Jump to content
Sign in to follow this  
Shanai

Putera Gathering 2004

Recommended Posts

aiseh... dah dekat dah.. tp aku kene balik joho amik moto la plak. xberani janji laa...kalu bole pegi aku pegi

tumpang.. aku tunggu kt komuter serdang bley???... takder transport + tak tau jalan la..

ko kt BP ke kt mana skang?? nanti kontek aku..

tumpang.. aku tunggu kt komuter serdang bley???... takder transport + tak tau jalan la..

ko kt BP ke kt mana skang?? nanti kontek aku..

kalo nak naik ngan aku pun bleh...

Come on guys...!!! Yg mana dekat tu, ataupun ada transport, harap-2 dtg la... Bukan apa... Ramai yg nakkan gathering, kita dah buat gathering... Harapkan participation korang je ni... Siapa yg dok kat luar Selangor tu mmg susah la... Tu kami paham... Tapi yg mana dekat-2 dan takde apa-2 urusan hari tu, kalu tak dtg jugak tak tau la... InsyaAllah transport dari Serdang akan disediakan... Tapi akan dikenakan duit minyak la... hehehe... tongue.gif

Spootid: adakah anda di kompleks kerajaan presint1/presint2 ketika mengepost mesej diatas?

P/s: sapa kata duduk luar selangor susah? aku ni ha hari2 pegi keje dari seremban - putrajaya ok je setakat ni tak ada masalah? okhokhokhokhokhokho

Edited by azuan

Waaaa, member aku kawinnnn... kat semban lak tuuuu. camne aku nak giiii...

to puteranian Utara :

takpa kita buat dulu kat Putrajaya...geng utara..hangpa tunggu la sat..nanti abang sham slow talk dgn admin..kot-kot dia kata ok..kami pi la Kedah..

tunggu la sat? nanti? kot-kot? unsure.gif

tak apalah, continue with the main topic ek..

Hehehe... Azuan... Aku masa tu kat Treasury Dept kat Putrajaya... Mana tau ni...??? Peliks... Btw... Harap-2 gathering ni berjaya dan akan dijadikan batu pengukur utk gathering-2 yg akan datang... InsyaAllah...

Harap-2 gathering ni berjaya dan akan dijadikan batu pengukur utk gathering-2 yg akan datang... InsyaAllah...

eh abang Spootid.. yang ke-3 la.. dulu dah ade.. 2 tahun lepas.. kat McDonald.. zaman adinor (AJK Putera.com nih tapi sekarang dah hilang sad.gif)

mana agaknya hilang gambar gathering yang pertama dulu? nak tengok gambar adinor yang botak lagi blur (skinheads katanya) dan admin masa dulu dan sekarang. Ada kat communityzero agaknya, tapi cz dah mula kena bayar.. habis semua.. tu la tader buat backup dulu.. tongue.gif

campur nih dah 2 kali gathering terlepas ek? haha.. takpe la budak lagi.. tongue.gif

suriasah putera: tunggu kart komuter serdang ekh ?? pkol ? tongue.gif

Aku gerak kul 9.00 pg...

So, ko kena sampai kat Komuter Serdang kul 9.00 la...

Pastu tunggu jer kat situ sampai aku dtg...

Ko PM aku no tepon ko.

Come on guys...!!! Yg mana dekat tu, ataupun ada transport, harap-2 dtg la... Bukan apa... Ramai yg nakkan gathering, kita dah buat gathering... Harapkan participation korang je ni... Siapa yg dok kat luar Selangor tu mmg susah la... Tu kami paham... Tapi yg mana dekat-2 dan takde apa-2 urusan hari tu, kalu tak dtg jugak tak tau la... InsyaAllah transport dari Serdang akan disediakan... Tapi akan dikenakan duit minyak la... hehehe... tongue.gif

Ramai yg volunteer nih...

Janji fulusnye ada...

Hahahahaa....

Joking....

dekat jer ngan aku... tongue.gif

Ooo.... so, bleh la gerak skali nanti ramai-ramai gi gath....

mcm nk pegi...tapi pehhh jauhh yea....mls betul nk drive nie...toll+myk lagi pehh... sad.gif emmm tak tahu lagi la sad.gif

tapi xpe tgh ari ni aku gathering gak si zeph...mkn2..dia nk belanje aku katenya.. tongue.gif

Pagi nie 21hb. Disember, 2004 Selasa...Admin, Abang Sham dan bioweapon83 pergi visit lokasi gathering (Taman Warisan, Precint 16, Putrajaya) berikut adalah foto-foto yang sempat dirakamkan :-

user posted image

LEFT RIGHT DOWN

---------------------

"boss confirm ke bumbung ni stabil ??"

Inilah bilik kita !

2 gadis manis sedang menjamu selera, sorry no no. h/p!

loh sedang memerhatikan kasut mahalnya yang terkena ...

"meh minum...action time"

nice to see..not nice to hold...once eaten, consider SOLD!

Welcome to Jurassic Park...opppss Taman Warisan Pertanian

Itulah bilik kita dari luar...V6 tu pulak pengiring admin & abang sham

p/s errr admin! ada no. h/p manager tu takkk hehehheh...kalau dia jadi ahli alamat laaa...

Edited by Nor Arisham Hj Bakar

abg sham....kecikkan skit gambar...besau sgt le...

thanx ye abg sham...maenarik tul tempat tu....yay....

@ don juan...aku pi le..naik ketta aku...aku pi hari jumaat petang pas klas...lepak kat cc admin...ko nak follow ka...jeopaice mungkin follow kot..

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...