Jump to content
Sign in to follow this  
LanoV

Game Flash Kelapan Lanogame - Anaconda Chain

Recommended Posts

QUOTE(game4life @ Dec 21 2008, 12:48 AM) <{POST_SNAPBACK}>
cam mana dgn score yg 1000 lebih tu

Baru kena delete semua score tadi... so, aku dah setkan semula... start dari kosong balik.. nama semua padam. So, bermula baru lah. Kali nie baru ler boleh main dan score dengan adil.. hehehe biggrin.gif

yeah... best2... aku wat challenge baru bole??

ps:mane si jack sparrow tuh... tgk sikit boleh tak die menang .. hehe Edited by Aku tak Sengal

So, boleh bukak challenge baru lah nie... hehehe. Apa tunggu lagi.. Aku Sengal.. bukak ler.. biggrin.gif Kali nie aku nak compete dengan korang ler. Don't worry.... kali nie aku takde setkan apa2 cheat code yang boleh tipu.. wekekekek biggrin.gif Edited by LanoX

QUOTE(Aku tak Sengal @ Dec 21 2008, 12:57 AM) <{POST_SNAPBACK}>
huhu cheat code cows tu ko tak bgtau pon... laugh.gif

Ko nak ker cheat code tu... kalau nak nanti aku PM jer.. takleh nak reveal kat sini.. kkehehehe.. biggrin.gif

BTW, challenge yang dibuat MalaYneuMaya awal2 tu aku takde kuasa nak delete... so, kalau nak challenge yang lebih adil.. kena buat challenge baru.. pastu post kat sini. Sorry ler sebab pening semalam menyebabkan aku boleh terlupa 2 line of codes menyebabkan markah jadi camtu.. hehehe. Takper, len kali aku belanja nasik ayam lah.. wakakaka..

QUOTE(BasicCX @ Dec 21 2008, 12:55 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Hehe... beat la score aku tongue.gif

Huhuhu.. nie nak kena delete nie. Ko buat score tu masa aku tengah delete tadi kot. Ko punya score pulak tertinggal.. hahaha biggrin.gif Edited by LanoX

QUOTE(Aku tak Sengal @ Dec 21 2008, 12:54 AM) <{POST_SNAPBACK}>
yeah... best2... aku wat challenge baru bole??

ps:mane si jack sparrow tuh... tgk sikit boleh tak die menang .. hehe

Bak kata grimjaw,hero kene dtg lambat2 sket..haha
Score kt challenge malayneum skrg aku lead(sbb xde org main..haha
Korg tggu je la kedatangan captain eman sparrow.. tongue.gif

QUOTE(Aku tak Sengal @ Dec 23 2008, 02:18 AM) <{POST_SNAPBACK}>
peh ko da 1000++ ke?? biar betol...

sape yg 1000++?? aku ke?? Kt challenge malayneum xde org pn aku tgk?
Aku dpt 455 pn bleh lead..
off topic:moooving cows challenge game4life sape mng?

Hehehe... nampaknya peserta2 challenge dah makin berkurangan. Maybe game ulaq nie tak menarik kot... sebab dah biasa sangat dan tak challenging.... By the way, aku pun busy banget kebelakangan nie, tak dapat nak update apa2. Challenge game lembu tu pun aku tak bukak lagi.. sapa ler menang.. ker belum habis lagi challenge dia.. hahaha.

ps:// Just want to share... new game nanti akan berbeza dari game2 aku sbelum nie. biggrin.gif Framework dah siap... nak add gameplay, visual art dan sebagainya. Kena lukis lawa2 kali nie... yang penting bukan game racing.. (game racing bulan January nanti kuar) biggrin.gif Edited by LanoX

januari??? lambat giler.. aku pon dah lame tak bukak sebab internet kt umah pon skang agak slow..
pagi2 bute ni la baru ok sket... (biase la.. broadband.. dry.gif )
server putera pon skang pepagi slow jer.. apsal... makin malas lak nak bukak..

ps: challenge cows game4life tu aku kot pmenangnye.. hehe... Edited by Aku tak Sengal

QUOTE(Aku tak Sengal @ Dec 24 2008, 02:21 AM) <{POST_SNAPBACK}>
januari??? lambat giler.. aku pon dah lame tak bukak sebab internet kt umah pon skang agak slow..
pagi2 bute ni la baru ok sket... (biase la.. broadband.. dry.gif )
server putera pon skang pepagi slow jer.. apsal... makin malas lak nak bukak..

ps: challenge cows game4life tu aku kot pmenangnye.. hehe...

Aku dr ptg smlm xbleh nk bkk putera.. Internet pn lembab gler.. Broadband ni phm2 je la..
Server putera pn x best skrg..
Challenge game4life dh abeh ke?

QUOTE(Eman Leto @ Dec 24 2008, 10:54 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Aku dr ptg smlm xbleh nk bkk putera.. Internet pn lembab gler.. Broadband ni phm2 je la..
Server putera pn x best skrg..
Challenge game4life dh abeh ke?

Kebelakangan nie internet slow, mungkin akibat masalah dalam berita nie kot... mellow.gif Maknanya kena tunggu January 2009, baru pulih balik seperti sedia kala..

Perkhidmatan Internet TM terganggu

KUALA LUMPUR 21 Dis. - Perkhidmatan Internet Telekom Malaysia Berhad ™ kini terganggu akibat kerosakan sirkit sistem kabel dasar laut yang menghubungkan Malaysia dan Eropah.

TM berkata, kerja-kerja membaik pulih kerosakan sirkit Southeast Asia Middle Eastern and Western Europe 4 (SMW4) antara Palermo, selatan Itali dan Alexandaria, utara Kaherah sedang dijalankan dan perkhidmatan dijangka beroperasi seperti sediakala pada 31 Disember ini.

Berikutan dengan masalah tersebut, pelanggan perkhidmatan internet TM akan alami sambungan Internet yang perlahan ketika melayari laman-laman web yang dihoskan di Eropah, katanya dalam kenyataan di sini hari ini.

Katanya, sementara mereka yang menggunakan perkhidmatan Protokol Internet (IP) yang lain seperti Rangkaian Persendirian Maya (VPN) serta aplikasi perniagaan kritikal yang dihubungkan ke Eropah juga mungkin mengalami gangguan perkhidmatan.

Untuk mengatasi masalah tersebut, beberapa laluan internet telah dialihkan ke sambungan alternatif bagi mengurangkan kesesakan, katanya.

TM berkata, berikutan kerja membaik pulih, trafik ke Amerika Utara dijangka akan mengalami gangguan, sementara trafik ke negara lain adalah seperti sediakala.

Para pelanggan TM boleh menghubungi syarikat itu di talian 100 dan pilih "perkhidmatan Internet" atau di [email protected] untuk membuat laporan mengenai masalah perkhidmatan internet mereka, katanya.

- Bernama
Edited by LanoX

Kat rumah.. memalam memang lembap nak access website dari US & Eurpe sana,... nak upload pun takleh. So, kena rilex dulu lah... kena delay program hujung tahun 2008 dibawak untuk tahun 2009 pulak.

By the way... di sini aku nak ucapka "Selamat tahun baru 2009 kepada semua gamers sekalian". biggrin.gif Edited by LanoX

QUOTE(jimmy07 @ Jan 1 2009, 08:25 PM) <{POST_SNAPBACK}>
LanoX...game baru bile nk kuar..smile.gif
aq dh nk blk asrama dh ni...

Bila ko balik asrama... alaa, ko mintak jer abang ko belikan laptop baru + wifi, bole ler ko main kat asrama pulak... biggrin.gif

Coming soon!!

Edited by LanoX

huhu cam best gile jer game nih..
ade level lak... baru bes... laugh.gif
coming soon tuh agak2 dlm bulan brape lanox??

ps: game racing kire lmbat lg la ek?? ph34r.gif

assalamualaikum...

ish senang ke buat game flash nih? slamba je ko buat game2 baru Lanox...aku takut nak try buat..