Jump to content
Sign in to follow this  
pidos

Apa Kata Penyokong Fanatik Pkr?

Recommended Posts

nyata la dlm isu azan dan forum memeluk islam di dalangi oleh DAP YAHUDI

PKR dgn prinsip same rate terpakse diam dan sanggup mengenakan tindakan terhadap zulkifli nordin

yg mane kebanyakan org dlm dalm pkr adelah melayu islam yg telah bute hati

mereka sanggup menolak islam demi kepentingan politik,prinsip dan menjaga hati DAP

inilah golongan akhir zaman yg merrosakkan islam

namun begitu aku berharap PAS bertegas dlm hal ini

nyata la dlm isu azan dan forum memeluk islam di dalangi oleh DAP YAHUDI

PKR dgn prinsip same rate terpakse diam dan sanggup mengenakan tindakan terhadap zulkifli nordin

yg mane kebanyakan org dlm dalm pkr adelah melayu islam yg telah bute hati

mereka sanggup menolak islam demi kepentingan politik,prinsip dan menjaga hati DAP

inilah golongan akhir zaman yg merrosakkan islam

namun begitu aku berharap PAS bertegas dlm hal ini

aku skong 2...... :lol:

azan dan forum memeluk islam dan lain2

diharap membuka minda dan fikiran secara logik kpd org2 melayu-islam di bawah pakatan rakyat

jangan jadi boneka DAP

Aku rasa org melayu yg sertai PkR ni bukannya derang sokong atas semangat parti but derang sokong sesetengah individu dlm parti cthnya Anwar. CUba kalau anwar masuk umno or pas and PKR diterajui olh org lain agak2 korang derang akan sokong tak PKR tu nti?? atau derang akan sokong parti mana yg anwar sertai plak lepas tu.

Aku rasa org melayu yg sertai PkR ni bukannya derang sokong atas semangat parti but derang sokong sesetengah individu dlm parti cthnya Anwar. CUba kalau anwar masuk umno or pas and PKR diterajui olh org lain agak2 korang derang akan sokong tak PKR tu nti?? atau derang akan sokong parti mana yg anwar sertai plak lepas tu.

tgk pada pengundi la, pengundi suka parti mana malahan pengikut pemimpin juga tidak mustahil :rolleyes:

tpi kalau mcm KJ, jgn harap la ada penyokong sendiri :blush:

Ada org cina sendiri kata, isu azan tu tipu.. Sebenarnya takdepun. Puak2 UMNO yg mereka-reka cerita tu untuk masyarakat memandang serong kat DAP.

boleh bagitau cina mana yg bagitau?sertakan bukti dan fakta boleh?setakat "ada org kata " itu aku selalu dgr "kat hutan tu ada org kata nampak bigfoot"

P.S bukan lu pikir la sendiri tapi, lu olang boleh pikir kaa sulah tak boleh pikir...?

Edited by Tun loy_azloy

boleh bagitau cina mana yg bagitau?sertakan bukti dan fakta boleh?setakat "ada org kata " itu aku selalu dgr "kat hutan tu ada org kata nampak bigfoot"

P.S bukan lu pikir la sendiri tapi, lu olang boleh pikir kaa sulah tak boleh pikir...?

Macam mana pula kamu pasti Teresa yang terlibat? Sertakan bukti dan fakta(bukti dari Khir dan wartawan Utusan tak kira). 2 masjid dah nafikan penglibatan Teresa.

Tidak ke korang terfikir dlm benak korang?

Kenapa ramai kalangan member Anwar dari kalangan pemimpin Eropah dan Amerika serta Yahudi....

Kenapa tidak dari kalangan pejuang Islam spt Presiden Iran, PM Palestine...

Dari mana sumber PKR dpt kewangan yg byk?

Sedangkan PAS pun x dpt sediakan budget byk-2 untuk kempen pilihanraya...

Kenapa Anwar sertai forum-2 yg jelas menentang Islam secara halus?

Kenapa ramai kalangan member Anwar dari kalangan pemimpin Eropah dan Amerika serta Yahudi....

entahlah,boleh ke diaorg fikir?apa yg diaorg sokong selama ini?sokong anuar atau sokong parti?

Mana kamu dapat teori PKR dibiayai oleh mereka?

Fuh, kamu boleh jadi penulis novel thriller. :ph34r:

Dalam bulan Ramadhan nih... bulan mulia...

dah pun msuk 10 hari terakhir...

meh la kita sama-sama kita cari mlm Lailatulqadar...

pada masa tu buat la solat hajat & istikarah, kita sama-sama mintak pd Allah swt. tunjukkan kpd kita kebenaran yg sebenarnya...

"Allahumma arinal haq, haqqan warruqna tiba'ah, wa'arinal batil, batilan warzuqna tinabah..." Amin...

klau kita duk berbalah cam gini, pastinya x kan selesai...

tp aku pelik la teresa kok tuh...

teresa kok tu banyak songeh la pulak.. banyak cakap.. dia saper nak cakap pasal azan tu ? dah kene tangkap nak makan sedap²? makan je la.. lepaih tu nak sudu la apa la.. kan benda tu tak boleh.. naik gila dia nnt dia cucuk mata orang dlm penjara tu kan naye..ehehehe

tapi korang pikir bende ni ;

masa anak nik aziz dulu kene tangkap.. ada tak DAP buat macam ni ? ada tak diarang bermatian nak lepaihkan mamat tu ? tak der .... tak payah la nak kata DAP.. ada tak parti komponen melayu yg nak bising pasal bende ni ? tapi bila masuk CINA ( aku bukan nak racist tapi korang kene ilmiah bila baca ni..) MCA, Gerakan, DAP walhal PKR juga berjuang untuk mereka ini.. KENAPA? lu pikir la sendirik yop

yelah....paklah sendiri takut dengan cina

kena pijak kepala

hehehehe..

bukan pak lah je .. bang nuar pon sama gak .. depa ni .. ishhhh susah la nak kata.. taku tilang undi je ..

Dalam bulan Ramadhan nih... bulan mulia...

dah pun msuk 10 hari terakhir...

meh la kita sama-sama kita cari mlm Lailatulqadar...

pada masa tu buat la solat hajat & istikarah, kita sama-sama mintak pd Allah swt. tunjukkan kpd kita kebenaran yg sebenarnya...

"Allahumma arinal haq, haqqan warruqna tiba'ah, wa'arinal batil, batilan warzuqna tinabah..." Amin...

klau kita duk berbalah cam gini, pastinya x kan selesai...

yg tu x betul... yg ni x betul...

yg tu cam tu... yg ni cam ni...

apa2 je la...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...