Jump to content
Sign in to follow this  
pidos

Apa Kata Penyokong Fanatik Pkr?

Recommended Posts

ramai lagi calon masuk ISA kalau nak angkut ahmad tu masuk , si teresa tu pasal azan , geng2 dap je dah banyak :lol: , mamat namawee tu lagi . Tak sangka ada orang cam ko ni bila hak orang islam di pijak/hendak disekat boleh gi tutup mata ,tapi bila orang bn kata sikit/kena putarbelit laju je suruh masuk ISA pasal ko tak suka bn nyer hal . Yang ni baru betul perangai "menang sorak kampung tergadai" .

memandai je ckp si teresa tu pasal azan sedangkan dia sendiri menafikan

jgn dgr dr mulut org atau satu akhbar jer

mempelbagaikan akhbar

masuk semua blog pembangkang n pro kerajaan

br kita boleh menilai sendiri

Jangan senang senang kata aku tutop mata bila hak orang islam disekat sedangkan selama BN memerintah, hak-hak orang Islam/Melayu tak pernah terbela, disepak, dipijak, diterajang macam sampah. .

.

.

p/s: ai.. takde respon je ni, tak bangun sahur ke :lol:

kahkah , asyik2 bawak keluar ayat "Cuba tanya pada rakan-rakan seislam yang lain, adakah benar-benar Islam terbela di Malaysia? " , apa lepas PR dapat memerintah tetiba islam jadi lagi terbela dari sekarang ? Dengan DAP sekular dan PKR separuh sekular je aku tengok . Nak harap kat PAS? PAS bagi cadangan sikit kena diam/block dengan DAP , PKR lak tengok je .

Kalau hak orang islam dan bumiputera malaysia tetap dikekalkan aku rasa ramai lagi yang akan sokong PR , tapi belum perintah malaysia dah buat/cakap macam2 yang membuatkan orang melayu/bumiputera khuatir dengan perjuangan DAP sebenarnya .

memandai je ckp si teresa tu pasal azan sedangkan dia sendiri menafikan

jgn dgr dr mulut org atau satu akhbar jer

mempelbagaikan akhbar

masuk semua blog pembangkang n pro kerajaan

br kita boleh menilai sendiri

yea kita kena tgk kedua2 pihak baru boleh menilai...

kahkah , asyik2 bawak keluar ayat "Cuba tanya pada rakan-rakan seislam yang lain, adakah benar-benar Islam terbela di Malaysia? " , apa lepas PR dapat memerintah tetiba islam jadi lagi terbela dari sekarang ? Dengan DAP sekular dan PKR separuh sekular je aku tengok . Nak harap kat PAS? PAS bagi cadangan sikit kena diam/block dengan DAP , PKR lak tengok je .

Kalau hak orang islam dan bumiputera malaysia tetap dikekalkan aku rasa ramai lagi yang akan sokong PR , tapi belum perintah malaysia dah buat/cakap macam2 yang membuatkan orang melayu/bumiputera khuatir dengan perjuangan DAP sebenarnya .

sokong pendapat ko ,bro :)

Kalo PR n BN memerintah sama jer , tp kalo PAS sahaja memerintah tros lain :rolleyes:

dulu masa avril buat konsert kat malaysia ,dewan pemuda PAS tros bantah , mufi Perlis pon bg teguran . tp mufti kl (pro BN) diam jer.time sumpah saiful , cepat jer mufti kl ckp btol

mufti kl =mufti wilayah persekutuan

betulkan jika aku salah

aku hanya mengutarakan pandangan aku sahaja

yg buruk dtg dr aku yg baik dtg dr ALLAH

Try tengok yang ni lak kalau bukan si teresa tu .

Dewan Pemuda PAS Wilayah Persekutuan (DPPWP) kesal dengan tindakan Ahli Parlimen DAP dari Kepong, Dr Tan Seng Giaw yang masih lagi membangkitkan isu azan yang didakwa mengganggu ketenteraman masyarakat bukan Islam di negara ini.

isu azan

Kenapa perlu dibangkitkan ? Upacara agama/budaya dia ada ke orang komplen ?

Yang hal kat puchong tu taktau betul ke tak tapi ada petisyen supaya azan tu dislowkan/disenyapkan disokong oleh teresa,tapi dinafikan .Macam biasa la :rolleyes:

Edited by hampeh

Lain-lain la,sorang satu :lol: nama pun DAP . . Satu yang dalam link aku kasi tu (dr tan)mungkin betul la kot pasal tengokla source dia mana takkan dia nak lapor berita palsu member dia kot :mellow: . Yang hal teresa tu dia nafikan tapi ada khabar angin(?) dia support petisyen sekumpulan penduduk puchong pasal isu azan tu, nak cari "bukti" dah bercampur2 source dia jadi taktau betul ke tak .

isu azan tu mybe Khir toyo salah info kot....

kalau aku xsalah ingat si GWee... ingat x dulu kuar akhbar yg 2 org mp PR brgaduh... puncanya ada sorang MP berlagak hero penduduk setempat bantah azan kat puchong sampaikan kena penampar ngan sorang MP melayu dari PKR.

hahaha

ko baca akhbar dari satu pihak memang ar

cuba ko baca dr semua pihak

#psst =mana si hampeh nie ,aku ajak tubuh parti , dia diam jer

haishhh

isu azan tu mybe Khir toyo salah info kot....

kalau aku xsalah ingat si GWee... ingat x dulu kuar akhbar yg 2 org mp PR brgaduh... puncanya ada sorang MP berlagak hero penduduk setempat bantah azan kat puchong sampaikan kena penampar ngan sorang MP melayu dari PKR.

tu akhbar mana?

akhbar zaman skrang bkn leh percayai sgt

ade sokong pr ade sokong bn

so kene baca semua akhbar

mcm2 skrang

Edited by akuterkesima

tu akhbar mana?

akhbar zaman skrang bkn leh percayai sgt

ade sokong pr ade sokong bn

so kene baca semua akhbar

mcm2 skrang

Utusan...

9 sept, m/s 7...

bencinya aku tengok org melayu berpecah ni..........semua masuk PAS kan senang

PAS boleh hidup sendiri la.......tak payah nye pkr pkr PR ke..

x nak. barua dap.

PAS... UMNO ajak bergabung x nak... jual mahal...

DAP nak plak...

PAS... UMNO ajak bergabung x nak... jual mahal...

DAP nak plak...

kalo nak ajak biar laa ikhlas

nape skrang baru nak ajak?

masa menang pilihanraya 2004 ,masa BN menang besar

ade ke UMNO offer kat PAS time tu?

kalo btol2 ikhlas aku pon setuju

utusan n bharian aku kurang percayai sket bab politik sbb akhbar nie pro BN

aku lebih percayai malaysiakini,kosmo n hmetro

hehehe

ye la, ye la... -_-

isu azan

ape pas buat? tunduk dgn DAP

sekali lagi pas diam dan menuduh org lain,inilah sikap pas (taksub agama)

org2 islam PKR wat ape?

ntah ar aku pon dah pening

nanti aku usha link ko bile free

jom tubuh parti hampeh :P

ya... setuju dgn penubuhan parti hampeh...

dan kita beri pada hampeh utk jadi presiden kerana dia mmg benar2 hampeh.... :ph34r:

^kahkahkah, tambah lagi satu parti untuk disokong memang pecah belah terus la kita. :lol::ph34r:

sokong pendapat ko ,bro :)

Kalo PR n BN memerintah sama jer , tp kalo PAS sahaja memerintah tros lain :rolleyes:

dulu masa avril buat konsert kat malaysia ,dewan pemuda PAS tros bantah , mufi Perlis pon bg teguran . tp mufti kl (pro BN) diam jer.time sumpah saiful , cepat jer mufti kl ckp btol

mufti kl =mufti wilayah persekutuan

betulkan jika aku salah

aku hanya mengutarakan pandangan aku sahaja

yg buruk dtg dr aku yg baik dtg dr ALLAH

bile artis luar buat mula la semua cam terlompat2 nk bantah la etc tp kalau artis sendiri xde bising pon...artis kita pun ape kurangnye.........

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...