Jump to content
aeryxz'

Saiful Bersumpah Diliwat Anuar

Recommended Posts

DSAI sokong MAjlis Peguam Negara..ttg Isu Mengapa Memeluk Islam

kau tak tau ke DSAI sokong kalau forum tu dilakukan secara TERTUTUP?

Rujuk lah blog dia...

Kau tak leh dengar cerita media sebelah pihak jer...

Kbanyakan tu aku tengok cam putar belit media jer....

Edited by Inaly

Balasan dari hujah adik perang_merah

suh la DSAi korg yg sci bg korg tu g bersumpah dulu

buktikan pada rakyat yg dia xbersalah..

kalo aku xsalah..

Pasal sumpah eloklah kita tanya mufti perak... refer balik apa mufti perak cakap... dalam kita nak mebersihkan nama kita buat dosa pulak :) tak tahulah kalau ada lagi mufti yang lebih berwibawa..cthnya dari mufti kalangan mufti hadhari... :)

DSAi plak byak sgt celoyeh2nyer..

per pun aku "bangga" bila 4 negeri jatuh kat tangan PR

Selangor..

isu Azan wakil DAP minta perlahankan Azan

Yap pasal ni menugkin aku terlepas pandang...tapi kena ingat majority dalam PR adalam melayu Islam..dan aku pasti benda ni tak akan berlaku...tapi kenapa ya isu Samy vellu menghina Alquran disenyapkan....

isu projek mega khinzir..sblum bertanding Hassan Ali ckp nak ttp klang arak ngan kandang babi

KDEB DSAI lantik kroni dia

Actually project ni asalnya projek umno...terpaksa diteruskan akibat proses undang-undang... tapi pelik jugaklah setelah perpuluh tahun projek babi di melaka sampai "membiaknya" deman JE ...umno tak bising pun. :). Oleh kerana terikat dengan undang-undang terpaksa diteruskan dengan membuat satu kawasan khas yang dijaga dengan sepatutnya...sepatutnya Ketua menteri melaka kena buat macam ni...

Xavier minta guna Kalimah Allah

KL..

Ok benda aku pun tak setuju...tapi ini bukan soal PKR atau PAS atau Umno...ini soal semua umat yang mengaku islam...sama dengan kes samy vellu..dan isu janggut...oleh che det

DSAI sokong MAjlis Peguam Negara..ttg Isu Mengapa Memeluk Islam

Ishh iishh....rasa adik tak baca banyak ni :) sila rujuk laman web doktor mahathir...apa dia cakap ..tak perla kalau malas nak baca isu ini telah dipersetujui pada zaman mahathir supaya dibuat secara tertutup... dan anwar pun kata isu ni patut dibuat secara tertutup...so adik bacalah banyak lagi,,,,

P.Pinang..Exco negeri Penang hnya 2 org jer.

Pulau pinang walaupun berzaman dengan BN tapi tetap kaum cina....sebagai ketua menteri...dan kalau adik baca dari statistik taraf hidup orang melayu di pulau pinang masih rendah....apa yang exco melayu BN buat sejak perpuluh -puluh tahun dulu...kesian orang melayu pulau pinang sejak berpuluh tahun dulu lantik exco tapi tak buat kerja..

DEB dihapuskan di Penang..

Bila DSAi jd PM..DEB akan dihapuskan..

ishhh DEB ni adik dah lama tak ada....nampak sangat adik tak baca betul-betul dan faham pasal DEB...DEB dah tamat tahun 1990...ni zaman mahathir ni...dan mahathir sendiri pernah cakap satu hari nanti melayu tak boleh dimanjakan sangat dengan keistimewan yang ada dalam DEB

ketuanan Melayu akan dihapuskan..

Melayu tetap mejadi tuan kalau melayu tersebut adil dan menjaga kepentingan semua orang.. apa guna melayu menjadi tuan kalau ia menghancurkan orang melayu sendiri dengan sifat yang jauh tersimpang dari tatasusila melayu dan agama...saya rasa adik fahamkan maksud abang ni kan:)

Anwar dulu pernah berkata..

Berani kerana Benar..

Klau benar..Berani la g bersumpah.

Kelakar jugak yer hanya sorang saja dipaksa bersumpah ...bagaimana najib, bagaimana mahathir, dan lain-lain pembesar...diorang ni banyak jugak kes ni... :)

Jadi kepada adik fikir-fikirlah yer.. :

Bagaimana pun abang hormat dengan pendapat adik..bagus pihak admin dah bagi ruang... kita guna dengan sebaiknya dan dengan cara yang berhemah..good luck

Edited by tasek16

Yap pasal ni menugkin aku terlepas pandang...tapi kena ingat majority dalam PR adalam melayu Islam..dan aku pasti benda ni tak akan berlaku...tapi kenapa ya isu Samy vellu menghina Alquran disenyapkan....

Aku sampai sekarang teringat kata - kata Samy Vellu menghina Al-Quran. Lebih teruk daripada kata - kata Karpal Singh yang nak langkah mayat dia kalau nak wujudkan negara Islam..

hai, sume dah kene brainwash media2 Be-End nih, patut la xde ilmu yg mendalam

Anwar= mak saya dah kata. jangan main main dengan sumpah - sumpah ni. besar dosa die taw! kalau nk kene rejam macam syaitan tuh, sumpah la byk mana yg awak nak!

Sayfool= BETUL BETUL BETUL

UPIN dan Ipin kembali pd bulan Ramadhan ini

apa susah? kalau DSAI betul akan jatuhkan negara, kita sebagai rakyat buat rusuhan sudeyh. kasik darurat sikit kat malaysia ni. aman sangat pon x best gak. betul? bagi aku 2-2 pihak ada baik-buruk cuma skang ni aku kasi peluang dekat DSAI utk tunjukkan apa yg dia boleh buat sebagai perdana menteri :) if teruk jadiknya then marilah kita merusuh. hidup rusuhan. huhuhu!

apa susah? kalau DSAI betul akan jatuhkan negara, kita sebagai rakyat buat rusuhan sudeyh. kasik darurat sikit kat malaysia ni. aman sangat pon x best gak. betul? bagi aku 2-2 pihak ada baik-buruk cuma skang ni aku kasi peluang dekat DSAI utk tunjukkan apa yg dia boleh buat sebagai perdana menteri :) if teruk jadiknya then marilah kita merusuh. hidup rusuhan. huhuhu!

dari buat rusuhan,baik lancarkan pemberontakan bersenjata terus~~minta bantuan Iran dan Syria~~(ekstrim sungguh mamat ni <_< )

Hahahaha....ganas tu. Ko boleh lah buat rusuhan, sebab ko ada kuasa super saiya. Satu bumi pun ko boleh hancurkan...hahahaha

Betul-betul ektstrim....

Aku sokong post tasek16...memang klas...sama macam aku...hehe

dari buat rusuhan,baik lancarkan pemberontakan bersenjata terus~~minta bantuan Iran dan Syria~~(ekstrim sungguh mamat ni <_< )

saya setuju... ha3... :lol:

nati saya tempah sorg dua anggota JI datang malaysia... he3... :D

sekurgnya aku xmahu menyokong bakal PM yg bersetongkol ngan Yahudi...

nmpak sgat DSAI kecut..angkat sumpah pun xberani..

tkut ngan ancaman bunuh si saiful..

haha..

peilk..DSAI lg rmai pengikut ngan org2 suruhan dia

tp nyorok bila dgra ancaman bunuh..

boleh dapat anugerah Skrin..

haha..

Mak aii.. lemau nye cara kamu fikir.. DSAI tidak bersumpah sbb dia mengikut nasihat alim ulamak yg mengatakan dlm kes tuduhan liwat ini tidak perlu guna sumpah dahulu.. buat dulu cara lain kalau betul2 nak mengadili secara telus iaitu sepatutnya handle dibawah bidang kuasa mahkamah syariah secara qazaf yg mana kena siasat kedua2 belah pihak penuduh dan tertuduh.. sumpah tu cara terakhir dan mengikut pendapat mufti dan ulamak tiada sumpah dgn menggunakan Al-Quran.. darjat Al-Quran teramat tinggi dan jgn permainkan.

Kamu nak suruh DSAI bersumpah ni, adakah kamu lebih arif drp mufti/alim ulamak??

haha..

ko pandai2 je kate DSAI bersenkongkol dgn yahudi..

percaya sngt dgn propaganda BN.. <_<

sumpah 2 tunggu la kes selesai dlu..baru boleh bersumpah..bukan main sumpah terus..andai kate DSAI bersalah..barulah boleh bersumpah laknat..

Edited by SiR_FAiZ

darjat Al-Quran teramat tinggi dan jgn permainkan.

Kamu nak suruh DSAI bersumpah ni, adakah kamu lebih arif drp mufti/alim ulamak??

Aku Sokong 1000%.. Al-quran jgn dibuat main2..

Korang tgk ni...

1st, dalam blog saiful selepas DSAI bgtau nak bertanding setelah tarikh penamaan calon dan mengundi ditetapkan, dia mengucapkan,

"SELAMAT BERTANDING KEPADA DSAI".....

2nd, semasa sidang akhbar selepas sumpah laknat, saiful ditanya mengapa dia buat sumpah tersebut sehari sebelum hari penamaan calon?

" KEBETULAN JE. TAK TAHU DSAI AKAN BERTANDING".....

HAHA.. :wacko:

kalo tak silap akula, saipol kata liwat berlaku bukan ngan kerelaan! langsung buat sumpah tuh. Ajaib jugak!

1.1) saiful buat laporan polis dekat pondok polis HKL kata dia diliwat anwar secara paksa sebyk 9 kali mengikut

tarikh2 tertentu

1.2) polis mengubah laporan saiful dibwh Seksyen 377B Kanun Keseksaan iaitu dakwaan melakukan hubungan seks

di luar tabii terhadap Saiful secara sukarela( klau suka sama suka: kedua2nya kena charge)

1.3) saiful bersumpah dia diliwat scra paksa sebyk: HANYA SATU KALI pd 26 Jun 2008

2.1)Timbalan Perdana Menteri, Najib Tun Razak mengakui bahawa Saiful datang bertemu dengan beliau pada 25

Jun 2008 untuk melaporkan mengenai dia diliwat beberapa kali

2.2) saiful mengaku hanya diliwat pada 26 Jun 2008

3.1) tarikh 1 Ogos 2008 beliau mengucapkan ’selamat bertanding’ kepada Dato’ Seri Anwar di dlm blognya.

3.2) Wartawan: Adakah kerana esok penamaan calon di Permatang Pauh.

Mohd Saiful: Tidak, tidak, sama sekali.

sesungguhnya Allah dipihak org yg benar....aku x reti sgt nak atur2 fakta ni....ikut apa yg aku tahu...dan klu slh tolong perbetulkan :)

Untung betul Saiful selepas diliwat dapat berjumpa ngan TPM. Siap mengadu lak tu.. Orang yang kena rogol sampai mengandung pun tak dapat keistimewaan camtu.

sampai skrg saiful dlm lindungan polis....cuba la korg buka skit hati korg...

tadi aku tgk berita sayfool pergi buat laporan kat pej agama islam x silap..balik kuar pintu belakang..x gentle langsung..kuar je la pintu depan..kate die benar..

adik tak merasa macam mana rasanya dharurat.Masa zaman komunis abang tak rasa tapi masa 13 mei 1969 abang rasa bagaimana peritnya zaman kacau bilau tu.

Lagi satu abang sentiasa tertanya2, mengapa isteri DSAI iaitu Datin Seri Wan Azizah yang paling rapat dengan beliau sanggup melepaskan jawatan ahli parlimen permatang pauh semata2 nak berikan pada suaminya?.Kalau benarlah DSAI ada buat perkara yang tak senonoh, orang yang paling mengetahuinya adalah orang yang paling rapat dengan DSAI, sudah tentu Datin Seri tak akan melepaskan jawatan tu.

Korang tgk ni...

1st, dalam blog saiful selepas DSAI bgtau nak bertanding setelah tarikh penamaan calon dan mengundi ditetapkan, dia mengucapkan,

"SELAMAT BERTANDING KEPADA DSAI".....

2nd, semasa sidang akhbar selepas sumpah laknat, saiful ditanya mengapa dia buat sumpah tersebut sehari sebelum hari penamaan calon?

" KEBETULAN JE. TAK TAHU DSAI AKAN BERTANDING".....

yg ni paling jelas skali pembohongan saiful.. dlm blog ckp lain,dgn media ckp lain.. nmpak sgt semuanya dh dirancang..

yg ni paling jelas skali pembohongan saiful.. dlm blog ckp lain,dgn media ckp lain.. nmpak sgt semuanya dh dirancang..

pastu boleh dia bersumpah dgn nama Tuhan suruh laknat dia,keluarga dan seluruh keturunan sampai kiamat... keturunan yg tidak berdosa turut dikaitkan sekali sbb terlalu ikut script BeEnd!!! semata2 ganjaran duit dan pangkat didunia..

aku yg tgk kat tv meremang bulu roma.. mcm tak percaya yg ada makhluk tuhan yg mengaku islam boleh buat cengini.. pastu pegawai2 masjid berkaitan tu pon sanggup/terpaksa ambik saham sekali.. sungguh berat apa yg dilakukan tu bukan main2.. nauzubillah!!

cube relek2 jap. dan pikir2 jap.

1. dsai mmg nak bertanding. so dia pon kata gitu la kat blog

2. dia x tau nak bertanding 'la nih' jugak masa time dia nak angkat sumpah. tuh dia cakap dia x tau kot.

simple2 je la. x kan nak cerita detail2 giler. cam korang nak beli sayur dan tomato. x kan bile org tanya nak pergi mana buat apa korang nak cakap : saya nak pergi beli sayur 156grm dan tomato 5 bijik saiz dimater 6cm, kat pasar sebelah restoran tuh, ala yg kat Jalan Ikan tuh.

hai ya court cerita la...

anuar betoi ke saiful betoi aku x tau. tp kalo korang jadi anwar dan betol di jln benarapa korang nak lakukan? Kalo aku sumpah time tuh jugak... Coz dah kronik camnih x kan nak biar jer... nanti org nak serang negara, x kan kita kata, malaslah, main2 lah dsb...

cube relek2 jap. dan pikir2 jap.

1. dsai mmg nak bertanding. so dia pon kata gitu la kat blog

2. dia x tau nak bertanding 'la nih' jugak masa time dia nak angkat sumpah. tuh dia cakap dia x tau kot.

simple2 je la. x kan nak cerita detail2 giler. cam korang nak beli sayur dan tomato. x kan bile org tanya nak pergi mana buat apa korang nak cakap : saya nak pergi beli sayur 156grm dan tomato 5 bijik saiz dimater 6cm, kat pasar sebelah restoran tuh, ala yg kat Jalan Ikan tuh.

hai ya court cerita la...

anuar betoi ke saiful betoi aku x tau. tp kalo korang jadi anwar dan betol di jln benarapa korang nak lakukan? Kalo aku sumpah time tuh jugak... Coz dah kronik camnih x kan nak biar jer... nanti org nak serang negara, x kan kita kata, malaslah, main2 lah dsb...

kalau DSAI jenis jahil agama dia pasti bersumpah lama dah.. tp dia ni ilmuan dan jenis tidak terburu2.

kalau DSAI jenis jahil agama dia pasti bersumpah lama dah.. tp dia ni ilmuan dan jenis tidak terburu2.

Aku setuju...

Saiful tak patut mintak laknat sampai keturunannya. Kalau nak tanggung dosa pun janganlah bawak ke anak cucu. Ini jenis manusia yang tak bertanggungjawab..

Aku setuju...

Saiful tak patut mintak laknat sampai keturunannya. Kalau nak tanggung dosa pun janganlah bawak ke anak cucu. Ini jenis manusia yang tak bertanggungjawab..

mungkin dia sumpah camtu pasal dia rasa diri dia di pihak yang benar ? .. Korang cam dah confirm je dia tu tipu .. :lol: . Kita tunggu court je kalau anwar takmau sumpah . Kalau court tipu kita tunggu balasan akhirat , ntah2 kat dunia pun dah kena apa . Sama-sama kita tunggu .

mungkin dia sumpah camtu pasal dia rasa diri dia di pihak yang benar ? .. Korang cam dah confirm je dia tu tipu .. :lol: . Kita tunggu court je kalau anwar takmau sumpah . Kalau court tipu kita tunggu balasan akhirat , ntah2 kat dunia pun dah kena apa . Sama-sama kita tunggu .

we wait & see... together orait... he3... :D

smuenyer dlm pengetahuan Allah swt..

alim ulama' dah nampak apa yg bakal berlaku... Allahuakbar!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...