Jump to content
Sign in to follow this  
Shanai

Fungsi Carian & Ahli Berbayar

Recommended Posts

Saye sokong ngan kewujudan ahli berbayar..hope dapt banyak kelebihan utk ahli berbayar.lagipun bnyak ilmu dkt putera ni yg kite boleh dapt..setakat RM 10 tu x cukup nk banding kn degan harge ilmu kt putera ni..thanks putera..

Hope putera akn terus maju dan maju..

SLAMAT HARI RAYA UTK SEMUA WARGA PUTERA :)

semangat nampak brother sorang ni..

sbb aku tau kosnya utk buat portal mcm ni. harapkan admin yang kuarkan duit, hosting busuk2 pon rm100 setahun tambah dgn domain rm35. kuar duit poket sendiri demi nak membantu org lain huhu... tu tak kira lagi license utk IPB nih... aku bukanlah org kaya tapi ada la rezeki lebih sikit utk buat sumbangan... :blush:

sbb aku tau kosnya utk buat portal mcm ni. harapkan admin yang kuarkan duit, hosting busuk2 pon rm100 setahun tambah dgn domain rm35. kuar duit poket sendiri demi nak membantu org lain huhu... tu tak kira lagi license utk IPB nih... aku bukanlah org kaya tapi ada la rezeki lebih sikit utk buat sumbangan... :blush:

betul tu bro syahrul... saya pun fikir begitu jg...

para webmaster cam bro syahrul pastinya faham situasi cam tu...

aku macam rasa kalo cadangan start balik putera.com ni pun ok, delete mane2 user yang da tak login selama setahun ke atas.. then reorg balik Putera.com nie..

berikan wajah baru, nafas baru.. semua baru..

and semua ni, rasanya pas raya baru boleh buat. :lol:

p/s: i'm calling back crypto.md5 to putera.com, please join us back !

Tahniah putera.com maju dan terus maju..

Ana sokong tentang ahli berbayar RM10

Tahniah...baru perasan yang slaughters dah jadi "PDP moderator"....

harap zone v.i.p akan ujud secara rasmi lepas raya, tak yah wat cara mereset semula bagi yang masuk zon tersebut. cara pembayaran, elokla pakai visa electron. rasanya sumer orang tak de masalah. pasal paling tidak yang dok kat mana skalipun kalo ada kad bank GIRo pun bole join. Lagi mudah lagi seronok akan orang join. 'MESRA RAMAI' .Best gak nih nanti, login, ada bende berkelip2 V.I.P :lol: sat buat skali la per2 produk yang releven di zone V.I.P

apa kata tukar status member yang bayar yuran tu kepada VVIP... wakaka~ sekadar memberi cadangan... urm, leh tak kalau aku bayar ngan kad kredit, sebab malas nak gi bank, leh guna kad kredit check in USD$4.50 :lol:

tu jer, kalau nak bayar ngan PayPal atau AlertPay leh? bukan apa, berlambak harta karun dalam tu, nak kata beli domain sendiri dah, so, aku biarkan camtu jer... hasil forexs ngan ADS... XD

Alhamdulillah & InsyaAllah, saya sentiasa menyokong usaha baik yg mempertingkatkan lagi kemantapan PUTERA.COM :)

alhamdulillah.. akhirnya ramai yang menyokong cadangan admin ini untuk memungut yuran keahlian @ sumbangan ini. bagus la aku pun sokong... apa ap pun tgu le bro shanai kita nei balik dari kg .. heheh biar dia beraye puas puas dulu... huhu

ah'ha lastly aku payah nak susah2 nak belek satu2 page...

erm nak tanya yuran rm10 nak bayr cam ner?

then e-mail putera cam ner pak cik shanai?

kalau aku diberi pilihan kalau bayar RM 10 setahun

1) pm unlimit

2) email putera

aku pilih pm unlimit :D

sebab ramai juga budak-budak yang baru bertanya melalui pm

sampai aku terpaksa delete pm untuk beri ruang yang baharu

tu pun kalau abang shanai benarkan jika tak bebankan server putera.com

yang lain tu memandangkan putera.com banyak kendalikan topik pasal komputer

rasanya kena buat satu lokasi software yang dapat menyelesaikan masalah komputer

yang mana top laa dan dipilih menerusi undian ker

ok tak ??? :D

kenapa ramai yg sokong yer... takde yg komen

Manakala jika ada sesiapa yg ikhlas hendak menderma tanpa menginginkan balasan apa-apa, mungkin tabung derma akan diwujudkan. Wang yang terkumpul dalam tabung derma akan dikhaskan untuk aktiviti & kebajikan ahli.

yg ni aku setuju......... utk menampung putera.com ni

Dicadangkan yuran keahlian asas ialah sebanyak RM10 setahun, dan mungkin ada yuran tambahan untuk keahlian level yg lebih tinggi!

yg ni bukan x setuju tp kurang setuju....

sbb putera belum mencapai tahap yg boleh dibanggakan... sampai kiter perlu bayar utk mengunakannya

berbaloi ker? aku rasa x berbaloi... sedangkan klu kita rajin dngan google search mcm2 kiter leh cari

contoh yg paling senang tgk laman utama kat bhagian latest news agaknya berapa kali setahun yer diupdate?

aku setuju benda ni sekiranya putera ada perubahan yg mendadak.....

kenapa ramai yg sokong yer... takde yg komen

yg ni aku setuju......... utk menampung putera.com ni

yg ni bukan x setuju tp kurang setuju....

sbb putera belum mencapai tahap yg boleh dibanggakan... sampai kiter perlu bayar utk mengunakannya

berbaloi ker? aku rasa x berbaloi... sedangkan klu kita rajin dngan google search mcm2 kiter leh cari

contoh yg paling senang tgk laman utama kat bhagian latest news agaknya berapa kali setahun yer diupdate?

aku setuju benda ni sekiranya putera ada perubahan yg mendadak.....

sudah ditekankan : Namun keahlian percuma tetap akan ada dan anda tak semestinya jadi ahli berbayar untuk menggunakan kemudahan di Putera.com.

so maknanya bayaran ni xdiwajibkan..maka adil utk semua..

cuma bila sudah ada pembayaran,perlu ada akaun khas..maka setiap yg membayar akn berasa yakin ke mana arah tujuan duit tu..jika berkesempatan, setiap tahun kena kuar perbelanjaan&pendapatan..bila ahli yakin, website ni akn menjadi lebih baik dgn sokongan ahli2..

aku dh lama gak join putera ni, byk maklumat yg aku dapat..forum2 mcm ni baik untuk perkembangan bangsa kita khasnya..dan menaikkan motivasi diri mcm ruangan pendidikan dsbnya...

syabas..

baguih gak cadangan ni, tapi kalau otai2 expert yg sentiasa tolong yg lemah cam aku ni, nak ke mereka bayar.. membayar untuk tolong orang, ehehehe, heharap takde perasaan seperti ini dikalangan otai, rm10 kira murah dah tu...

Sign in to follow this  

• Create New...