Jump to content
Sign in to follow this  
Shanai

Putera Gathering 2004

Recommended Posts

paanlee: sabtu. terpulang kepada drebar la kalau dia kata sabtu, sabtula.. hokhohokhokhokohkohk

mr sham: aku terai tanya PJH esok kalau boleh pasang papan tanda macamtu. katakanla kalau PJH benarkan sekalipun, ada ke sukarela yang nak buat?

cd: takkan nampak macam 'kelab gay' kalau perjumpaan tu ada perempuan datang. kalau 25% daripada yang datang tu pompuan dah cukup bagus! laugh.gif

ohmy.gif hisyk.... nampak cam nak jadi meriah giler jer gath kali nie...

tapi aper nak buat jauh sangat daa...

aper2 hal nanti ambik gambar2 penting then post kat site..

so boleh la tumpang happy.... smile.gif

dan harap2nyer gath putera utk kawasan utara akan menjadi suatu masa nanti....

mmm..sian kat aku.. napa lak jatuh pada hari aku kenduri kawen ek..

apapehal, kalu leh, kalu leh la.. aku tak paksa.. singgah la sorang dua antar wakil ke majlis tu... wat berkat putera.. sian aku terpinggir.....

hahaha.. kecik ati la nih...

kita geng..

wallahua'lam..

lorrr, sory la.. aku pun banyak kenduri ari tu. gather pun x dapat gi.

lorrr, sory la.. aku pun banyak kenduri ari tu. gather pun x dapat gi.

ko kawin ke? rolleyes.giflaugh.gif

Peace AlwaYz cool.gif

mmm..sian kat aku.. napa lak jatuh pada hari aku kenduri kawen ek..

aa, saya plak jatuh time dapat result PMR..

nanti kalau semua tak keberatan, tolong buat aturcara doa selamat untuk 'abang' muhamadnasron semoga panjang umur murah rezeki dan saya dapat result PMR ya? urm.

tak pegi lagi dah meriah... "setahun, hanya sekali.. merayakan hari yang mulia ini.." haha.. smile.gif

uuuuuhai...............aku kat melaka dah nampak shket "sinar" gath nie.....................ader dah jadi gerhana cincin kot.............tol tak paan????????????????????????

ko nak aku gelak camna...???wekeke...bersopan ka...???wekeke...wakaka...

admin................gua cadangkan masa diskusi it tu nanti.......................buat topik pasal "overclock" ngan timing ram.........................ramai otai2 o/c kat saner nanti.............

setuju ..boleh la test tukar2 ram ke, processor ke .. cooling ke

wekeke...nice jugak...leh le kite wat comparison nanti....nampak depan mata br puas hati..yeah...

admin................gua cadangkan masa diskusi it tu nanti.......................buat topik pasal "overclock" ngan timing ram.........................ramai otai2 o/c kat saner nanti.............

gua sanggup sponsor pc untuk buat oc.. ngeee..

ikh! apa aku merepek nie... lagi2 oc.. lagi2 oc...

apa2 je la...

kalau nak pc aku tu buat oc pun tak kisah la..

tapi sblum buat lelong, sebab kalau jadi papa kat pc aku tu, leh la korang derma barang2 pc aku yang rosak kehkehkeh

aku mana da duit nak beli barang baru, bulan ni last aku kerja

huwaa!!! kena cari kerja baru nie, kalau sesapa ada kerja kosong untuk aku, kasik tau la...

bagus nie buat baik untuk student yang dalam kesusahan...

cam bayar zakat la hihi

admin, ada kerja kosong kat cc tak?

nak kena support pengajian nie..

gaji ciput pun takpa, janji bergelumang dengan komputer

hihi, pastu dapat bayo yuran

rasanya kalau dari satu negeri tu aku ingat kalau stakat datang sorang naik kereta baik kongsi. contoh, joeharie dia datang dari melaka amik hababd, pastu sampai highway senawang-seremban dia amik aku tepi jalan. baru 3 orang, kalau ada sorang lagi ngam2 kot? berkongsilah kereta untuk mengelakkan kesesakan lalulintas tongue.gif

ya tunggu kat tepi highway...

jangan tunggu depan rumah..... tongue.gif

ker ko nak tido kat cc admin hari jumaat tu?

ginielah apa yg tuan admin bagitau ako......................................

"ada tak sesapa yang boleh handle diskusi ni nanti? Kalau ada saya no problem."

so.............saper nak volunteer??????????????????????????

uhhh.. aku mmg xbole pegi laaa walopon dekat... aku kene balik joho amik motor ngan ps2...

@phreak_id, ko carik laa transportation lain-follow bebudak ni ke ape ke.kalo x pon ko call paksak,die duduk kat presint 9 jer

nak pacak papantanda pun leceh... hokhokhokhokhokohk PJH nak surat rasmi la pulak. oleh itu kepada anda yang nak datang sila ikut je papantanda tunjuk arah ke taman warisan tu. senang je kalau korang dah sampai ke kompleks kerajaan presint1 tu, lepas parcel C (info haritu aku taip D, silap) ada simpang masuk kiri, masuk kiri. tengok bebaik, bukan simpang masuk ke parcel c, tapi simpan depan sikit. ada papan tanda kat situ kasiktau ke presint2 dan taman warisan. senang je jalan tu.

laa.... tak setel lagi pasal jalan ke taman warisan.?

ikut papan tanda, insyaallah sampai dengan selamat

hihi

ya tunggu kat tepi highway...

jangan tunggu depan rumah..... tongue.gif

ker ko nak tido kat cc admin hari jumaat tu?

moh le tido kat cc admin...wekeke...kite wat party celebrate krimas...countdown krimas....wekeke... tongue.gif

harrararhahrha

bes! bes!

paan... nnt kalau tadak aral melintang patah, membujur lalu, aku tido kat cc admin...

kalau ada, aku g lepak je la

wekeke....abix...ko lepak le skali...leh le ko bawak aku jenjalan kat serdang... tongue.gif kot kot ade tempat yg best..... tongue.gif wekeke...

bantal aku duk kat sek6.ko pulak kat mane.igt nak follow laa kalau takde aral melintang.

wei kalau jadi kite jumpa kat sek. 7.tapi tula aku macam ade hal plak.tu takpela aku nanti cuba la kelentong tunang aku nanti.....papehal kalau jadi kumpul kat sek. 7 bagi bebudak klang ngan shah alam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...