Jump to content
Sign in to follow this  
Shanai

Pilihanraya Kecil Putera.com

Recommended Posts

hurm.. penamaan calon mmg orang calonkan diri sendiri ke ? atau orang yang calonkan ? aku dari parti perikatan Intel melantik mus3na jadi Presiden Parti Perikatan Intel Putera.com bagi semester 1

Aku nak apply dlam Pilihanraya nih bleh tak huh.gif ??Aku sedar walaupon aku xcukup 21 tahun lagi tapi aku mampu menjadi seorang mederator yg rajin dan bertanggungjawab kepada bangsa dan negara dan Putera.com!!Aku nak jadi moderator Thread Sembang @ kat thread maner2 yg korang rase aku sesuai (eceh skima seh tongue.gif !!) coz kat saner bleh citer pasal perkembangan tech. terkini hehehe....VOTE LAH Aku hehehe laugh.gif !!!

hurm.. penamaan calon mmg orang calonkan diri sendiri ke ? atau orang yang calonkan ? aku dari parti perikatan Intel melantik mus3na jadi Presiden Parti Perikatan Intel Putera.com bagi semester 1

ko dah baca betul2 ke thread ni sebelum post

hahahaha... mcm buat pemilihan MPP jerk... ahhh politik... bukan bidang aku... unsure.gifunsure.gif

mus, emosional tuh biasa laa...tp jgn bimbang, aku kat belakang ko

ko org penting tau, aku sendiri pun dapat info byk dari ko...

ko tak kesian ke kat aku nak naik tangga umah ko bawak CPU, berat ya rabbi....

mmg putera.com skang tak macam dulu, ramai yang aku perasan takde...

tak tau la plak kalu diorang tukar nick mcm aku... tongue.gif

eh.. kalu ko nak pindah umah bgtau aku tau...

apa-apahal nanti nak masuk balik, aku kontek ko....

AKU CALON KAN phreak_id SEBAB DIA LAH YG PALING BAIK JUJUR DAN AMANAH UNDI LAH phreak_id UNTUK KESEJAHTERAAN SEJAGAT

betul ker pencacai,terharu bila mendengar perkataan nie,rasa nak keluar air mata,u dah sedar ker.I harap perangai u dah berubah.

Ok now my turn,

i nie selalu open forum sembang,aktiviti dan MMORPG(permainan pc),kalau forum lain i tak berapa expert i mean faham sebab tak tahu langsung benda tue dan ada yg tak minat ngan forum tue ,i mean no interest.

nak buat moderator, ok gak macam url lain.

sebab kewujudan moderator nie dapat mengawal segala aktiviti di putera.com supaya menjadikan para member putera berdisiplin.Kalau takder,naik boring nak open putera.com nie sebab diorang dah merepek-repek sampai dah malas nak baca,kadang-kadang tue I sanggup tak open putera selama 2 hari sebab malas nak baca diorang punya cerita karut.

Walaupun satu hari dah banyak diorang reply post.

Anyway,i sokong dari belakang,hidup putera.com

Dulu i ada jadi member putera.net,tak aktif co`z bizzy ngan belajar,tapi disebabkan skarang bebas,i akan aktif use new nickname.

Anyway,putera boleh,hidup putera. kalau boleh,

AKTIFKAN PUTERA NIE,i mean aktif dalam segala-galanya macam kalau ada masa yg terluang tue buat-buatlah aktiviti luar,i mean kita buat aktiviti luar bersama ngan semua member putera.I teringin lah.asyik menghadap tulisan yg diorang taip yg dah send post jer,tapi rupa tak tau. Boringg...

Anyway,lantik org yg betul-betul.Bukan kerana pengaruh mahupun kemahiran,tapi melalui keikhlasan dan kewajipan melakukan tugas dengan baik. ok......i hope u all can vote sesiapa jer yg boleh.

korang punyalah cadang-cadangkan gle gle nyer korang x perasan ke admin x masuk pun utk buat dec.

korang punyalah cadang-cadangkan gle gle nyer korang x perasan ke admin x masuk pun utk buat dec.

Admin sibuk tu...

dier tgh nengok jek aper yang telah korang lakukan...

nanti time dan ketikanyer tepat pada waktu yang sesuai muncul lah admin...

aku agak tersentuh tengok ayat 'putera.com tak sama ngan putera.com yang dulu'. masa aku baru-baru masuk dulu, yg aku terperasan mcm CdR, adinor. even old-timer mcm lalat tak pernah terperasan. ada orang kata aku 'orang lama' .. agaknyalah.

kalao betul aku orang lama .. mmg aku pun sedih ngan putera.com ni. mmg tak sama ngan dulu. masa aku masuk dulu..ada geng riot kuar putera.com dan tubuhkan clan dia sendiri. pasal derang cakap pasal isu semasa yang tak berkaitan ngan IT.tapi aku nampak ada perbahasan ilmiah sedikit sebanyak.

sekarang ni, mmg la isu dah mengarut, tambah lagi kutuk maki hamun. isk - agaknya kalau la aku ni mmg 'orang lama' .. mcm mana perasaan hababd .. abg sham yg 'stay the same' dr zaman geocities.

kalao hababd dan abg sham sedih .. mcm mana la ngan encik shanai. mesti dia lagi sedih. en shanai buat semua benda ni, kuar duit sendiri, buat susah2 utk kita semua jugak. takder skali pon korang dengar en shanai kata " anda semua mesti berterima kasih kepada saya". tak mintak apa balasan pon. cuma kalo aku jadi dia, aku akan mintak yang korang semua gunakanlah forum ini dengan sebaik-baiknya.

walau mus3na .. chief comrade streamyx aku mcm dah mc merajuk ngan putera.com .. tapi aku stay lagi kat sini .. sbb aku masih ada lagi hutang ngan putera.com. selagi aku tak dapat buat "projek dokumentasi putera.com", selagi tu aku akan terus ada kat putera.com ni.

mus3na.. cheif comrade streamyx? ohmy.gif

ni yang nak jumpe sangat nih...

hehehe... mung biar bena bena

sabar jer la bro.. tuh sbb kita kena tunggu admin nih wujud.. so, takder ler posting yg ngarut² tuh.. ape kata kiter wujudkan admin dulu baru kita judge keadaan putera nih camner betul tak??.. sbb skang kan tgh berterabur lagi.. tak terjaga... lagi pun tak semestinya tak ramai org lama masuk dah jadi tak best.. mungkin dieorg tukar nick ker, atau tgh busy ker.. kalo senang-senang dieorg masuk la..

mereka yg lama nih pulak, takyah ler merendah diri, jgn ler buat putera nih cam forum asing bagi korg.. masuk jer, mencelah jer, kalo dah tukar nick tuh perkenalkan diri, mmg korg sumer dialu-alukan punyer.. siap bebudak baru nih wish lagi.. "welcome!! "..

anyway.. bro bantal dulu saper hah?? hEHEhEhE.. dulu singgah kejap-kejap jer kt putera lama.. tak kenal sgt otai² nih..

izwan002 >> NaRa kan??

ko dah baca betul2 ke thread ni sebelum post

sorri la.. aku bkan jenis cam ko.. aku cuma baca posting yang atas skali.. pastu scroll sampai ke bawah... aku tak baca satu2 sbb .. takla cam ko zeph .. kalau ko user adsl/t1

aku nak kene save as thread nih.. pastu bukak balik.. baca satuh2.. baru best.. leh hayati skali.. hohoh.. baru leh post...

masa tu amat penting bagi aku... dan masa berjalan... aku kener cepat.. and our time is running out.. huhu...

mus3na tanak jadi ek ? hurm.. mmg ko emosional tp ko ade point yang betul2 tepat/80% tepat..

tp tu la.. 'cermin' diri first... tak kisah punya... argh.. aku nak taip apa nih... ok... babai..

izwan002 >> NaRa kan??

erk.. yerp.. sayer kenal abang ke ? smile.gif sori la kalau tak kenal.. sbb id tak tukar.. lama cam bengong ja.. dah la aritu masa reg.. asal2 ID 'izwan' terdelete email verification dia.. terharu sardin aku.. sad.gif

jd pakai la id pompuan tp avatar laki.. cam shemale je.. kohkohkohkoh...

admin ni ibarat polis.kalau takde polis camne?sape nak jaga keamanan negara??

dgn adenya admin la putera.com ni blh dikawal drp benda2 yg tak diingini cool.gif

hehee,peace....hahaha,keamanan perlu dijaga.

Hidup sihat tanda sepak terajang dan maki hamun.

senarai calon2 yg dikutip dari post2 seblum ni

Nama: TRUNASUCI

Subforum: Linux & *nix

Nama: gmos, DRS, hoyoyo80, 3eleven

Subforum: Permainan konsol

Nama: DRS or 3eleven, alel

Subforum: Muzik, Movie & Majalah

Nama: puteranetwork, nagakeciks, MalaysianSecurityForce

forum: Pengaturcaraan

nama: MalaysianSecurityForce

subforum: Utility & Sekuriti

nama: cermin(ahli rajin), overclocker11, gmos, sarge, petabite

forum: Perkakasan

nama : TRUNASUCI, mus3na, azuan

forum : Sistem Pengoperasian

dengan harapan dipercepatkan proses election nih

memandangkan masih ade user yg menghargai aku, so aku batalkan hasrat nak bersara. tapi kalau keadaan makin teruk aku bla terus la lepas ni.

Mr. Shanai, aku rasa leh add this rule dalam putera.com

1) User tidak dibenarkan menyerang peribadi user lain

2) user dibenarkan mengutuk software, artikal, services or company name, tetapi tidak dibenarkan mengutuk user yg menulis artikal tersebut, pekerja company tersebut ataupan penulis program tersebut.

memandangkan masih ade user yg menghargai aku, so aku batalkan hasrat nak bersara. tapi kalau keadaan makin teruk aku bla terus la lepas ni.

Mr. Shanai, aku rasa leh add this rule dalam putera.com

1) User tidak dibenarkan menyerang peribadi user lain

2) user dibenarkan mengutuk software, artikal, services or company name, tetapi tidak dibenarkan mengutuk user yg menulis artikal tersebut, pekerja company tersebut ataupan penulis program tersebut.

Stuju Stuju...Lagik satu bleh x?..

3.Diminta kepada student2 tidak mengiklankan/meng'post' soalan assignment, dengan tujuan meminta/mengupah orang lain untuk menyiapkan tugasan tersebut

Tambahan

Nama: puteranetwork, zeph, MalaysianSecurityForce

Forum: Pengaturcaraan

nama: MalaysianSecurityForce,zeph

subforum: Utility & Sekuriti

1) Setuju jugak... tongue.giftongue.gif

2) Setuju.. tapi rasenye itu hanye bole diimplementkan bile moderator dah siap dilantik.... so, bile nk pilihan raye nih?aku dhla xsempat nk ngundi arituh sbb xdaftar lg mase tuh... sad.gifsad.gif

3) no comment (aku tolong sesape je asalkan die xsebut keyword "assegnment/projek etc" - dulu aku buat assignment sowang2 je dry.gifsad.gifdry.gifsad.gif ) tp berat pd setuju skali lg...

komen pd ruang tambahan....

setuju.. setuju... dn setuju.. nak tambah nagakeciks jugak tongue.gif .... sbb dorang nih sume mrk2 yg agak2 "handal" dlm bidang memasing... cool.gifcool.gif

aku nak jadi admin sembang pasal aku mmg suka menyembang. huehuehuehue...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...