Jump to content
Sign in to follow this  
yazydz

Cadangan Wujudkan Main Topik Utk Kesihatan

Recommended Posts

tlg bukak main topik ni coz bgus kita dapat share how are we improve our life dengan cara @ petua2 kesihatan,bleh jugak jual produk kesihatan.arap pihak admin mempertimbangkan :lol:

nape tak bukak sendiri ? takkan nak bukak satu subtopik untuk kesihatan plak dalam forum komputer nie..

pi bukak kat dalam sembang. nak jual barang ? ni mesti MLM nie..

tlg bukak main topik ni coz bgus kita dapat share how are we improve our life dengan cara @ petua2 kesihatan,bleh jugak jual produk kesihatan.arap pihak admin mempertimbangkan :lol:
produk ape? kan boleh wat topic kat ruangan komuniti.. sbnarnya, aku tak kesah sngt psl 'how we improve our live', 'petua', tapi ble cakap psl produk je, aku spendapat ngan slaughters :lol:

salam

alang2 ade topik untuk cadangan subforum baru xyah la saye bukak topik baru.

erm admin...nak cadang skit

ok tak agak2 kalau wat satu subforum untuk perbincangan agama.

well,cuma cadangan dari seorang noob

nape tak bukak sendiri ? takkan nak bukak satu subtopik untuk kesihatan plak dalam forum komputer nie..

pi bukak kat dalam sembang. nak jual barang ? ni mesti MLM nie..

Laju jer antena ko detect :P , mungkin dia ada penyakit serious or nak sekadar nak kongsi info or dia seorang doctor..mane kite tau kan..

at least cadangan tu best gak kalau diterima.

kalau info kesihatan atau penyakit, ya saya setuju

kalau nak jual brg2 mlm tu baik gi forum bazar jual beli jer

so kalau nak buat, bagi peraturan topik mempromote brg2 produk2 tidak dibenarkan bawah topik kesihatan ni tapi sure byk yg tak peduli, nanti sure ramai yg post brg2 masing2 mcm semut dah jumpa gula

hmmm...kalo nak bukak forum kesihatan, mesti best...

yalah leh kongsi2 petua2 kesihatan...

tapi akan jadi tak best lak kalo di salahgunakan...huuhuuu

Assalamualaikum.........

Wahh...ramai gak yg komen yer...bguih2!!

FYI, aku ni bkn Dr. pun, org besa2 jer :( klu bleh dpt Dr. yg jd tokey or advisor kt main topik kesihatan lagi baguih....Dri main topik kesihatan bnyak sgt2 yng bleh di kembangkan lagi sutopiknya termasuklah produk2 kesihatan( utk meniaga la) tapi aku suggest ni bkn tujuan aku nak jual mende2 pun,aku bukan bisnesman @ MLMman ( hehehe...),satu brg pun aku x jual.Klu nak jual pun apa salahnya klu ada kebaikan utk kesihatan kita kan... cuma kan bagus klu kita kongsi ilmu kesihatan ni,utk dri n org len jgk.AKu pun bknnya tau pun psl petua apa2 tu yg aku suggestkan wujudkan main topik ni tu kot2 la ada org yg ringan tangan nak kongsi2.tu aje sekian trima ksh. ^_^

Apa kata putera tidak lagi menumpu pada hal-hal IT & komputer saja. Tapi diperluaskan lagi skop perbincangan mengenai hal-hal kesihatan, politik, hiburan, agama dan lain-lain. Mungkin dengan cara ni akan menarik lebih ramai pengunjung masuk ke laman web ni. Sekadar cadangan.

Satu cadangan yang bagus, tetapi yang menjadi masalah di Putera.com nie ialah, kebanyakan ahli nya "dibawah umur".. aku agak ada dalam 70%. Jadi topik yang baik pun akan dibuat main main, kalau setakat 2 - 3 post tak menjadi masalah, tetapi ianya berlarutan, sehingga keluar terus dari tajuk asal. :blink:

Satu cadangan yang bagus, tetapi yang menjadi masalah di Putera.com nie ialah, kebanyakan ahli nya "dibawah umur".. aku agak ada dalam 70%. Jadi topik yang baik pun akan dibuat main main, kalau setakat 2 - 3 post tak menjadi masalah, tetapi ianya berlarutan, sehingga keluar terus dari tajuk asal. :blink:

Kalau skop berkaitan komputer sudah dikecilkan, aku yakin sedikit sebanyak akan menyebabkan ahli yg "dibawah umur" tu menjadi bosan dengan forum ni. Tanpa sedar akan berlakunya transformasi di situ.. :blink: patutnya forum ni sudah matang dah mula menarik ahli-ahli yang lebih matang untuk join. Lepas kematangan wujud dalam forum dan ahli-ahlinya menunjukkan kualiti posting tidak mustahil akan ada syarikat-syarikat besar yang berbesar hati untuk menaja. Kalau kita masih membiarkan budak-budak "bawah umur" bercakap pasal politik, syarikat TOYS "R" US pun malu nak menaja.. hahahaha

Baik, kita akan cuba...

Aku akan buka satu tajuk "PERBINCANGAN KESIHATAN" di perbincangan serius

dan kita lihat bagaimana tajuk tersebut boleh berkembang..

sila ke SINI

:blush:

Edited by TJ-Ariff