Jump to content
Sign in to follow this  
Shanai

Perjumpaan Gathering

Recommended Posts

sory la geng...aku x dpt nk amik gambar..jurukamera aku segan nk masuk..die igt ade geng2 puteri....x pela....

haha putera mmg ade sorg 'putri' jepun yg cun...heh..sape yg rase nak ngorat tu bleh la try la ngorat shinosuke...cun oooooo!!!!!

tu la pasal...punye la cun shinnosuke td....bersopan lg cun..wekeke... tongue.gif

aku tak tau sama ada ini ada pujian atau fitnah semata2 ..

sambil itu terima kasih kepada paan_lee dan suriasah_putera kerana menstransportkan aku ari ini dan kepada semua yang menjayakan pesta yang gilang gemilang tadi .. gila wooo ..siap meletup2.. darah2 terpancut semua..kereta terbang2.. bunuh kanggaroo .. wooo ..gila wooo ..rugi sapa tak datang

Aik nenek aku pun boleh jawab......... jawab le cepat sikit

user posted image

dan CS aku tak sempat amik gambar dry.gif cuma ada video file je coz aku kan referee

kalau dah main kena la kasi hadiah

Pemenang hadiah "Doom3" tempat pertama kita bagi acara bawa telur dalam guni.......... opps Hangaroo jatuh guni opps jatuh kepada

Maybizs

user posted image

Pemenang NFSU 2 tempat pertama dengan gelaran Drunk Driver aka "I didnt kill my brother Joe"goes to:-

aMd_sCooTeRisT

user posted image

Edited by bioweapon83

nak buat iklan sat, aku lupo nama dia tadi, kepada mamat yang pc dia banyak videoclip BESH tu, sila masuk irc webchat.org channel #putera.com dengan segera kerana sumbangan anda diperlukan laugh.gif

rockerzin la nama tuan punya pc tu tongue.gif

oi bioweapon setakat tunjuk sikit2 baik takpayah! tunjuk la semua oi!

tengah edit la gambar aku high reso nak tukar kecil la kalau aku post yang besar ada yang tarik mouse sampai 2 meter jauh untuk tengok gambar blink.gif

Edited by bioweapon83

Terubat jugak la rindu aku ble dpt tgk gambar2 nih walaupun tak pegi,ehehehe biggrin.gif

Sedare Bio,gambor dah siap edit lom?

Terubat jugak la rindu aku ble dpt tgk gambar2 nih walaupun tak pegi,ehehehe biggrin.gif

Sedare Bio,gambor dah siap edit lom?

Aku susun gambar supaya ada chronology dan pilih gambar yang lawa untuk post kat sini so bersabar le banyak2 + aku tengah chat ngan gf la tongue.gif hish

warrghhhhh.....terkilannyer aku tak dpt pegi gath nie.....hm..takpelah thn nie tak dpt pegi....aku harap thn depan ade buatlah.....

Gambar pemenang CS aku tak dpt nice shot so harap maaf kepada ahli-ahli forum

ini dia soalan terbuka pertama oleh admin berbunyi "Pada tahun berapa putera.com didaftarkan ?"

user posted image

Gambar-gambar lain tak dapat nice shot so disini sahaja la gambar aku boleh post untuk kali ini....... bagi ahli2 seperti rockerzin , dan lain-lain yang aku nampak ada bawa kamera boleh la post kat sini....

Gathering disudahi dengan (nyanyian lagu putera.com== siapa nak buat lagi hah untuk tahun depan??) cuma sahutan putera.com je kedengaran laugh.gif

Terima kasih diucapkan sekali lagi kepada semua yang hadir dan membantu dari segi teknikal mahupun sokonga moral bagi menjayakan gathering kali ini. Tidak lupa setinggi penhargaan diberi kepada penaja kita pada gathering kali ini.

Semoga kita boleh buat lagi grand pada tahun hadapan. Dengan ini, saya ingin mengambil kesempatan untuk mengucapkan Selamat Tahun Baru (tinggal beberapa hari je lagi) kepada semua ahli-ahli forum

TAMAT

Edited by bioweapon83

Aku susun gambar supaya ada chronology dan pilih gambar yang lawa untuk post kat sini so bersabar le banyak2 + aku tengah chat ngan gf la tongue.gif hish

hehe.. jgn la push2 dia.. bioweapon pun nak bahagia gak .. laugh.gif

aku lom transfer lagi ke PC dari digicam aku.. kalau ada gambar2 yang senonoh tu aku bagi la preview kat sini kang ..

ok ni sebelum tu.. aku tertangkap gambar sorang member ni main CS tadi.. ada gak puteri main CS tadi ye.. tapi team mana ni?

user posted image

kohkohkoh....nie puteri ke? lawak tullah....

try hostkan sume pic kat satu free hosting site.....supaya user putera blh d/l terus pic tu....

apa kata ko zip semua gambar tu ko send kat aku.

apa kata kita torrent kan gambar2 dan video2 yang ada?

try hostkan sume pic kat satu free hosting site.....supaya user putera blh d/l terus pic tu....

cantek gak idea ni.

hosting aku down le kalau tak aku upload video je kat situ tapi semuanya(ada 3 je) 10saat je

hehe.. jgn la push2 dia.. bioweapon pun nak bahagia gak ..

nasib baik ada insan yang masih memahami jiwa dan raga aku yang berkelana ini mencari secebis kasih laugh.gif

Edited by bioweapon83

Siot!!! gambar aku amik Doom3 mane? waaaaaaaaaaaa.... takleh nak blagaks... huhuhuhu!!~ cantik arr Royal_Jelly ngan Panjang kerana telah memberi kerjasama yang super-best sampai kene kerat tiga Doom3 tue tongue.gif

Overall gath tue boleh laa katakan meriah... lain kali bawak banyak-2 sket monitor... huhuhuhuhu!!~

best ke BESH? wahh ahh ahahahah lariiiii!

bioweapon83: aku tau ko suka tido sampai tengahari tapi gambar jangan lupa upload oi! hokhokhokhokokohkokhko

huhuhuhuhuhu!!!~ ader sniper pakai antler huhuhuhuh!!!~ laugh.gif

Aku nampak gak!! huhuhuhuhu!!~ sape kasi antler free kat sniper kite yang sorang tue? heheheheh!!~

p/s : aku yang berdiri tiga dari kanan... yang pakai jaket ngan baju itam tue... aku tak ensem..heheheh!!~

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...