Jump to content
Sign in to follow this  
pidos

Apa Kata Penyokong Fanatik Pkr?

Recommended Posts

Buat mane2 bangsa cine/india (bukan semua) yg ade hati nak memerintah negara Malaysia dah memperkotak-katikkan agama islam jg korg nak berangan di siang harilah! ingat! kuasa terbesar sesebuah negara adalah 1.Rakyat dan 2.TENTERA!..aku ulang TENTERA! dan boleh kata 95% tentera di malaysia adalh org islam melayu..so kalau brani rampas malaysia cubelah kalau nak merasa sangat lenyekan kete kebal Crysis-Warhead :P

hehehehehe... sori le aku kan nyer nak counter ko nyer statment..

Tapi ni le perkara sebenar yang bakal berlaku dari ayat di atas...

Kuasa yang sebenar terletak hanya pada yang Satu iaitu Allah.

hehehehehe

Bukan terletak pada tentera bukan terletak pada rakyat. bukan terletak pada kaum melayu.

Engko ulangi yang Tentera dan 95% tentera di Malaysia adalah Islam melayu.. so kalau brani rampas malaysia.. dan rasaan lenyekan kete kebal Crysis-Warhead.. Mesti ko ni banyak main video game cam aku jugak hik hik hik... Maaf ler aku gurau ngan engkau jer.. Kuasa sebenar yang maha berkuasa adalah Allah. Tapi kalau ko nak kata 95% tu tentera melayu Islam di Malaysia.. dan nak lenyek ngan keta kebal(kelakar le ko ni - tergelak aku) ko silap.....

Kuasa tentera manusia yang di dunia ciptaan Allah ni adalah kuasa tentera U5, Rus5ia, <h!n@. So kalau ler ko dengan 95% aja kuasa di Malsia ni nak lenyek mereka... agak2 engko ni dianggap penggan** tak hehehe ....

Dan adakah engko akan dianggap melakukan pembersihan eTn!|< tak... So apa tindakkan kuasa tentera yang terbesar di dunia cam U5, <hin@, S!ng**** akan buat pada tenteR@ yang 95% tu rata2 kaum mely Islam di sini hehehehehe Ko nak jihad??? Menjadi pengebom Bran! mati hehehehe cam Palesytin tu.. Cam Afganistan tu.. cam Iraq tu cam Bosnia tu... Bosnia, Iraq, Afganistan, pun ader tentera juga hehehehehe malah lebih canggih lagi

peralatan keta kebal nyer dan lagi besar kepala peluru warhead nyer...

Agak2 mana nak wak lari keta kebal tu nanti hik hik hik... Ohhh mungkin kita boleh mintak pertolongan dari negara !ran, Arab saUdi, mereka pun Negara Islam juga hehehehe Hah O!C pun ada tapi setakat OOOO I see hehehehe mereka negara |slam tu mau tolong ka hi hi hi..

Begini ajala.... Melayu perlu bersatu... Melayu mesti bersatu.. tu je... sekarang pun dah pecah jadi 3 parti dah hehehee....

Lihat aja Kalau Melyu tidak bersatu... Zaman kerajaan Melayu Melaka pun ade menjalankan hukum hudud, agama rasmi nya juga Islam tapi lihat jika melayu tidak bersatu pada zaman dahulu.. hehehehe Kerajaan Islam tu... laghi amalkan hukum hudud.. hehehe ttapi kenapa boleh dijajah oleh portugis ya.. hehehe melayu mudah lupa...

Yang diatas tu cuma pendapat aku jer..

Tidak lebih dari imiginasi atau fantasi..

Selamat menunaikan ibadah puasa..

Edited by ☺■Ç

wakaka....jgnlah anda xtream sgt dlm berpolitik..marilah kita bersatu demi Islam dibulan Ramadhan ini dan bukan atas dsr melayu krn sjrh tlh membuktikan mundur dan runtuhnya sesebuah masyarakat dahulu kerna fahaman perkauman yg begitu kuat spt dizaman nabi Muhammad...datangnya nabi utk hapuskan wabak perkauman di antara org2 arab jahiliah....tdk ada sape2 aku srg sbb aku x baca post sblm2 ni sbb pnjg sgt ... :P

ayyar!!!.... kiliter kibal ka... jet2 ka... wa tatak hilan horrr.... wa brini tunjuk perot ma.... blum timbak aaa... itu kilita kibal aa... suda mampui tepi longkang aa... sama itu jet, tak payah tembak aa.... nanti itu jam aa... sendili jatuh.... wa ader sinang ini maciam.... tak payah ada letup2.... melayu saja kasi letop jari mau raya....wa ada cukup sinang....

SELAMAT BALIK KAMPUNG BERAYA!

Buat mane2 bangsa cine/india (bukan semua) yg ade hati nak memerintah negara Malaysia dah memperkotak-katikkan agama islam jg korg nak berangan di siang harilah! ingat! kuasa terbesar sesebuah negara adalah 1.Rakyat dan 2.TENTERA!..aku ulang TENTERA! dan boleh kata 95% tentera di malaysia adalh org islam melayu..so kalau brani rampas malaysia cubelah kalau nak merasa sangat lenyekan kete kebal Crysis-Warhead :P

hehehehehe... sori le aku kan nyer nak counter ko nyer statment..

Tapi ni le perkara sebenar yang bakal berlaku dari ayat di atas...

Kuasa yang sebenar terletak hanya pada yang Satu iaitu Allah.

hehehehehe

Bukan terletak pada tentera bukan terletak pada rakyat. bukan terletak pada kaum melayu.

Engko ulangi yang Tentera dan 95% tentera di Malaysia adalah Islam melayu.. so kalau brani rampas malaysia.. dan rasaan lenyekan kete kebal Crysis-Warhead.. Mesti ko ni banyak main video game cam aku jugak hik hik hik... Maaf ler aku gurau ngan engkau jer.. Kuasa sebenar yang maha berkuasa adalah Allah. Tapi kalau ko nak kata 95% tu tentera melayu Islam di Malaysia.. dan nak lenyek ngan keta kebal(kelakar le ko ni - tergelak aku) ko silap.....

Kuasa tentera manusia yang di dunia ciptaan Allah ni adalah kuasa tentera U5, Rus5ia, <h!n@. So kalau ler ko dengan 95% aja kuasa di Malsia ni nak lenyek mereka... agak2 engko ni dianggap penggan** tak hehehe ....

Dan adakah engko akan dianggap melakukan pembersihan eTn!|< tak... So apa tindakkan kuasa tentera yang terbesar di dunia cam U5, <hin@, S!ng**** akan buat pada tenteR@ yang 95% tu rata2 kaum mely Islam di sini hehehehehe Ko nak jihad??? Menjadi pengebom Bran! mati hehehehe cam Palesytin tu.. Cam Afganistan tu.. cam Iraq tu cam Bosnia tu... Bosnia, Iraq, Afganistan, pun ader tentera juga hehehehehe malah lebih canggih lagi

peralatan keta kebal nyer dan lagi besar kepala peluru warhead nyer...

Agak2 mana nak wak lari keta kebal tu nanti hik hik hik... Ohhh mungkin kita boleh mintak pertolongan dari negara !ran, Arab saUdi, mereka pun Negara Islam juga hehehehe Hah O!C pun ada tapi setakat OOOO I see hehehehe mereka negara |slam tu mau tolong ka hi hi hi..

Begini ajala.... Melayu perlu bersatu... Melayu mesti bersatu.. tu je... sekarang pun dah pecah jadi 3 parti dah hehehee....

Lihat aja Kalau Melyu tidak bersatu... Zaman kerajaan Melayu Melaka pun ade menjalankan hukum hudud, agama rasmi nya juga Islam tapi lihat jika melayu tidak bersatu pada zaman dahulu.. hehehehe Kerajaan Islam tu... laghi amalkan hukum hudud.. hehehe ttapi kenapa boleh dijajah oleh portugis ya.. hehehe melayu mudah lupa...

Yang diatas tu cuma pendapat aku jer..

Tidak lebih dari imiginasi atau fantasi..

Selamat menunaikan ibadah puasa..

kehkehkeh :lol: jgn tangkap serius lak bro, tentang crysis warhead tu mmg saje aku tambah nak wak lawak skit :P maksud aku kat sini kalau bangsa lain yg memerintah malaysia dan keistimewaan islam, kamelayuan ditolak konform tentera kita akan betindak mcm tentera thailand..tp takdelah sampai penghapusan etnik cume mempertahan hak agama dan bangsa..tak gitu

ayyar!!!.... kiliter kibal ka... jet2 ka... wa tatak hilan horrr.... wa brini tunjuk perot ma.... blum timbak aaa... itu kilita kibal aa... suda mampui tepi longkang aa... sama itu jet, tak payah tembak aa.... nanti itu jam aa... sendili jatuh.... wa ader sinang ini maciam.... tak payah ada letup2.... melayu saja kasi letop jari mau raya....wa ada cukup sinang....

SELAMAT BALIK KAMPUNG BERAYA!

aku tak pasti kau cine @ buat2 ckp cine..yg pasti kalau kau bangse cine kau tak perlu maki/perli org mlayu kecuali kau ngan geng2 kau mmg plan nak jatuhkan org mlayu!

p/s: bukan smua org cine nak jatuhkan org mlayu..cume segelintir saje..sape makan cili die terase pdas -_-

aku tak pasti kau cine @ buat2 ckp cine..yg pasti kalau kau bangse cine kau tak perlu maki/perli org mlayu kecuali kau ngan geng2 kau mmg plan nak jatuhkan org mlayu!

p/s: bukan smua org cine nak jatuhkan org mlayu..cume segelintir saje..sape makan cili die terase pdas -_-

lawak syok nak balik raya la... jangan serius.... sensitip ka? ayyoyo...

hahaha..macam yg dijangka kan...korang (penyokong PKR) bengang tahap giler baban punyakan? Macam tulah BN dan UMNO kene kat dalam internet, tu baru video je, bukan gambar yg di edit kaw2 punya...hahaha....tulah beza propaganda dan kebenaran.

biasa ar sape yg mkn chili dia yg terasa pedasnya

oopsss pose laaa

hahahaha :lol:

****tolak BN tolak PR terima ISLAM!

pose laaa :rolleyes:

mkn mlm2 boleh laa :rolleyes:

hahaha..macam yg dijangka kan...korang (penyokong PKR) bengang tahap giler baban punyakan? Macam tulah BN dan UMNO kene kat dalam internet, tu baru video je, bukan gambar yg di edit kaw2 punya...hahaha....tulah beza propaganda dan kebenaran.

?? org kristian mmglah kutuk2 Islam, tipulah walaupun sesaat tidak pernah benci kpd Islam :mellow:

yg penting, Agen2 Yahudi dah tak main dah, ada ka negara yg kene jual? cuba bagi satu contoh negara yg kene lelong ni? :ph34r:

siapa makan cili terasa pedasnya? :blush:

?? org kristian mmglah kutuk2 Islam, tipulah walaupun sesaat tidak pernah benci kpd Islam :mellow:

yg penting, Agen2 Yahudi dah tak main dah, ada ka negara yg kene jual? cuba bagi satu contoh negara yg kene lelong ni? :ph34r:

kadang2 ko nie bijak gak

hahaha

gura jer jgn marah :blush:

Cuba kita pakat2 teka.. diaorang tengah berfikir atau tengah tension

Klik Sini

Dah baca buku karangan Ahmad Lutfi Othman (Jawatan sekarang : Ketua Pengarang HARAKAH), "PAS zaman Anwar : Memo untuk bakal PM" cerita camna Bank Negara kerugiaan RM 9 bilion angkara 'hamba Allah yang nakal' ni.

Kalau nk cakap bab Tentera.. cuba2 buka kisah Perang Candu (ingat kan)...

atau cerita mcm mana semut boleh kalahkan seekor gajah.. (hikayat)

Tak pon kisah sang kancil dengan gergasi yang besar dan kuat.. (juga cerita rakyat).

Walau besar mana pun tentera..kalau kuasa ekonomi dipegang oleh pihak yang menentang.. kalah juga yang besar tu..

------------

Yang paling penting.. BERSATU HATI atau BErsatu Teguh, Bercerai Roboh!!

Ingat camna cerita rakyat Afganistan menentang USSR dulu2.. walaupon AS yang bantu dengan kelengkapan tentera.kalau mereka xbersatu juga.. keta kebal besar pon musuh xtakut..

Cuba kita pakat2 teka.. diaorang tengah berfikir atau tengah tension

Klik Sini

Dah baca buku karangan Ahmad Lutfi Othman (Jawatan sekarang : Ketua Pengarang HARAKAH), "PAS zaman Anwar : Memo untuk bakal PM" cerita camna Bank Negara kerugiaan RM 9 bilion angkara 'hamba Allah yang nakal' ni.

hahahaha diorg tgh pk atau tension lagi bagus dr tido tros

OFF TOPIK

mu oghe kelate ke?

hehehehe ..... negara kena lelong... banyak... lebih2 lagi negara Islam heheheee dan pembelinyer cuma iaitu pulak hehehe U5 ngan Yahud!...

nak tahu negara mana hehehehehe.. cam !raq, @fganis+an, Pales+!n hehehehe nanti tunngu le derang tu memang suke beli negara Islam dengan rega yang murah jer.. maklum le lelong lah katakan .... hehehehehe.......

siapa makan cili terasa pedasnyer.... U5 tak terasa pedas pun.. Yahud! tak terasa pedas pun... Ok je hingga hari ni... hehehehehe

aku ingat korang lebih matang dan lebih penuh ilmu didada. Korang ni x nampak sebenarnya apa yang berlaku kat dunia ni, korang tengoklah nanti.

Dunia dah nak kiamat.

Maknanya zaman kegemilangan islam akan muncul kembali. Saksikanlah pemerintahan seorang waris wali allah, Abdullah Haji Ahmad Badawi akan menjadikan agama islam, gagah di mata agama2 lain. Percayalah...

:lol: kelakar betul lah. agak-agaklah nak letak taraf wali pada Abdullah Haji Ahmad Badawi tu. ada nampak ciri-ciri seorang wali ke?

badawi setaraf wali? ko biar benar ? abih tu KJ tu anak menantu wali ke? wahahah!!

ape la ..

btol la .. org melayu kene bersatu. orang melayu mesti dan wajib bersatu. takde bangsa lain yg boleh tolong melayu melainkan org melayu itu sendiri. org melayu boleh tolong cina, tolong india, tolong bangsa lain ..sbb melayu nih mmg sifat dia suka bertolak ansur. tp boleh ke bangsa lain tolong melayu? haha .. kene pijak ade la.

DAP nih parti paling bahaya dlm malaysia. siapa sokong DAP, dia la pengkhianat bangsa dan agama. dah bleh jatuh syirik. terang2 DAP nih tolak negara islam. DAP ni memperjuangkan demokrasi, dan menolak sebarang idea islamik. PAS tu bodo.

PAS = bodo

nak kuasa punya pasal, jadi barua DAP pon sanggup. sepatutnye PAS kekalkan parti islam. tak payah join mana2. jaga kelantan tu elok2 ..tak payah nak join parti lain jadi barua.

sekarang bila kes teresa kok ni muncul, orang melayu la paling bengang. yg aku pelik PAS buat apa? mulut diam terkunci. ye la, dah jadi barua. walau tuduhan teresa kok tu tak tepat, tapi nak diikutkan, dulu mana ade jadi mcm ni? dulu cina tak berani tegur sbb mereka faham sensitiviti agama. tp sejak menjak badawi ni jadi PM, org melayu berpecah, pemimpin semakin lemah, contohnya Najib ...HANCUURR .. maka mereka pon dah berani amik kesempatan.

ingatkan dlm PKR, ade PAS boleh la tegur mana2 yg patut. isu babi pon tak berani tegur, apakan lagi isu azan. hancur malaysia.... hancur agama ..

ingatlah wahai orang melayu. jangan sampai malaysia jd mcm singapore. nak buat masjid ade kuota. dlm flat pon org melayu ade kuota. tp cina takde kuota pulak.

badawi setaraf wali? ko biar benar ? abih tu KJ tu anak menantu wali ke? wahahah!!

ape la ..

btol la .. org melayu kene bersatu. orang melayu mesti dan wajib bersatu. takde bangsa lain yg boleh tolong melayu melainkan org melayu itu sendiri. org melayu boleh tolong cina, tolong india, tolong bangsa lain ..sbb melayu nih mmg sifat dia suka bertolak ansur. tp boleh ke bangsa lain tolong melayu? haha .. kene pijak ade la.

DAP nih parti paling bahaya dlm malaysia. siapa sokong DAP, dia la pengkhianat bangsa dan agama. dah bleh jatuh syirik. terang2 DAP nih tolak negara islam. DAP ni memperjuangkan demokrasi, dan menolak sebarang idea islamik. PAS tu bodo.

PAS = bodo

nak kuasa punya pasal, jadi barua DAP pon sanggup. sepatutnye PAS kekalkan parti islam. tak payah join mana2. jaga kelantan tu elok2 ..tak payah nak join parti lain jadi barua.

sekarang bila kes teresa kok ni muncul, orang melayu la paling bengang. yg aku pelik PAS buat apa? mulut diam terkunci. ye la, dah jadi barua. walau tuduhan teresa kok tu tak tepat, tapi nak diikutkan, dulu mana ade jadi mcm ni? dulu cina tak berani tegur sbb mereka faham sensitiviti agama. tp sejak menjak badawi ni jadi PM, org melayu berpecah, pemimpin semakin lemah, contohnya Najib ...HANCUURR .. maka mereka pon dah berani amik kesempatan.

ingatkan dlm PKR, ade PAS boleh la tegur mana2 yg patut. isu babi pon tak berani tegur, apakan lagi isu azan. hancur malaysia.... hancur agama ..

ingatlah wahai orang melayu. jangan sampai malaysia jd mcm singapore. nak buat masjid ade kuota. dlm flat pon org melayu ade kuota. tp cina takde kuota pulak.

PAS bodo?

ko dah mengutuk semua ahli pas dan penyokong PAS

brape byk dosa ko leh dpt nie

kalo ko nak kutuk sgt ,kutuk ahli2 PAS yg ko xsuka dah laa

nie semua ko sapu

*****UMNO plak ko kutuk pemimpin jer ,ko xkata plak UMNO tu bodo :rolleyes:

*****ko kata PAS memperjuangkan ISLAM kalo xjoin PR ,tp nape ramai org MELAYU xmasuk PAS?kenapa org melayu xmenyokong?

*****DAP tu kafir ,kompem2 ar dia tolak ISLAM.kebanyakan org kafir memang camtu

*****boleh jatuh syirik?sape yg tentukan leh jatuhkan syirik?

*****paklah wali?jauh panggang dr api.tuan guru dalam PAS lagi layak

*****sory aku counter posting ko ,jika salah btolkan aku,thanks n selamat beramal dibln ramadhan. :blush:

Dia main sebut je tu... :lol:

sokong ;)

Edited by akuterkesima

Aisyeh...

PAS = bodo

Bro,memang tak dinafikan DAP tu parti yang menolak Islam & bagi aku DAP ni

salah satu parti yang boleh merosakkan negara Malaysia sebagai negara Islam.

tapi bro,aku rasa ko dah keterlaluan sket..

memang patut PAS kena tegur tentang sensitiviti agama..

Edited by kokiru

eh .. jap ..

mana reply aku yg panjang2 tadi?

kene cantas dgn moderator ke ..??

ya Allah ... ape punye mod daa .. itu la org kata, takleh berlebihan bila menegur.

pantang ditegur, ada yg mencantas ..

Aisyeh...

Bro,memang tak dinafikan DAP tu parti yang menolak Islam & bagi aku DAP ni

salah satu parti yang boleh merosakkan negara Malaysia sebagai negara Islam.

betui ka? dengaq habaq, LiNg Gua Eik nak bikin comel sokolah agama rakyak kat Penang?Tolak Islam ke wayang aje ni? Ke lepas comel, kasik rosak kemudian? Bole jadi SAR akan dicat merah, tadak warna hijau gamak nye lar... aisey...

PAS bodo?

ko dah mengutuk semua ahli pas dan penyokong PAS

brape byk dosa ko leh dpt nie

kalo ko nak kutuk sgt ,kutuk ahli2 PAS yg ko xsuka dah laa

nie semua ko sapu

*****UMNO plak ko kutuk pemimpin jer ,ko xkata plak UMNO tu bodo :rolleyes:

*****ko kata PAS memperjuangkan ISLAM kalo xjoin PR ,tp nape ramai org MELAYU xmasuk PAS?kenapa org melayu xmenyokong?

*****DAP tu kafir ,kompem2 ar dia tolak ISLAM.kebanyakan org kafir memang camtu

*****boleh jatuh syirik?sape yg tentukan leh jatuhkan syirik?

*****paklah wali?jauh panggang dr api.tuan guru dalam PAS lagi layak

*****sory aku counter posting ko ,jika salah btolkan aku,thanks n selamat beramal dibln ramadhan. :blush:

sokong ;)

Sesiapapun boleh ngaku dia wali, kalu aku pun kalo aku nak la...

aku nak kata diri aku ni wali.... ye lah nanti bile aku dah ada anak, anak aku tu dah besar dah nak menikah,

aku gak kena jd wali.... Maka Pak Lah mmg wali, wali kpd anaknya.....

Ha ha ha ha ha ha... Mende la korang ni, pasal wali pun nak bising....

Wali tu kedudukan istimewa setaraf nabi... Mempunyai mukjizat serta kasyaf...

Tuan Guru Nik Aziz aku x rasa dia ni setaraf wali, maaf kalo aku ckp... ni pendapat peribadi aku...

Tuan Guru Nik Aziz cuma taraf Ulama shj.... Wali xkan campur urusan keduniaan dan politik ni...

Wali lbh byk beribadat kpd Allah, berzikir dan menjauhkan diri dari hal keduniaan...

Wali memperhambakan dirinya kepada Allah sahaja....

Hanya Allah tmpt dia bergantung... Bukan parti politik ataupun pengikut-2 setia...

Harap korang faham, kpd penyokong PAS, minta maaf kalo aku kata demikian, tp ini pendapat peribadi...

Edited by Exception 2008

aku nak kata diri aku ni wali.... ye lah nanti bile aku dah ada anak, anak aku tu dah besar dah nak menikah,

Tuan Guru Nik Aziz aku x rasa dia ni setaraf wali, maaf kalo aku ckp... ni pendapat peribadi aku...

Tuan Guru Nik Aziz cuma taraf Ulama shj.... Wali xkan campur urusan keduniaan dan politik ni...

Wali lbh byk beribadat kpd Allah, berzikir dan menjauhkan diri dari hal keduniaan...

Hanya Allah tmpt dia bergantung... Bukan parti politik ataupun pengikut-2 setia...

Harap korang faham, kpd penyokong PAS, minta maaf kalo aku kata demikian, tp ini pendapat peribadi...

Aku sokong dengan hujah engkau di atas

*****nasib baik ko ckp pandangan peribadi ko jer

kalo x ,memang aku nak counter nie

*****hahahaha

*****tp ape2 pon dr segi org paling lawak jadi wali , aku rasa tuk guru n ustaz lagi layak drpd kita semua n pemimpin semua :rolleyes:

*****dari mana dpt info pembezaan wali n ulamak tu?share ar link dia.jgn bg info sesuka hati jer.sharing is caring.

*****aku xckp pon TUAN GURU NIK AZIZ tu wali.aku cuma kata kalo org layak jadi wali antara paklah n TGNA.TGNA lagi layak.ko counter statement aku kene ar baca btol3.

*****tp ko kene ingat satu perkara ISLAM merangkumi semua.xkira ibadat ,ekonomi ,politik n so on

*****kita semua pon bergantung ALLAH sahaja.ulamak n wali yg sebenar patut kita sokong n jadikan rujukan

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...