersemangat..

juga rasa weng2 dah pala nih.. ngantuk bangat.. hahahahaha..

[quote name='ne7za' date='24 November 2010 - 09:37 AM' timestamp='1290562641' post='1054276']

[/quote]
kenape ko post sampai dua kali?

kenapa ko post sampai dua kali?

:salam:

rasa nak cakap helo kat putera.. lama aku tak masuk..

rasa dah khianat janji aku dulu tak nak masuk forum lagi.. tapi takpe, aku memang pengkhianat :ph34r:

rasa kebecelaruan-otakan :wacko:

rasa...

[spoiler]nak mintak maaf.. sure boring sape yang dah berapa kali aku mintak maaf tapi aku buat jahat gak.. :lol:
entah la, aku pun taktau camne nak berubah jadi baik.. baik seperti yang dikehendak.. tak beban sebenarnya aku nak buat, cuma tu la.. mati kutu2 kat kepala aku nak jadi baik ditambah dengan kelembapan sistem2 dalaman nak paham sesuatu perkara.. bukan apa, aku perlukan ruang/masa nak jadi baik, ondespot tu lagi la jauh sekali untuk spesis lembab macam aku ni.. oleh sebab tu, aku terus bermaharajalela buat jahat.. muahahah.. adeh, terover.. so mangsa2 kejahatan aku yang dah benci aku tu, i deserved it.. benci je sebenci2 yang korang nak.. tapi andai ada nak bagi peluang ke tujuh belas ratus kat aku tu(harap2 ada la), aku try tak selubung dunia korang dengan kehitam-pekatan jahat aku lagi.. cuma bukan ondespot la pasal aku spesis lembab tapi aku akan tetap cuba dan cuba dan cuba.. kalo tak tahan gak, delete je aku dari hidup korang cam masuk recycle bin..(hoho aku cakap senang je, lempang aku laju2) :P aku mintak maaf, tapi aku tau.. setinggi burj dubai sekalipun aku mintak maaf, tak balik modal jahat2 aku tu.. tapi aku nak mintak maaf gak, tak kira.. takot tak sempat untuk berbuat demikian tup2 dah dalam liang.. time tu memang kompem dah tempat aku kat mana..
last, ampunkan semua salah silap aku dari mula ke akhir..

kalo sesape nak hentam aku ke, kritik ke, cadangan ke, nasihat ke, "-" pos ni ke.. mod nak delete ke.. terpulang, cuma at least sampai la kat mangsa2 kejahatan aku dulu..

setakat ni je kecelaruan aku, sekian..[/spoiler]

rasa nak out

rasa tak sangka topic ni ada lg.. ingtkan dah kene cantas dh. :13:

:salam:

rasa.. nak spam

rasa,

[spoiler] diri ini telah dipilih untuk didelete terus dari hidup... .. .[/spoiler]

rasa nak out terus. Edited by no1

rasa rindu sgt2..

rasa bosan..

rasa sejuk sebab ujan..

Rasa cam nak tanya...no 1..ko kenapa?

no 2..rasa cam..hari2 aku begitu gembira ngn membe keje yang menghibur..walaupun kje tension cam cipan tertelan berus gigi..tapi..thanks to all my "penghibur"..

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1291255183' post='1055205']
aku rasa geram sekarang nih... errmm... malas dah aku nak pusing2 fikir... lantok jer arr...
[/quote]

Tak nak pusing2 kite golek2.

[quote name='K.A.' timestamp='1291259266' post='1055208']
tiba2 rase demam :(
[/quote]

Makan pil chi kit teck aun.

[quote name='benchoz' timestamp='1291235756' post='1055191']
Rasa cam nak tanya...no 1..ko kenapa?

no 2..rasa cam..hari2 aku begitu gembira ngn membe keje yang menghibur..walaupun kje tension cam cipan tertelan berus gigi..tapi..thanks to all my "penghibur"..
[/quote]
takde..jadik bodoh bin bangang je.. Edited by no1

[quote name='e_X' timestamp='1291266077' post='1055224']
Tak nak pusing2 kite golek2.

Makan pil chi kit teck aun.
[/quote]

golek2 pung aku malaih gak... dok swimming nih... release tens... wei e_x bongek suh orang demam makan ubat sakit peyut... huhuhuhu

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1291272354' post='1055236']
golek2 pung aku malaih gak... dok swimming nih... release tens... wei e_x bongek suh orang demam makan ubat sakit peyut... huhuhuhu
[/quote]

Swimming? Tengah pakai bikini la ni? Har har.

Ubat tu ubat universal la, kalau panik pon boleh.

[quote name='e_X' timestamp='1291272663' post='1055238']
Swimming? Tengah pakai bikini la ni? Har har.

Ubat tu ubat universal la, kalau panik pon boleh.
[/quote]

tgh pakai bikini..?? mana de tak pakai pe pung nih... ngah swim-swim ala-ala ikan duyung yang jelita.... muahahahahhaha... aku rasa seronot swim-swim...

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1291274462' post='1055244']
tgh pakai bikini..?? mana de tak pakai pe pung nih... ngah swim-swim ala-ala ikan duyung yang jelita.... muahahahahhaha... aku rasa seronot swim-swim...
[/quote]

Tak pakai ape2 kena gigit ikan piranha baru tau.

[quote name='e_X' timestamp='1291274668' post='1055246']
Tak pakai ape2 kena gigit ikan piranha baru tau.
[/quote]

piranha takder sini... so aku tak rasa akan kena gigit...

assalamualaikum...

rasa nak ucap terima kasih sebab ko dah byk ubah idop aku..
alhamdulillah..
tuhan dah pinjamkan ko wpon kejap..

:')