Jump to content
Superior

Parti Pilihan Anda?

Mari vote.  

59 members have voted

1. 1. Parti pilihan anda.

• UMNO (United Malays National Organization)
      18
    • PAS (Parti Islam Se-Malaysia)
      27
    • PKR (Parti Keadilan Rakyat)
      14

Recommended Posts

Untuk melihat sejauh mana parti pilihan anda mempunyai ramai penyokong atau disebaliknya.

Di dunia nyata mungkin parti itu didominasi oleh penduduk negara kita, bagaimana pula di alam maya? Adakah benar parti itu benar-benar pilihan rakyat? Adakah dengan kehadiran pengundi hantu semasa pilihanraya membantu kemenangan parti tersebut?

Mari mengundi.. :rolleyes:

Edited by Superior

Mari mengundi.. :rolleyes:

apa tujuan si pemula thread ni??

nk buat pilihanraya online plak skrg?? :wacko:

Dah ada satu pilihan raya besar , satu kecik pun tak cukup lagi ke ? :lol:

nk buat uji kaji pengundi2 di putera.com kowt. salah ke open thread camni??

.... sudah mengundi.

Buat pilihanraya dlm putera.com jadi la.. Undi adalah rahsia. Hehehehe..

Aku paham yukimura... ko undi mana.. Hehehehe.. itu la yg molek.

9 dgn 3 tu..

takpe2...

err sis....kalo budak bwh umur ble ngundi ke? :ph34r:

no problem :rolleyes: x perlu mendaftar, x perlu ada umur pun xpe. hanya klik dan undi sahaja :mellow:

aku dah vote ^_^ ...TAKHBIR!!!ALLAHHUAKBAR!

hu6,bagus2,makin ramai yg nak kembali ke ajaran Islam yg sebenar~~bukannya Islam cara munafik dan cara Amerika~~takbirr~~

PAS ok tapi masalahnya dah jadi tunggangan DAP.

oleh itu,kita semua perlu "sedarkan" PAS supaya mereka x jd tunggangan kufar DAP~~

oleh itu,kita semua perlu "sedarkan" PAS supaya mereka x jd tunggangan kufar DAP~~

masalahnya, ada pemimpin diorang dah kata PAS akan forever and ever dalam PR. So... aku x tau nak kata apa. Tuh bila Pas kedah nak tutup kedai judi kene sound the sapa tah, kata ini bukan kerajaan PAS, nih PR... hoho.

apa2 pon, Hadi Awang PM? Cam x leh caya jer...

Patut PAS buat bertegas je dengan DAP kalau benda berkaitan agama Islam .

masalahnya, ada pemimpin diorang dah kata PAS akan forever and ever dalam PR. So... aku x tau nak kata apa. Tuh bila Pas kedah nak tutup kedai judi kene sound the sapa tah, kata ini bukan kerajaan PAS, nih PR... hoho.

itu maknanya dunia akhir zaman,dah nak kiamat dah,siap sedialah kalau ia berlaku masa kita masih hidup lagi~~

Yahhh.. Lawan tetap Lawan..

Aku rasa yg vote atas sekali "Robot's, hdroxy, leman77, Tun Loy ...."

dan mungkin baok blm vote.

die pong berminat. tpi dgn kondisi beliau yg x brape baek, aq x yakin sgt la. so, lawan tetap la lawan, DSAI trus hangat :mellow:

die pong berminat. tpi dgn kondisi beliau yg x brape baek, aq x yakin sgt la. so, lawan tetap la lawan, DSAI trus hangat :mellow:

rasa nizar lagi ok dari hadi awang... tp nizar nih habit dia suka bagi tanah2 kat 'org lain' gitu2 jer. bahaye jugak...

*menanti subuh selepas bersahur

Mengundi kat sini cuma tak buat tanda "X" je..

Tapi bleh laaa pakai radio button ni..

Islam dgn politik tak boleh dipisahkan. Harap maklum. Politik sendiri merupakan sebahagian daripada Islam. Kena ingat tu ye.. :excl:

Err.. Jgn panggil aku sis. :blush:

Edited by Superior

Islam dgn politik tak boleh dipisahkan. Harap maklum. Politik sendiri merupakan sebahagian daripada Islam. Kena ingat tu ye.. :excl:

Err.. Jgn panggil aku sis. :blush:

betul tuh kak. tp kalo 'hukum' agama ditukar sana sini mengukut keadaan parti tuh mesti fishykan. cam hari tuh kata baik bersumpah menjunjung Quran. bila sorang tuh wat lebey kurang camtuh, kata sumpah tersebut x sah kerana bersumpah dengan Quran x wujud dan ikut agama Kristian la plak. haaaiiih.

Err.. Si penuduh buat sumpah dahulu bukan yg dituduh? Time mahkamah blm habis bicara lagi?

Bila masa PAS suruh bersumpah pakai dan junjung Al-Quran? Cuba bgtau aku sape yg kata? Nik Aziz? Mat Sabu? Hadi Awang? Atau yg membuat sumpah tu terikut2 jejak langkah Rafidah Aziz?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...