Jump to content
skylite

Membuat Rapidshare Phishing Page

Recommended Posts

Thanks,, tp saya nak tanya.. I'm still noob about phishing..

apa tujuan nak buat phishing Rapidshare nih? Adakah ia akan membolehkan kita dapat akaun Rapidshare? Atau guna phishing nih utk upload file kita sendiri (tak perlu buat phishing kalau macam nih)... atau nak jual phishing site nih pada orang lain.. err... kalau nak jual, bukan kah itu illegal namanya..

But nice tutorial.. Sy dapat ilmu baru kat part guna protect link nih.. mungkin berguna di kemudian hari :D

Thanks again..

akaun RS yang ko kasik kat atas tu phishing gak ke?

haha.

kang x pasal2 RS aku kena ambik.

Edited by nocturnal

actually tutorial ni boleh juga dipandang dengan postif supaya user faham macamana phishing ni berfungsi dan lebih beware dengan site-site phishing yg lain.aku pn baru tau pasal camne phishing ni berfungsi sbb thread TS ni :P

ok...

maaf kat admin klu aku letak benda ni..

tapi ni sebahagian dari pembelajaran dan mengelakkan belakunye penjualan RAPIDSHARE yg terlalu mahal!!!!!

KALAU KORANG NAK TAU SUME AKAUN YG DIJUAL DARI ORANG PERSEORANGAN IALAH MENGGUNAKAN CARA NI!!!!

sampai bile nak sorok benda nih?

adesss..

phishing ni maksudnye ialah memancing dalam website..

maksud yg len ialah kite pasang umpan..umpan kite 2 ialah page yg kite wat la..sebijik macam rapidsharnye webpage..

kte sebarkan link die..jadi org yg masuk akan key in acc die..dan akaun die akan masuk kedalam akaun kte..

tapi jgn ubah pass dari phishing 2..sebab owner boleh dapat balik dari rapidshare...sbb korang kena unphish akaun 2 dulu..

aku xdapat ajar unphish akaun sbb benda 2 for private use...maknenye klu korang dapat mesti korang lak jadi cam org2 len yg akan jual akaun dgn harge yg mahal..yg maknyenye menjadikan tutorial aku ni sie2.

pas ni aku upload tutorial menggunakan gamba lak..

Edited by skylite

untuk tujuan pembelajaran ok la kot coz byk gak terjadi kat paypal, maybank2u, cimb click

diaorang wat web sama ngan web asal tuk amik username/password customer

Benda nie bagus untuk tujuan belajar.

Dan terpulang kepada pihak PUTERA untuk menimbangkannya.

Samada elok untuk didedahkan atau pun dilenyapkan :D

Pun begitu eloklah cepat-cepat copy source nie .. manalah tau kan.

ok. thanks

to ts ni baru je 1st step jangan la dedahkan

sayw kenal siapa anda so beware

saya tahu sapa ajar awak....

kan awak dah janji x nak ajar org lain?

pe ke hal ni yo?

dah janji tu mestila tepati jangan la bocor2

aik?????

sori bro?

sape aja sape skang?

aku blaja benda ni dalame da???

xpnah aku blaja benda ni dari org malaysia..

isk2.

ntah pape ntah

gtau je la sape membe ko 2..

aku ni bukan org xkenang budi tapi klu ade org tibe2 sound aku cakap aku ni xkenang janji pe sume tibe2 pe cer?

Edited by skylite

alaa skylite.. ko ignore jea mamat tuu..weii saym ko dok diam2 leh tak..org nak kasi ilmu amik jea lah..klau ko dh tau or tak nak dok diam2..jgn smpai mod close kan topic ni la..bikin kecoh jerk

saya tahu sapa ajar awak....

kan awak dah janji x nak ajar org lain?

pe ke hal ni yo?

dah janji tu mestila tepati jangan la bocor2

bro nak menganiaya org ke??? x cukup lagi ke nak curi id org bro?? skylite show kat sini utk tatapan dan utk kita tau trik sebenar org yg suke tipu org tau nak cpt kaya ..... kau marah2 sebb periuk nasi kau masuk pasir ke?

p/s thx to skylite utk mendedahkan kejadian sebenar penipuan yg semakin berleluasa.

bro nak menganiaya org ke??? x cukup lagi ke nak curi id org bro?? skylite show kat sini utk tatapan dan utk kita tau trik sebenar org yg suke tipu org tau nak cpt kaya ..... kau marah2 sebb periuk nasi kau masuk pasir ke?

p/s thx to skylite utk mendedahkan kejadian sebenar penipuan yg semakin berleluasa.

btw, personal opinion aku,

aku was-was ngn ts.

kenapa dia mesti upload file tu kat rapidshare gak?

banyak je kes mcm ni, nak ajar orang phishing, tapi pengajar tu yang memphishing.

aku x tuduh siapa2.

just berjaga2 je.

amalan yg baik - berjaga-jaga

tp dlm kes ni aku tak nampak ts cuba amik kesempatan ()

tp byk kes newbie esp dlm ghairah nak dapatkan acc org lain..acc sendiri tergadai

aku bg cth ader 1 mamat ni buat 1 website

kat situ dia bgtau cara-cara nak dapatkan username/password streamyx org

dlm penerangan pjg lebar dia smp step terakhir kita kena masukkan username/password streamyx kita baru leh dptkan username/pass org lain (kat sini ramai org tak perasan)

akhirnya yg dikejar tak dpt...akuan sendiri tergadai...

la x der niat pun saja je cakap.... buat2 serius x kan x leh kot :P

btw, personal opinion aku, 
aku was-was ngn ts.
kenapa dia mesti upload file tu kat rapidshare gak?

banyak je kes mcm ni, nak ajar orang phishing, tapi pengajar tu yang memphishing.

aku x tuduh siapa2.
just berjaga2 je.

bro...ni tutorial..klu bro pandai php..bro le semak sendiri language 2..tgk de x aku masuk phishing...phishing layout ni pun bukan aku yg wat..aku xmek kre8 pape pun..tapi aku nak tolong je..

klu rase was2..tolong jangan wat dan jgn cube...g beli je la rapidshare dari org..

wsalam.

la x der niat pun saja je cakap.... buat2 serius x kan x leh kot

bro..men2 gak..tapi beralas la..kite orang beradat..

jgn nak men tuduh sebarangan je..klu de bukti sile tunjuk/cakap..

aku x kesah..aku le je jumpe sape org yg cakap die ajar aku 2..

salam

akaun RS yang ko kasik kat atas tu phishing gak ke?

haha.

kang x pasal2 RS aku kena ambik.

adess.bro2..eden xphish pun url kat atas 2..isk2..

download la sebagai free user klu x caye..tambah point kat akaun aku..lagi bagus

Edited by skylite

ok...

maaf kat admin klu aku letak benda ni..

tapi ni sebahagian dari pembelajaran dan mengelakkan belakunye penjualan RAPIDSHARE yg terlalu mahal!!!!!

KALAU KORANG NAK TAU SUME AKAUN YG DIJUAL DARI ORANG PERSEORANGAN IALAH MENGGUNAKAN CARA NI!!!!

sampai bile nak sorok benda nih?

adesss..

macam mana ko nak mengelakkan penjualan acc rs yg mahal dari tutorial ni? dengan menambah pesaing phishing yg sedia ada? :wacko:

Edited by pjoe

macam mana ko nak mengelakkan penjualan acc rs yg mahal dari tutorial ni? dengan menambah pesaing phishing yg sedia ada? :wacko:

dengan berkongsi acc Rs dan secara tidak langsung mengurangkan jumlah pembeli acc RS :P

brader ko punya contoh tak berapa real. kat bawah browser status bar ada tunjuk browser tu nak pergi mana.

boleh bagi contoh rapid klon yg real punya ?

lagi satu orang yg ada premium tak perlu susah payah nak login. cuma perlu dapatkan link dan terus tampal dlm download manager.

lagi satu orang yg ada premium tak perlu susah payah nak login. cuma perlu dapatkan link dan terus tampal dlm download manager.

tp sekurang²nya die kene login sekali dlu kan. ^_^

p/s:aku x pnah pon pkai akaun premium rs ;)

dengan berkongsi acc Rs dan secara tidak langsung mengurangkan jumlah pembeli acc RS :P

ooo..tp tak menyusahkn owner acc tu ke? manala tau RS banned acc tu nnt pasal acc sharing

brader ko punya contoh tak berapa real. kat bawah browser status bar ada tunjuk browser tu nak pergi mana.

boleh bagi contoh rapid klon yg real punya ?

ko tambah je javascript onhover..gerenti tertipu punya.. :rolleyes:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...