Jump to content
coisox

Aku Dah Siapkan Blog Khas Utk Malaysian Games. Meh Laa Singgah.

Recommended Posts

assalamualaikum...

Penat gile aku cari. Dah satu jam. Tapi semua broken link. Kalau kau ada copy (benda tu online or offline?), tolong email ke aku: [email protected]

nanti aku carik mana aku simpan..kalu ada lagi la..

hmmm...aku pon hampir lupa game nih...

PS: Ada awek seksi wooo... :)

hehe teringat model awek tu , fuuuuhh.. :P , Aku try main toy ninja tu ok gak , sampai lv 18 ke 19 ntah .

Hai, kesian betul kat website forum bina games. Bangang betul sapa2 yang godam forum tu. Macam mana comuniti kita nak membina bila baru je bukak dah kena godam.

Aku harap website Malaysian Indie Game ni ada protection yang kuat dari serangan para penggodam perosak yang durjana ni!! :angry:

Edited by Dark Crow

Hai, kesian betul kat website forum bina games. Bangang betul sapa2 yang godam forum tu. Macam mana comuniti kita nak membina bila baru je bukak dah kena godam.

Aku harap website Malaysian Indie Game ni ada protection yang kuat dari serangan para penggodam perosak yang durjana ni!! :angry:

Nasib baek website aku takde orang nak godam2... bahaya betul ler camnie kan. :wacko:

assalamualaikum...

ni file arena pahlawan tu..

Arena Pahlawan GOLD EDITION

tapi ni aku cuma rezip yg ada kat pc aku ni...psl aku tak ingat yg asal dulu jenis exe ke atau zip...try la dulu...kalu ada masalah nanti aku cuba carik yg asal... ^_^

nak ader forum mesti guna duit..

lagi pon web tur kan web free jerk..kehkehkeh..

Apa maksud kau? Free hosting pun boleh buat forum. Bandwidth yg dia bagi pun besar. Cuma kalau aku buat forum, takut nanti macam aku sorang cakap dalam tu :P

Better buat blog. Cakap sorang2 pun tak pelik sangat.

Anyway, Dark Crow, nape kau nak forum? Features apa yg kau perlukan? Shoutbox? Or nak medan perbincangan mini?

Game Arena Pahlawan tu, takde single player ke? Sebab dia kata server down? Server mana aktif?

Hmm... aku dah dapat iktibar kat sini. Kalau nak buat games, better buat jenis single player or web-based macam travian. Kalau tak, bila takde org main, mulaa laa dah tak maintain server. Ye la, kalau org betul2 nak main mmorpg, org akan masuk game komersial yg establish. Org taknak try indie game. Tapi kalau buat simple action/arcade game, org mungkin akan main utk santai ringan2.

Edited by Coisox

Blog ko ni lawa lah.. camner ko buat ek... bagus gak kalau boleh kumpulkan game2 dalam satu blog nie.. selain tu boleh ler bagi sinopsis game tu dan camner cara nak main... tahniah coisox.. blog nie memang menarik... (letak adsense.. banyak dapat income tu).. hehehe :D

Dah lawat. Bagus.Good.

Biasanya bila ada orang letak laman web aku kat web dia..aku dgn sendirinya akan letak link untuk ke laman web dia pulak. Jadi ianya membantu mempromosikan laman web antara satu sama lain.